Geriausi VPN Omanui

OmanasOmanas yra šalis, esanti Viduriniuose Rytuose prie Persijos įlankos žiočių. Nors Omanas nėra toks turtingas kaip kai kurie jo kaimynai, manoma, kad Omanas turi aukštų pajamų ekonomiką. Jos vyriausybė yra absoliuti monarchija, jai vadovauja sultonas Qaboos bin Said al Said. Tiems, kurie nežino, absoliuti monarchija reiškia, kad nėra jokių patikrinimų ir pusiausvyros, sultonas turi absoliučią valdžią viskam. Atsižvelgiant į šiuos faktus, yra keletas svarių priežasčių naudoti VPN bet kuriuo metu prisijungiant prie interneto Omane.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„CyberGhost“2,75 USDVIP112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
3„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
4„HMA Pro“ VPN3,99 USD„HideMyAss“280
5PureVPN2,88 USD„SaferVPN“180Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Štai kodėl svarbu naudoti VPN Omane. Kaip jau supratote, jūsų internetinis privatumas nėra rūpestis vyriausybe. Prisijungdami prie VPN serverio sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinkta vieta. Dėl to smalsių akių turintiems asmenims yra daug sunkiau sukompromituoti jūsų asmeninius duomenis. Tačiau atminkite, kad jei vyriausybė tikrai nori jūsų informacijos, jie turi būdų, kaip ją gauti.

Prisijungę prie serverio kitoje šalyje, galite gauti prieigą prie geografiškai užblokuotos medžiagos. Konkrečioms šalims taikomus apribojimus gali nustatyti vyriausybė kaip cenzūros formą arba įmonė, kuri blokuoja prieigą, jei esate už tikslinio regiono ribų. Jei esate susipažinęs su bet kuria ryšių priemone, pavyzdžiui, „Skype“, galėtumėte prisijungti prie serverio toje valstybėje, kuriai skambinate, ir galėtumėte kalbėtis su ten esančiais žmonėmis. Omane yra užblokuota „Skype“, todėl VPN paslauga turėtų prasmę. Pažvelkime į kitą programą. Kaip pavyzdį naudosime „Netflix“. Kadangi srautinės transliacijos paslauga dar nėra prieinama Viduriniuose Rytuose, jums reikės mokamos prenumeratos ir VPN. Omano vyriausybei uždraudus daugybę svetainių, be balso perdavimo per IP (VoIP) ir „Skype“, VPN taip pat leis jomis naudotis. Pilni draudžiamų daiktų sąrašai paprastai yra prieinami visuomenei.

Naudoti VPN Omane – neleisti, kad smalsios akys matytų jūsų naršymo srautą, ir apeiti geografinius blokus bei uždraustą medžiagą. Prisiregistravę prie savo plano, galite rasti ir kitų paslaugų rūšių. Tiesiog užsiregistruokite, kad apsisaugotumėte šiandien. Tikimės, kad mes paaiškinome, kodėl svarbu naudoti VPN. Jei nežinote, ko ieškoti teikėjo, pasirinkimai ir parinktys gali būti pribloškiantys. Vis dėlto mes jums tai padarysime paprastą.

Koks yra geriausias VPN Omanui?

Norėdami atsakyti į šį klausimą, turime peržvelgti svarbiausius šios srities veiksnius. Čia pateikiami geriausi VPN Omanui nustatyti.

 • Stiprus karinio lygio šifravimas, siekiant apsaugoti vartotojų privatumą
 • Serveriai, kurie demonstruoja gerus rezultatus Omano regione
 • Griežta jokių žurnalų politika
 • Tvirtas tinklo stabilumas, kad būtų išvengta paslaugų trikdžių
 • Galimybė apeiti geografinius ir turinio apribojimus
 • Kelių platformų palaikymas programoms mobiliesiems, įskaitant „Amazon Firestick“

Dabar, mūsų geriausių Omano VPT sąraše:

1. Geriausias Omano VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ Omano greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su miestais, kuriuos minėjome. Spustelėję mygtuką „pasirinkti vietą“, tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Azijos Ramiojo vandenyno regioną, tada atidarykite Pakistaną (nes tai yra artimiausia vieta). Šiuo metu spustelėkite prisijungimo mygtuką. Atlikdami testavimą nustatėme, kad greitis yra 21,70 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualųjį DNS palaikymą žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Medijos dėžučių („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias VPN Omanui: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ Omano greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Pakistane (artimiausią serverio vietą), atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki Pakistano ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas šalies serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinklą sudaro keli serveriai Pakistane. Prisijungėme prie ten esančio serverio ir gavome 17,37 Mbps greitį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

3. Geriausias VPN Omanui: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

Šiuo atveju naudosime serverius, esančius Dubajuje. „IPVanish“ vis tiek bus naudinga jums ir yra puikus pasirinkimas ieškant VPN paslaugų. Jie turi daugybę serverių vietų regione ir paprastai yra geras pasirinkimas. Tai suteikia jiems gerą VPN pasirinkimą, kurį naudoti Omanui.

„IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Atliekant greičio testus, tinklas buvo tvirtas JAV, Europoje ir Azijoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV, JK ir kt. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

IPVanish Omano greičio testas

„IPVanish“ teikia serverį Dubajuje ir jūs galite prisijungti prie jo ar kitų, kurie gali būti artimi. Dubajuje išbandėme „IPVanish“ serverį, dxb.c01.ipvanish.com, ir nustatė, kad greitis yra 13,30 Mbps. Tai tikrai gali sutvarkyti daugumą dalykų, kuriuos norite padaryti.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

4. Geriausias VPN Omanui: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 3,99 USD per mėnesį (67% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catas nusprendė, kad nori sukurti paslaugą, padėsiančią žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

HMA Omano greičio testas

Jei jūsų tikslas yra rasti VPN, turinčią daugiausiai serverio vietų, tada geriausias pasirinkimas yra „HideMyAss“. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia nemažai VPN serverių rajone, įskaitant keletą Salalah mieste, Omanas. Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėdami pradėti, turite pasirinkti „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite „Salalah“. Iš čia galite pasirinkti serverio vietą. Prisijungėme prie serverio Salalah norėdami išbandyti ir nustatėme, kad greitis yra 47,42 Mbps.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN, o visiems naujiems vartotojams taikoma 30 dienų nerizikinga pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

5. Geriausias Omano VPT: „PureVPN“

PureVPN

Prisiregistruokite 24 mėnesiams tik už 2,88 USD per mėnesį (74% nuolaida)

„PureVPN“ veikia nuo 2007 m., Todėl jie yra vieni iš seniausių VPT tiekėjų rinkoje. Ankstyva pradžia padėjo jiems plėstis ir diegti naujoves. „PureVPN“ yra vienas geriausių rinkoje esančių VPN klientų. Jie taip pat turi nemokamas programas, skirtas „iOS“ ir „Android“.

Naujovės yra sritis, padedanti „PureVPN“ išsiskirti iš pakuotės. Jie ir toliau prideda naujų paslaugų ir priedų. Jei norite pagreitinti našumą, galite pridėti NAT ugniasienę, tam skirtą IP adresą, „StealthVPN“ naršyklę ir specialią parinktį, vadinamą skirtu srautu..

PureVPN Omano greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Maskate, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Šalies pasirinkimo įrankis“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti tam tikrą serverį naudodamiesi skirtuku „Naršyti visus serverius“. „PureVPN“ tinkle yra keli šioje srityje esantys serveriai. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 31,28 Mbps.

„PureVPN“ tikrai gerai veikia kainų kategorijoje. Jie sumažino kainas daugiau kaip 50%, nes paslauga ir toliau auga. Galite prisiregistruoti neribotam VPN ir pasiekti visas jų serverio vietas darbalaukyje ir mobiliajame telefone. „PureVPN“ naujiems klientams siūlo 31 dienos pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „PureVPN“

Taigi jūs jį turite. VPN paslaugos teikia daug gerų pranašumų, ypač jei norite pasiekti blokuotą turinį. Kviečiame apsižvalgyti po mūsų 10 geriausių VPN paslaugų sąrašą kitų kirtiklių, tačiau to daryti nereikėtų. Tikimės, kad būsite patenkinti čia pateiktais pasirinkimais, nes tie, kuriuos minėjome, yra geriausi. Šie pasirinkimai buvo pasirinkti dėl saugumo, serverio vietos, greičio ir kainos. Mes taip pat ieškojome paslaugų, turinčių gerą VPN serverių tinklą Viduriniuose Rytuose ar bet kur kitur, prie kurio norite prisijungti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map