„Warhammer2“Bendras karas: „Warhammer II“ (dažnai tiesiog vadinamas „Warhammer II“) yra strategija ir realiojo laiko taktikos vaizdo žaidimas, sukurtas „Sega“ žaidimų. Jis buvo išleistas „Windows“ 2017 m. Rugsėjo mėn., O „MacOS“ ir „Linux“ – 2018 m. Lapkritį. Žinoma, žaidimas yra populiaraus serijos „Warhammer“ tęsinys. Galite užsiimti diplomatija ir kovoti su AI kontroliuojamais veiksmais. Kadangi serialas yra toks populiarus ir jūs galite jį žaisti kaip kelių žaidėjų, laikas nuo laiko žaidimas tikrai bus užimtas. Tai yra didelė priežastis, kurią žaidžiant siūlome naudoti VPN. Taip pat yra ir kitų priežasčių, bet apie jas daugiau papasakosime akimirksniu. Tačiau pirmiausia pažvelkime į geriausius viso karo VPN: „Warhammer II“.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Šis strateginis žaidimas yra gana platus ir jūs savo armijas perkeliate į žemėlapį pagal eilę. Žaidimo lenktynėse yra „Lizardmen“, „High Elves“, „Dark Elves“, „Skaven“, taip pat „Tomb Kings“ ir „Vampire Coast“. Kiekviena iš žaidžiamų lenktynių turi savo siužetą ir scenarijus. Taip pat galite žaisti kampanijas su kitu žaidėju, naudodamiesi „co-op“ režimu ar net režimu „nuo vieno iki kito“.

Yra keletas būdų, kaip VPN jums padės žaidžiant žaidimą. Kadangi galite prisijungti prie vieno, galite pasirinkti mažiau užimtą regioną, kuriame žaisti savo žaidimą. Konkurentai žino, kad žaidimo greitis yra svarbus. „Total War: Warhammer II“ atveju, atsilikimas gali skirtis tarp jūsų pergalės ar pralaimėjimo. Jei jūsų interneto paslaugų teikėjas pradės domėtis jūsų veikla, žaidimas bus sustabdytas. Šios problemos sprendimas yra prisijungti prie VPN, kad užšifruotų srautą. Jei teikėjas ieško konkrečių modelių, paslauga sustabdys jūsų paslaugų teikėją.

Kita svarbi priežastis prisijungti prie VPN yra padėti užkirsti kelią „Distributive Denial of Service“ (DDos) išpuoliams. Niekas nenori būti išjungtas žaisti „Total War: Warhammer II“. Tai gali būti labai nelinksma, ypač jei jūs dirbate kurdami savo civilizaciją. Dėl šios priežasties galite išspręsti šią problemą prisijungę prie kito regiono serverio. Tai turėtų greitai išspręsti problemą.

Koks yra geriausias viso karo VPN: „Warhammer II“?

Norėdami gauti geriausią atsakymą į šį klausimą, atsižvelkite į keletą veiksnių. Mūsų kriterijai bus susiję su greičiu ir prieiga. Tik tada galime pasakyti, koks yra geriausias „Total War: Warhammer II“ VPN.

  • Teikėjai, galintys apeiti ugniasienes ir geografiškai užblokuotą turinį, kad galėtumėte pasiekti turinį, nesvarbu, kur esate
  • Dideli ir stabilūs tinklai, turintys aukštą tinklo stabilumą, kad būtų sumažintas atjungimų skaičius žaidžiant
  • Teikėjai, turintys greitus serverius skirtinguose regionuose, kurie padės užtikrinti geriausią spartą, kai jūs žaisite „Total War: Warhammer II“
  • Stiprus šifravimas padeda apsaugoti jūsų privatumą ir padeda išvengti DDoS atakų
  • Griežta politika be žurnalų

Žemiau pamatysite išsamesnius geriausių „Total War“ VPN: „Warhammer II“.

1. Geriausias viso karo VPN: „Warhammer II“: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą žaidimų pultuose (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutėse („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias viso karo VPN: „Warhammer II“: „NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias viso karo VPN: „Warhammer II“: PIA

Privatus interneto ryšys

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

Mes naudojame PIA „Windows“ klientą, o jo nustatymo ir naudojimo prasme nėra tiek daug. Tačiau nenorėsite nuvertinti šios paslaugos. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote toliau, VIP tinklas yra gana greitas pagrindinėse vietose aplink JAV.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias viso karo VPN: „Warhammer II“: „CyberGhost“

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias viso karo VPN: „Warhammer II“: „IPVanish“

„IPVanish“

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Yra rimtų priežasčių naudoti VPN, kai grojate „Total War: Warhammer II“. Gera idėja yra išvengti ugniasienių geografinių apribojimų mokykloje ar darbe, taip pat apsisaugoti nuo DDoS atakų ir padėti jums įveikti atsilikimą, kai žaidžiate konkurencingai. Jei norite sužinoti apie kitas galimybes, galite rasti daugiau mūsų svetainėje 10 populiariausių VPN sąrašą. Jie visi veiks gerai, bet mes priėmėme sprendimus, kad geriausiai optimizuotume jūsų patirtį su „Total War: Warhammer II“. Tokiu būdu galite išvengti vėlavimo, pasiekti geriausią įmanomą greitį ir užkirsti kelią DDoS išpuoliams. Perskaitę mūsų vadovą galime padėti jums rasti geriausius variantus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me