„Snapchat“ logotipas„Snapchat“ yra labai populiari pokalbių pranešimų programa, skirta mobiliesiems įrenginiams. Kai siunčiate kam nors pranešimą, jis po kelių minučių „sunaikina“ save. Vaiduoklių talismanas pavadintas „Ghostface Chillah“, pavadintas Wu-Tang klano „Ghostface Killa“ vardu. „Google Play“ duomenimis, visame pasaulyje ją galima parsisiųsti daugiau nei 500 milijonų. Žinoma, tai neapima „iPhone“ naudojimo. Nors daugeliui vartotojų programa patinka dėl patogumo ja naudotis ir santykinio saugumo, mokykloje, darbe ir netgi tokiose šalyse kaip Iranas, Kinija, Vidurinių Rytų ir Azijos dalys gali susidurti su apribojimais. Norėdami išspręsti šią problemą, norėsite naudoti VPN. Tai darydami galite apsaugoti savo privatumą ir apeiti geografinius blokus. Apie tai netrukus paaiškinsime daugiau.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Nors daugelis pasikliauja „Snapchat“, norėdami siųsti žinutes ir skelbti atvaizdus internete, kai kurie mano, kad tai daro saugu nuo smalsių akių. Kadangi pranešimai dingsta, galite pamanyti, kad galite naudoti tai slaptai informacijai. Tačiau ne visada taip yra. Pvz., Kažkas galėtų įsiterpti į jūsų žinutes prieš ištrindamas save. Jei ten turite neskelbtinos informacijos, tai yra rizika. Tačiau naudojant VPN bus sukurtas saugus ir užšifruotas ryšys, todėl visiems bus sunkiau pavogti jūsų asmeninę informaciją..

Užkarda ir interneto filtravimo technologija visada tobulėja. Jei lankote mokyklą ar dirbate įmonėje, kuriai patinka kompiuteriai, greičiausiai susidursite su ugniasiene. Siekdamos padidinti produktyvumą ir išvengti blaškymo, mokyklos ir įmonės priima tam tikrą blokavimo politiką. Taip pat galite susidurti su cenzūra įvairiose pasaulio vietose. Šalys, kurios garsėja draudžiančios „Snapchat“ ir kitas socialinės žiniasklaidos svetaines, yra Kinija, Iranas, Turkija (nors, ne visada), Vietnamas, Šiaurės Korėja ir kai kurios kitos Vidurio Rytų dalys. Šiuo atveju naudodamiesi VPN, galite prisijungti prie apsaugoto serverio kitoje srityje. Be to, srautas yra užšifruotas, todėl jį yra daug sunkiau blokuoti.

Koks yra geriausias „Snapchat“ VPN?

Yra keletas veiksnių, kuriuos mes panaudojome sudarydami geriausių „Snapchat“ VPT sąrašą.

 • Stiprūs šifravimo lygiai geresnei privatumo apsaugai.
 • Mobiliųjų įrenginių, įskaitant „Android“ ir „iPhone“, palaikymas.
 • VPN, kurie nelaiko naudojimo žurnalų.
 • VPN tinklo patikimumas, užtikrinantis stabilumą.
 • Dideli tinklai, padedantys vykdyti geografinius apribojimus.

Dabar yra keletas specifikacijų apie mūsų geriausių VPN paslaugų sąrašą, norint atblokuoti „Snapchat“.

1. Geriausias „Snapchat“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“„ExpressVPN“ yra geriausias mūsų pasirinkimas Bostone

 • Geriausia kaina – 6,67 USD / mėn. 15 mėnesių (pamatyti visus planus)
 • Garantija – 30 dienų nerizikinga pinigų grąžinimo garantija
 • VPN programos – „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Firestick“, maršrutizatorius
 • Tinklas – 160 serverių vietų 94 šalyse
 • Medienos ruošos politika – Nėra VPN, esančio Britanijos Mergelių salose

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Snapchat“ VPN: „NordVPN“

„NordVPN“Niujorke „NordVPN“ turi saugius VPN serverius

 • Geriausia kaina – 3,49 USD / mėn. 36 mėnesius (pamatyti visus planus)
 • Garantija – 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • VPN programos – „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Firestick“
 • Tinklas – 87 serverių vietos 59 šalyse
 • Medienos ruošos politika – Neužregistruojamas VPN, esantis Panamoje

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Snapchat“ VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“„CyberGhost“ puikiai tinka pradedantiesiems, turintiems serverius Niujorke

 • Geriausia kaina – 2,75 USD / mėn. 36 mėnesius (pamatyti visus planus)
 • Garantija – 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • VPN programos – „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“
 • Tinklas – 112 serverių vietų 90 šalių
 • Medienos ruošos politika – Rumunijoje nėra VPN, kurio nėra

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias „Snapchat“ VPN: „Surfshark“

„Surfshark“„Surfshark“ lengva naudoti su serveriais Bostone

 • Geriausia kaina – 1,99 USD / mėn. 24 mėnesius (pamatyti visus planus)
 • Garantija – 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • VPN programos – „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“
 • Tinklas – 68 serverių vietos 61 šalyje
 • Medienos ruošos politika – Nėra VPN, esančio Britanijos Mergelių salose

„Surfshark“ savo VPT paslaugą pradėjo teikti 2018 m. Nuo to laiko bendrovė gana smarkiai atsiliepė apie bendruomenę. Komanda ir toliau auga bei prideda serverių vietas prie savo greitojo tinklo. Jie sutelkė dėmesį į privatumą ir vertę. Ši paslauga apima papildomas funkcijas, tokias kaip „CleanWeb“ (blokuoja skelbimus ir kenkėjiškas programas), „Whitelister“ (padalintas tunelis), „MultiHop“ dvigubą VPN, nužudymo jungiklį, privatų DNS ir apsaugą nuo nutekėjimo..

Turėdami didelį serverių tinklą visame pasaulyje, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Premium“ ir „Amazon Prime“, yra daugybė galimybių mėgautis šia paslauga. Galite pasiekti „Amazon Prime Video“ keliuose regionuose, įskaitant JAV, Vokietiją ir JK. „Windows“ klientas suteikia jums galimybę prisijungti prie fizinių serverių vietų, virtualių serverių (geriausiai tinkančių atjungti geografinius apribojimus), serverių, palaikančių P2P naudojimą, ir „MultiHop“ serverių..

Vertės ir savybių atžvilgiu „Surfshark“ yra puikus pasirinkimas norintiems apsaugoti savo privatumą ir atblokuoti apribojimus. Visos jų VPN programos buvo sukurtos naudojant panašią vartotojo sąsają ir yra lengvai naudojamos. Galite prisiregistruoti neribotai VPN sąskaitai nerizikingai, nes „Surfshark“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „Surfshark“

5. Geriausias „Snapchat“ VPN: privati ​​interneto prieiga

Privatus interneto ryšysVIP yra P2P draugiškas su regiono VPN serveriais

 • Geriausia kaina – 3,33 USD / mėn. 12 mėnesių (pamatyti visus planus)
 • Garantija – 7 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • VPN programos – „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“
 • Tinklas – 52 serverių vietos 30 šalių
 • Medienos ruošos politika – Nėra VPN, esančio JAV

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Dėl kitų variantų visada galite pasižvalgyti po mūsų 10 populiariausių VPN sąrašą. Tačiau jums to nereikia. Priėmėme sprendimus remdamiesi saugumu, greičiu, patikimumu ir net kaina. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių didelius ir stabilius tinklus. Tokiu būdu turėsite prieigą prie kuo geresnio greičio. Nesvarbu, kurį pasirinksite, visi jie turi gerus tinklus. Jei planuojate saugiai naudoti „Snapchat“, tinklai yra svarbūs. Naudodamiesi mūsų vadovu, galite priimti sprendimą, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me