Geriausi VPN Seule

Seulas, Pietų KorėjaSeulas, Pietų Korėja yra sostinė ir didžiausias šalies metropolis. Dėl sparčiai augančios ekonomikos ir strateginės padėties šiek tiek daugiau nei 10 milijonų žmonių turintis miestas tapo pasaulio lyderiu. „Stebuklas prie Han upės“ pavertė Seulą 4-ąja didžiausia metro ekonomika ir 4-ąja pagal dydį turizmo pelnytoja pasaulyje. Jei būsite vienas iš tų turistų ar verslo keliautojų ir jums reikės naudotis internetu, to nenorėsite padaryti be VPN. Mes akimirksniu pateiksime keletą priežasčių. Vis dėlto pirmiausia pažvelkite į mūsų geriausius VPN, kuriuos galima naudoti būnant Seule, pasiūlymus.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
3„HMA Pro“ VPN4,29 USD„HideMyAss“280

Seulo istorija siekia pirmąsias gyvenvietes rajone. Jie įvyko maždaug 4000 metų prieš Kristų. Tačiau miestas neturėjo savo pirmojo vardo Wiryeseong iki 18 m. Pr. Kr. Tuo metu valdovai padarė ją Baekjės sostine. Jei keliaujate į miestą, vis tiek galite pamatyti keletą sienų, nurodytų tuo laikotarpiu. Nuo tų dienų miestas keletą kartų pasikeitė rankomis ir pavadinimais.

Po šimtų metų izoliacijos miestas atvėrė savo vartus užsieniečiams. Būtent tada Seulas pradėjo modernizuotis. Pagrindiniais miesto prekybos partneriais tapo Prancūzija ir Amerika. Tiesą sakant, Seulas buvo pirmasis miestas Rytų Azijoje, įvedęs elektrą į karališkuosius rūmus. Susitarimų su „Edison Illuminating Company“ dėka miestas turėjo tam tikrą galios formą praėjus vos 11 metų po amerikiečių.

Šiais laikais Seulas yra ekonominė jėga pasaulyje. Keletas Korėjos kompanijų veikia visame pasaulyje ir greičiausiai jas rasite visur. Tarp jų yra elektronikos kompanija „Samsung“, gaminanti viską, nuo šaldytuvų iki sunkiosios pramonės įrangos iki išmaniųjų telefonų ir „Hyundai / Kia“ automobilių kompaniją. Nors verslas miestui labai patrauklus, keliautojai gali džiaugtis ir kitais dalykais. Tai apima istorines vietas, orientyrus, prekybos centrus ir dar daugiau. Tai net viena didžiausių pasaulyje krikščionių kongregacijų, kurioje yra apytiksliai 830 narių.

Keliaujantiems į Seulą reikia atsiminti kelis dalykus. Dėl savo dydžio miestas yra beveik dvigubai tankiau apgyvendintas nei Niujorkas. Tai reiškia, kad laikas nuo laiko galite jaustis šiek tiek perkrautas. Jei jums reikia naudotis internetu, kol esate ten, norėsite prisijungti prie VPN, kad apsaugotumėte savo privatumą. Kadangi per metus miestas priima 10 milijonų lankytojų, nėra sunku suvokti, kad elektroniniai nusikaltėliai yra visur. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užmegzti saugų ryšį su jūsų pasirinktu VPN serveriu. Dėl to vagims yra sunkiau pavogti jūsų neskelbtiną informaciją.

Kita priežastis naudoti VPN yra padėti jums apeiti apribotą turinį. Pietų Korėjoje nėra daug įstatymų, susijusių su cenzūra. Tačiau tam tikri laukai yra draudžiami. Kaip jau galite atspėti, Šiaurės Korėjos profesionalios interneto svetainės, kaip ir keletas kitų, yra uždraustos. Nepaisant to, jums vis tiek reikės VPN, kad išvengtumėte geografinių apribojimų. Naudodamiesi VPN, norėdami prisijungti prie serverio kitoje vietoje, galite panaikinti geografinius apribojimus toje srityje, kurią norite peržiūrėti. Programinė įranga manys, kad esate kažkur kitur, todėl galite peržiūrėti kaip norite.

Aukščiau pateikėte geriausias priežastis naudoti VPN būdami Seule. Tačiau gali būti ir kitų, kuriuos sužinosite užsiregistravę tarnybai. Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra apsaugoti jūsų privatumą nuo smalsių akių, apeiti cenzūrą ir geografinius apribojimus, ar abu, VPT jus aprėpia.

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius Seulo VPT.

1. Geriausias VPN Seule: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ Seulo greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Norėsite pasirinkti skirtuką „Viskas“, atidaryti Aziją, tada atidaryti Pietų Korėją, Seule išbandėme serverį, kurio sparta buvo 55.85 Mbps..

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias VPN Seule: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

Seulas, Pietų Korėja yra svarbus verslo centras pasaulyje. Todėl džiaugiamės pastebėję, kad mieste yra serverių. Galite tikėtis, kad „IPVanish“ visose miesto dalyse veiks gerai. Jų tinklas nuolat buvo greičiausias VPN Azijoje mūsų greičio bandymuose. Taip pat rasite kelias serverių vietas visoje Azijoje ir visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tai daro juos vienu iš svarbiausių pasirinkimų, kurį galime naudoti būdami Seule.

„IPVanish“ Seulo greičio testas

„IPVanish“ yra 4 serveriai Seule ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui, sel-a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Išbandėme IPVanish serverį Seule, sel-a06 ir nustatėme, kad greitis yra 63,22 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

3. Geriausias VPN Seule: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catoras nusprendė sukurti paslaugą, kuri padėtų žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

HMA Seulo greičio testas

Jei jūsų tikslas yra surasti daugiausiai serverių turinčią VPN, tada geriausias pasirinkimas yra „HideMyAss“. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priegloba daugeliui VPN serverių visoje Azijoje, įskaitant keletą Seule. Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite Seule. Iš čia galite pasirinkti Seulo, Pietų Korėjos serverio vietą. Mes prisijungėme prie ten esančio serverio, kad patikrintume ir nustatėme, kad greitis yra 8,68 Mbps.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN nuo 4,99 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nerizikingo pinigų grąžinimo garantiją..

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

Manome, kad ką tik pateiktos galimybės yra geriausias pasirinkimas, kai praleidžiame Seule. Beje, visada galite jaustis laisvai 10 geriausių VPN kitų pasirinkimų sąrašas. Kadangi kaip veiksnius naudojome kainą, greitį, saugumą ir patikimumą, mūsų pasirinkimai užtikrins jums geriausią įmanomą greitį. Mūsų sąraše nėra blogų pasirinkimų, todėl negalite suklysti priimdami sprendimus. Tiesiog būtinai pasinaudokite mūsų vadovu, kad padėtume priimti geriausią sprendimą pagal jūsų poreikius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map