Geriausi VPN Delyje

Delis, IndijaDelis, Indija yra antras pagal dydį šalies miestas ir jame gyvena kiek daugiau nei 16,8 milijono žmonių. Puiki architektūra yra šio senovės miesto dalis ir ji yra gerai žinoma dėl savo puikių istorinių vietų. Taip yra todėl, kad gyventojai nuo 6. amžiaus iki mūsų eros nuolatos okupavo miestą. Jei vykstate į Delį dėl verslo, pramogų ar dėl kitų priežasčių, turėtumėte naudoti VPN bet kuriuo metu naršydami internete. Mes pasidalysime priežastimis, kodėl netrukus, bet pirmiausia, pažvelkime į mūsų geriausius geriausius Delno VPT pasirinkimus..


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis
3„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Pirmieji gyventojai tikriausiai gyveno šioje zonoje antrajame tūkstantmečio pr. Tačiau archeologai rado tik relikvijas, datuojamas III a. Pr. Kr. 1206 m. Delio sultonatas pradėjo statyti pirmąją mečetę. Nuo seniausių laikų miestas matė savo valdovų dalį ir nestabilumą regione.

Šiuolaikiškesniais laikais Delitai naudojasi didžiausiu prekybos centru šiaurės Indijoje. Greta architektūros ir sodų galite tikėtis pamatyti tokias vietas kaip Indijos vartai, Nacionalinis Delio muziejus, Chandni Chowk. & Chawri Bazar ir dar daugiau. Pridėkite tai prie augančios ekonomikos, kuri siekia modernizacijos, ir jūs turite receptą, kuris pritraukia daug lankytojų.

Lankydamiesi Delyje ar Naujajame Delyje (nes jie yra 12 mylių atstumu), naudodamiesi VPN, būdami mieste, padėsite išvengti cenzūros. Indija neturi griežtos strategijos dėl to, ką filtruoja, tačiau yra keletas svetainių ir programų, kurios dažniausiai blokuojamos. Prisijungę prie VPN serverio už šalies ribų, galite sukčiauti programinę įrangą manydami, kad esate kažkur kitur. Tada ten galėsite peržiūrėti riboto turinio skelbimus.

Kita priežastis naudoti VPN Delyje yra padėti apsaugoti jūsų privatumą. Jei planuojate naudotis kuria nors „WiFi“ paslauga, rizikuojate, kad jūsų laukia elektroniniai nusikaltėliai. Niekas nenori, kad keliaujant jų duomenys būtų pažeisti. Naudodamiesi VPN sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to smalsiems žmonėms yra daug sunkiau pavogti jūsų neskelbtiną informaciją.

Naudodamiesi VPN, naudodamiesi VPN, apsisaugokite nuo savo privatumo ir siekite apeiti Indijos cenzūrą. Tai yra dvi svarbios priežastys, kodėl verta naudoti vieną, tačiau, pasinaudoję paslauga, galite rasti daugiau. Tačiau dėl visų galimų variantų lengva susipainioti dėl pasirinkimo. Dabar, kai parodėme jums VPT naudojimo svarbą, apžvelkime kai kuriuos dalykus.

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius Delio VPT.

1. Geriausias VPN Delis: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Delis“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su miestais, kuriuos minėjome. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“ ir pasirinkite Indija. Šiuo metu galite pasirinkti Chennai serverio vietas. Kaip matote, serveris Čenajuje Naujasis Delis atliko geriausią iš bet kurio VPN, kurio sparta 95,10 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias VPN Delis: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite tik 3,33 USD per mėnesį (67% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

„PIA Delhi“ greičio testas

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA gerai veikia Delyje, kai atsisiuntimo greitis yra 35.55 Mbps.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,33 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite VIP pasiūlymus

3. Geriausias VPN Delis: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

Delis yra didelis komercinis centras šiaurės Indijoje, o rajone yra keletas serverių. Štai kodėl mes pasirinksime serverį artimiausioje „IPVanish“ vietoje, esančiame Naujajame Delyje, Indijoje. Jie turi vieną geriausių tinklų regione ir yra pakankamai greiti, kad padarytų viską, ko norėtumėte. Dėl artumo miestui jie tampa vienu mėgstamiausių mūsų naudojimui Delyje.

„IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Azijoje. Rasite kelias serverių vietas visoje Azijoje. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish Delhi“ greičio testas

„IPVanish“ yra 2 serveriai Naujajame Delyje, Indijoje (artimiausias serveris regione), ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie vieno iš jų. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Naujajame Delyje, Indijoje, ir nustatėme, kad greitis yra 25,36 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

Ir jūs turite geriausias VPN teikėjų galimybes, kurias galite naudoti lankydamiesi Delyje. Be abejo, vis tiek galite jaustis žvilgtelėję į mus 10 populiariausių VPN sąrašą, jei norite kitų variantų. Tiesiog įsitikinkite, kad teikėjas, į kurį žvilgtelėjote, turi šioje vietoje esančius serverius. Priėmėme sprendimus remdamiesi saugumu, greičiu, patikimumu ir net kaina. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių serverius tame pačiame rajone kaip Delis. Tokiu būdu būsite tikri, kad gausite geriausią įmanomą greitį. Naudodamiesi mūsų galimybėmis, jie visi turi gerus tinklus, todėl nėra blogo pasirinkimo. Srautiniam turiniui labai svarbus yra geras greitis. Tikimės, kad pasinaudosite mūsų vadovu, priimdami geriausius sprendimus, kurie padės patenkinti jūsų poreikius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map