„iDEAL“ mokėjimaiMokėjimo įmonė „iDEAL“ yra populiariausia mokėjimo sistema Nyderlanduose. 2014 m. Jis buvo panaudotas 54% visų olandų mokėjimų internetu. Šiuo metu ji priklauso Nyderlandų organizacijai „Currence“. 2016 m. Jos pervedimai buvo 282 mln. Jei norite naudoti „iDEAL“ mokėjimus už savo VPN paslaugą, galime padėti. Trumpam apžvelgsime galimybes. Tačiau prieš tai atlikdami peržiūrėkite trumpą geriausių VPN, priimančių „iDEAL“ mokėjimus, sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4PureVPN2,88 USD„SaferVPN“180Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5Nevalia2,25 USDNevalia73Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Nesvarbu, ar esate olandas, ar kurį laiką gyvenate šalyje, norėdami įsigyti savo VPN paslaugą, galbūt norėsite naudoti „iDeal“ mokėjimus. Kadangi tai yra didžiausia mokėjimo sistema Nyderlanduose, daugelis ieško įmonių, kurios priima „iDEAL“ mokėjimo metodą. Atminkite, kad jūsų pinigai yra pažeidžiami, todėl, jei paimsite neskelbtinus duomenis, galėsite prarasti daug daugiau nei pinigai. Žinoma, sprendimas yra naudoti VPN. Laimei, yra keletas teikėjų, kurie imasi „iDEAL“ mokėjimų.

Dabar apžvelgsime geriausias jūsų VPN parinktis, kurios priima „iDEAL“ mokėjimus:

1. Geriausias VPN, kuris priima „iDEAL“ mokėjimus: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias VPN, kuris priima „iDEAL“ mokėjimus: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 2,99 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias VPN, kuris priima „iDEAL“ mokėjimus: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias VPN, kuris priima „iDEAL“ mokėjimus: „PureVPN“

PureVPN

Prisiregistruokite 24 mėnesiams tik už 2,88 USD per mėnesį (74% nuolaida)

„PureVPN“ veikia nuo 2007 m., Todėl jie yra vieni iš seniausių VPT tiekėjų rinkoje. Ankstyva pradžia padėjo jiems plėstis ir diegti naujoves. „PureVPN“ yra vienas geriausių rinkoje esančių VPN klientų. Jie taip pat turi nemokamas programas, skirtas „iOS“ ir „Android“.

Naujovės yra sritis, padedanti „PureVPN“ išsiskirti iš pakuotės. Jie ir toliau prideda naujų paslaugų ir priedų. Jei norite pagreitinti našumą, galite pridėti NAT ugniasienę, tam skirtą IP adresą, „StealthVPN“ naršyklę ir specialią parinktį, vadinamą skirtu srautu..

„PureVPN“ tikrai gerai veikia kainų kategorijoje. Jie sumažino kainas daugiau kaip 50%, nes paslauga ir toliau auga. Galite prisiregistruoti neribotam VPN ir tiesiog pasiekti visas jų serverių vietas 4,99 USD per mėnesį.

Apsilankykite „PureVPN“

5. Geriausias VPN, kuris priima „iDEAL“ mokėjimus: neveiklumas

Nevalia

Prisiregistruokite 24 mėnesiams tik už 2,25 USD per mėnesį (77% nuolaida)

„Ivacy“ savo kelionę pradėjo 2007 m. Ir yra viena seniausių VPN kompanijų rinkoje. Be abejo, svarbu tai, kur eini iš ten. Nuo to laiko jie plėtėsi ir diegė naujoves. Nors jie nėra tokie gerai žinomi kaip kai kurie kiti tiekėjai, jie turi gerą produktą. Jie turi programas „Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, „XBox“, PS3&4, „Amazon Firestick“ ir dar daugiau.

Naujovės padeda įmonei tapti pavyzdžiu. 2010 m. Jos buvo pirmosios kompanijos, išleidusios „Split Tunneling“. Nuo to laiko jie ir toliau teikia naujas paslaugas ir priedus. Kai kurie iš jų apima interneto žudymo jungiklį, patobulintus protokolus, apsaugą nuo virusų ir kita.

Nepriklausomybė daro gerą kainą. Jie sumažino kainas, nes paslauga ir toliau auga. Galite prisiregistruoti neribotam VPN ir pasiekti visas jų serverio vietas ne mažiau kaip 2,25 USD per mėnesį. Tai yra su 2 metų planu ir tai yra didžiulė vertybė.

Apsilankykite „Ivacy“ VPN

Ir jūs turite geriausius VPT, kurie priima „iDeal“ mokėjimus. Žinoma, visada laukiame mūsų apsilankymo 10 geriausiųjų sąrašas kitoms galimybėms. Atminkite, kad ne visi jie gali priimti „iDEAL“ mokėjimus. Perskaitę mūsų vadovą, galime padėti rasti geriausius variantus, kurie atitiktų jūsų poreikius šiandien.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me