Geriausi VPN, kurie priima „Amazon Pay“

„Amazon Pay“„Amazon Pay“ yra internetinė mokėjimų apdorojimo paslauga, priklausanti „Amazon“. Įkurta 2007 m., Naudojasi „Amazon.com“ klientų baze ir sutelkia savo pastangas tam, kad suteiktų savo bazei galimybę naudoti savo „Amazon“ paskyras išorinėse prekybininkų svetainėse. Tiems, kurie nori naudoti „Amazon Pay“ už jūsų VPN paslaugą, galime suteikti jums parinkčių. Trumpam apžvelgsime galimybes. Vis dėlto prieš tai atlikdami peržiūrėkite trumpą sąrašą geriausių VPN, kurie priima „Amazon Pay“.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis
3ibVPN4,83 USD„NordVPN“63Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Žinoma, „Amazon Pay“ galima įsigyti Austrijoje, Belgijoje, Kipre, Vokietijoje, Danijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Vengrijoje, Liuksemburge, Airijos Respublikoje, Indijoje, Italijoje, Japonijoje, Nyderlanduose, Portugalijoje, Švedijoje, Jungtinėje Karalystėje ir JAV. Tai reiškia, kad yra daugybė pasirinkimo galimybių, ypač todėl, kad „Amazon“ yra viena iš 10 geriausių mažmenininkų pasaulyje. Laimei, yra keletas paslaugų teikėjų, kurie priima populiarų mokėjimo metodą.

Pažvelkime į geriausias VPN parinktis, kurios priima „Amazon Pay“:

1. Geriausias VPN, kuris priima „Amazon Pay“: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

 

2. Geriausias „VPN“, kuris priima „Amazon Pay“: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (65% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,49 USD per mėnesį kartu su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

3. Geriausias „VPN“, kuris priima „Amazon Pay“: ibVPN

IBVPN

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,83 USD per mėnesį (56% nuolaida)

„ibVPN“ nėra naujokas rinkoje. Jų iš tikrųjų buvo nuo 2004 m. Bendrovė, programos, operacijos ir palaikymas yra Rumunijoje (ypač Transilvanijoje). Tai juos saugiai pašalina iš „14 akių“ programos, tačiau vartotojui vis tiek suteikia Europos Sąjungos apsaugą. Jame yra 63 serverių vietos, todėl šis mažas, bet galingas paslaugų teikėjas jus apėmė.

Nors jie nesiūlo didžiulio tinklo, jie turi keletą kitų funkcijų, kurios teikia didelę vertę. Pirma, jie turi programas, skirtas „Windows“, „Mac OSX“, „Linux“, „Android“ ir „iOS“, taip pat „Opera“ ir „Chrome“ plėtinius. Daugeliui vartotojų patinka tai, kad jie yra nepriklausoma įmonė. Tai reiškia, kad jie nėra prisijungę prie investicinių fondų, hostingo, duomenų gavybos ar kitų duomenų rinkimu suinteresuotų bendrovių.

Kai kurios funkcijos, kurias siūlo ši paslauga, apima daugybę skirtingų protokolų, dvigubus VPN, intelektualųjį DNS, „KillSwitch“, „WebRTC Leak“ apsaugą ir dar daugiau. Kaip matote, jie turi daugybę patobulintų funkcijų, todėl ši paslauga puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems vartotojams. „ibVPN“ siūlo maksimalią prieigą už 4,83 USD per mėnesį su 15 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „ibVPN“

Ir jūs turite geriausius VPN, kuriuos galite naudoti ir kurie priima „Amazon Pay“. Žinoma, jūs visada galite jaustis laisvai apsilankę mūsų svetainėje 10 geriausiųjų sąrašas kitoms galimybėms. Tiesiog nepamirškite, kad ne visi mūsų 10 geriausiųjų sąraše priima „Amazon Pay“. Perskaitę mūsų vadovą, mes galime padėti jums rasti geriausius variantus ir tinkamą teikėją, kuris atitiktų jūsų poreikius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map