„MacOS Catalina“„Apple“ vartotojai gali atsisiųsti naujausią „MacOS“ Catalina nemokamai. Atnaujinome netrukus po to, kai „Apple“ išleido naujausią „Mac OS“. Naujos operacinės sistemos atsisiuntimas ir įdėjimas į „MacBook“ užtruko apie pusantros valandos. Nedelsdami užtrukome išbandyti visus svarbiausius VPN. Pažvelkime į keletą geriausių „MacOS“ VPN. Kadangi daugelis „Mac“ vartotojų taip pat turi „iPhone“ arba „iPad“, mes pasirinkome VPN, turinčius pritaikytas „Mac“ ir „iOS“ programas. Mes išbandėme kiekvieną „Mac“ klientą ir įtraukėme visų veikiančių programų ekrano kopijas.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Po kelių valandų naudojimo OS X Catalina, mums labai patinka estetika. Naujasis naujinimas yra švaresnis ir suteikia geresnę integraciją su „iOS“ įrenginiais. Naujosios funkcijos padidins jūsų darbo našumą ir bendrą malonumą. Daug metų naudodamiesi kompiuteriu, dabar didžiąją laiko dalį naudojame „Apple“ produktus („iMac“, „MacBook“, „iPad“, „iPhone“). Tai daro „VPN for Mac“ svarbiausiu prioritetu.

Žodžiu, yra šimtai VPT paslaugų, tačiau tik keli iš jų turi lengvai naudojamus „Mac“ klientus. Daugelis VPN pateikia instrukcijas, kaip rankiniu būdu nustatyti VPN ryšį. Mums to nepakanka. Mes norime ir tikimės tokios pat patirties, kokią turėtume asmeniniame kompiuteryje naudodami „iMac“ ir „MacBook“ įrenginius. Tai sunku pasiekti naudojant VPN, tačiau yra keletas paslaugų, kurias mums patogu rekomenduoti.

Akimirką pasidalysime geriausių Mac OS VPT teikėjų sąrašu. Kriterijai yra paprasti. Visų pirma, paslauga turi būti greita ir patikima. Jie turi būti sukaupę stiprią reputaciją per daugelį metų. Galiausiai jie būtinai turi pasiūlyti tinkintą VPN klientą „MacOS“ kartu su „iOS“ programa. Mes nekonfigūruojame VPN „Mac“ rankiniu būdu ir to nereikėtų daryti.

Koks yra geriausias VPN, skirtas „Mac“?

Siekdami nustatyti geriausių „Mac“ VPN sąrašą, mes atkreipėme dėmesį į šiuos kriterijus:

 • Ieškojome VPT, siūlančių dažnai atnaujinti savo „Mac“ programas
 • Pirmenybė teikiama programoms su patobulintomis funkcijomis, tokiomis kaip VPN naikinimo jungiklis
 • Greitas greitis ir galimybė atblokuoti populiarias transliacijos paslaugas
 • Aukšto lygio šifravimas apsaugo jūsų privatumą „Mac“
 • Neprisijungimo politika, siekiant užtikrinti, kad naudojimo žurnalai nebūtų saugomi kaip privatūs
 • Papildomas „iOS“ ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas

Be jokių papildomų delsų, pateikiame geriausių „Mac“ vartotojams skirtų VPN paslaugų sąrašą:

1. Geriausias „Mac“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ garsėja kaip aptakus programinės įrangos dizainas, todėl nėra geresnės platformos, kaip tai parodyti „Mac“. Kaip akimirksniu pamatysite naujausią „ExpressVPN Mac“ kliento versiją, kad galėtumėte prisijungti tik vieną kartą. Tie, kurie nori daugiau kontrolės, gali perjungti serverio vietas ir protokolus. Taip pat galite atlikti greičio testą. Tačiau klientui trūksta galimybių nustatyti žudymo jungiklį ar pasukti IP adresus. Galbūt šios galimybės bus įtrauktos ateityje.

Kaip matote iš žemiau esančio paveikslėlio. „ExpressVPN Mac“ programa yra labai paprasta. Programos išvaizda perkeliama į „Windows“, „iOS“ ir „Android“ versijas. Pirmas dalykas, kurį pastebėsite, yra toks švarus sąsajos dizainas, kai pirmą kartą paleidžiate programą. Galite prisijungti prie siūlomo serverio arba pasirinkti iš 100 ar daugiau serverių vietų visame pasaulyje sąrašo.

„ExpressVPN Mac“ kliento ryšys

Taip pat galite atlikti greičio testą, kad surastumėte greičiausias serverio vietas. Tai užtruks keletą minučių, tačiau verta palaukti, jei norite rasti greičiausią ryšį. Pastebėsite, kad žemiau esančioje ekrano kopijoje rodomas kelių serverių greičio indeksas, delsos ir atsisiuntimo greitis. Kai testas bus baigtas, aš siūlau jums pasirinkti norimos šalies serverį su didžiausiu greičio indeksu. Žaidėjai norės atkreipti dėmesį ir į delsą, nes ji daro įtaką vėlavimui. Greičio testas rodo, kad „Atlanta“ yra geriausias mūsų pasirinkimas greitam pasirodymui.

„ExpressVPN“ parinkčių greičio testas

Be greičio bandymo, taip pat galite pakeisti protokolus. „Mac“ klientas palaiko „OpenVPN“ (UDP ir TCP), L2TP / IPSec ir PPTP protokolus. Pagal numatytuosius nustatymus programa automatiškai pasirenka protokolą. Jei norėtumėte patys nustatyti, eikite į nuostatas ir pasirinkite vieną iš aukščiau išvardytų protokolų.

Naujieji VPN tikrai įvertins „ExpressVPN Mac“ kliento dizainą. Sąsaja yra taškas ir spustelėkite. Pasirinkite serverio vietą, prie kurios norite prisijungti, o visa kita pasirūpins programinė įranga. „ExpressVPN“ kliento programinei įrangai ir programoms mobiliesiems būtinai suteikčiau A +, kad būtų patogiau naudotis.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Mac“ VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Mac“ klientas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias VPN, skirtas „Mac“: PIA

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Privati ​​interneto prieiga (VIP) yra gerai žinoma dėl savo populiarios VPN paslaugos kartu su parama organizacijoms, kurios kovoja siekdamos apsaugoti mūsų privatumo teises. Jie naudojasi kitokiu požiūriu į savo programinę įrangą. Užuot turėję atskirą klientą, kuris veikia atskirame lange, VIP prieinamas per meniu juostos piktogramą. Kai kurie vartotojai vertina požiūrį, o kiti mano, kad jis yra mažiau pageidautinas. Rasite tą patį aukšto lygio šifravimą ir sudėtingesnes funkcijas, kurias VIP teikia „Mac“ kliente, „Windows“ atitikmenyje..

„PIA Mac VPN“ programa

VIP programa savo pristatyme yra panaši į atvirojo kodo „OpenVPN“ klientą. Galite prisijungti prie bet kurio serverio meniu juostoje spustelėję PIA piktogramą. Tai parodys išskleidžiamąjį serverio vietų sąrašą. Mes parodome aukščiau esančio sąrašo pradžią. Norėdami prisijungti, tiesiog spustelėkite bet kurią serverio vietą. Taip pat programoje galite sukonfigūruoti keletą nustatymų arba palikti numatytąsias reikšmes. VIP yra labai populiarus tarp P2P / torrent vartotojų. Jų nužudymo jungiklio funkcija yra panaši į tą, kurią siūlo „IPVanish“ ir „VyprVPN“. Programa taip pat palaiko uosto peradresavimą ir sudėtingesnes funkcijas.

Neabejotinai verta atkreipti dėmesį į dar vieną „PIA Mac“ kliento aspektą. Galite nustatyti duomenų šifravimo, duomenų autentifikavimo ir rankos šifravimo lygius kliente. Numatytieji nustatymai yra AES-128 / SHA1 / RSA-2048, tai yra geras derinys daugumai vartotojų. „Mac VPN“ programoje galite nustatyti šias vertes:

 • Duomenų šifravimas – AES-128 / AES-256 / Blowfish / Nėra
 • Duomenų autentifikavimas – SHA1 / SHA256 / nėra
 • Rankos paspaudimas – RSA-2048 / RSA-3072 / RSA-4096 / ECC-256k1 / ECC-256r1 / ECC-521

Kaip jūs galite pasakyti, PIA labai rimtai vertina vartotojo privatumą. Nesvarbu, ar planuojate prisijungti naudodami „Mac“, „iOS“, „Windows“ ar „Android“, jie jums bus pritaikyti pritaikytose programose. Jų tinklas nėra toks didelis, kaip kai kurių, todėl prieš priimdami sprendimą apsvarstykite jūsų tikslą. Jei PIA turi serverius jūsų norimoje vietoje, galite gauti naudos iš pastangų, kurias jų komanda ir toliau teikia paslaugoms, ir tai yra visas programinės įrangos komplimentas..

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias „Mac“ VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

Sunku rasti geriau aprūpintą „Mac VPN“ klientą nei „CyberGhost 7.“. Kūrėjų komanda pralenkė daugelį „Mac“ vartotojams skirtų papildomų funkcijų. Programinės įrangos dizainas bus intuityvus. Nors yra keletas nustatymų, kuriuos reikia koreguoti, norint prisijungti nereikia atlikti jokių pakeitimų. Klientas pasirūpins jūsų ryšio užšifravimu. „CyberGhost“ išplečia tą pačią sąsają ir funkcionalumą ir „Windows“, „iOS“, „Android“ bei „Amazon Fire TV“ programose..

Kaip matote žemiau esančiame paveikslėlyje, „CyberGhost“ vartotojo sąsaja yra švari. Yra du programos naudojimo būdai. Pirmasis yra sumažinta versija, kuri pavaizduota ekrano kopijos smūgio dešinėje pusėje. Norėdami prisijungti prie geriausios vietos, galite tiesiog spustelėti slankiklį. Jei norite pasirinkti kitą serverio vietą, galite atidaryti geltoną skirtuką, kuris išplečia klientą. Iš ten jūs galite pasirinkti bet kurią šalį, miestą ir net atskirą serverį iš daugybės pasirinkimų. „CyberGhost for Mac“ taip pat turi skirtukus, kurie padės rasti geriausius serverius, skirtus atsisiųsti ir transliuoti. Tai gana naudinga torrent vartotojams ir tiems, kurie nori atblokuoti transliacijos paslaugas kituose pasaulio regionuose.

„CyberGhost Mac“ programa

Taip pat galite nustatyti „CyberGhost“ programą, kad ji automatiškai prisijungtų bet kuriuo metu, kai naudojate nesaugų „Wi-Fi“. Tai yra puiki savybė, kuri padės apsaugoti jūsų privatumą keliaujant. Per lengva prisijungti prie neapsaugoto tinklo ir pamiršti paleisti savo VPN klientą. Aš siūlau jums įjungti šią funkciją, jei dažnai keliaujate. Taip pat galite nustatyti, kad klientas automatiškai vėl prisijungtų bet kuriuo metu, kai jis atsijungia. Funkcija „nužudyti jungiklį“ apsaugos jūsų privatumą bet kuriuo metu, kai nutrūks VPN ryšys, užmušdamas jūsų internetą, kol ryšys bus atstatytas..

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias VPN, skirtas „Mac“: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

Mes pasirinkome „IPVanish“ savo geriausių „Mac VPN“ sąrašui, remdamiesi jų aukščiausio lygio tinklo kokybe ir „Mac VPN“ kliento siūlomomis patobulintomis funkcijomis. Visų pirma, galimybė sunaikinti jūsų interneto ryšį bet kada, kai sumažėja VPT. Ši funkcija yra geriau žinoma kaip VPN užmušimo jungiklis ir padės išlaikyti jūsų anonimiškumą, kol VPT vėl neprisijungs. Programinė įranga taip pat leidžia periodiškai keisti savo IP adresą.

Trumpai pažvelkime į „Mac“ klientą. Norėdami sužinoti daugiau apie paslaugą, galite perskaityti mūsų „IPVanish“ apžvalgą. Apžvalga yra labai išsami ir joje yra vartotojo vadovas kiekvienai jų pasirinktinės programos versijai („Mac“, „Windows“, „iOS“, „Android“). Užuot gilinęsi į tiek daug detalių, tiesiog apžiūrėsime vartotojo sąsają ir kai kurias šio įrašo parinktis. Kaip matote žemiau, programinė įranga leis jums pasirinkti bet kurią serverio vietą iš sąrašo ar žemėlapio. Galite lengvai išplėsti žemėlapį bet kuriame regione, kad pasirinktumėte geriausią serverio vietą.

„IPVanish Mac“ serverio pasirinkimas

„IPVanish“ ne tik palengvino naudojimą, bet ir pasiūlė pažangių saugos funkcijų pasiūlymą „Mac“ vartotojams. Tai puiku, nes daugelis teikėjų atsilieka palaikydami tokias parinktis kaip VPN užmušimo jungiklis ir besisukantis IP „Mac“. Kaip matote žemiau esančiame paveikslėlyje, tai nėra „IPVanish“ atvejis. Mes ėjome į priekį ir išryškinome VPN nužudymo jungiklio funkciją. Norėdami įjungti funkciją, tiesiog pažymėkite langelį šalia „Užmušk tinklą, jei prarastas VPN ryšys“. Tai padės užtikrinti jūsų privatumą, kol VPN vėl prisijungs.

„IPVanish Mac“ nustatymai

Yra keletas kitų ypatybių, kurias verta paminėti. Pradedantiesiems, „IPVanish“ komanda apsaugo „Mac VPN“ vartotojus nuo DNS nutekėjimų nustatydama, kad jūsų DNS veiktų per jų serverius, kai jie prisijungę prie bet kurio VPN serverio. Taip pat kliente galite nustatyti trečiųjų šalių DNS serverius, tokius kaip „Google“ ar „OpenDNS“. Siūlau naudoti „IPVanish“ DNS skiriamąją gebą, kai naudojate jų paslaugą, tačiau tik tuo atveju, jei norite kreiptis į kitą trečiąją šalį, čia pateikiami kelių geriausių variantų DNS adresai. Tai visi vieši DNS serveriai, todėl už naudojimąsi jais nereikia mokėti.

 • „Google“ – 8.8.8.8 ir 8.8.4.4 (IPv4) arba 2001: 4860: 4860 :: 8888 ir 2001: 4860: 4860 :: 8844 (IPv6)
 • „OpenDNS“ – 208.67.222.222 ir 208.67.220.220 (IPv4) arba 2620: 0: ccc :: 2 ir 2620: 0: ccd :: 2 (IPv6)
 • Komodo – 8.26.56.26 ir 8.20.247.20 (IPv4)

Be jų „Mac“ kliento, panašią išvaizdą ir įspūdį rasite ir „Windows“ programinėje įrangoje. „IPVanish“ komanda taip pat sukūrė gražias programas mobiliesiems, skirtus „iOS“ ir „Android“. Galbūt nustebinsite tai, kad jie sukūrė „VPN kill switch“, skirtą „Mac“ prieš „Windows“. Tai rodo jų atsidavimą „Mac“ vartotojams ir yra gaivus tiems iš mūsų, kurie bėgant metams stengėsi rasti kokybišką VPN programinę įrangą, skirtą „Mac“..

Apsilankykite „IPVanish“

6. Geriausias „Mac“ VPN: „Surfshark“

„Surfshark“

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 1,99 USD per mėnesį (83% nuolaida)

„Surfshark“ savo VPT paslaugą pradėjo teikti 2018 m. Nuo to laiko bendrovė gana smarkiai atsiliepė apie bendruomenę. Komanda ir toliau auga bei prideda serverių vietas prie savo greitojo tinklo. Jie sutelkė dėmesį į privatumą ir vertę. Ši paslauga apima papildomas funkcijas, tokias kaip „CleanWeb“ (blokuoja skelbimus ir kenkėjiškas programas), „Whitelister“ (padalintas tunelis), „MultiHop“ dvigubą VPN, nužudymo jungiklį, privatų DNS ir apsaugą nuo nutekėjimo..

Turėdami didelį serverių tinklą visame pasaulyje, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Premium“ ir „Amazon Prime“, yra daugybė galimybių mėgautis šia paslauga. Galite pasiekti „Amazon Prime Video“ keliuose regionuose, įskaitant JAV, Vokietiją ir JK. „Windows“ klientas suteikia jums galimybę prisijungti prie fizinių serverių vietų, virtualių serverių (geriausiai tinkančių atjungti geografinius apribojimus), serverių, palaikančių P2P naudojimą, ir „MultiHop“ serverių..

„Surfshark Mac“ klientas

Vertės ir savybių atžvilgiu „Surfshark“ yra puikus pasirinkimas norintiems apsaugoti savo privatumą ir atblokuoti apribojimus. Visos jų VPN programos buvo sukurtos naudojant panašią vartotojo sąsają ir yra lengvai naudojamos. Galite prisiregistruoti neribotai VPN sąskaitai nerizikingai, nes „Surfshark“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „Surfshark“

7. Geriausias „Mac“ VPN: „StrongVPN“

StiprusVPN

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,37 USD per mėnesį (41% nuolaida)

„StrongVPN“ yra asmeninės VPN erdvės pradininkas. Jie siūlė prieigą prie VPN prieš keletą kitų populiariausių prekės ženklų pramonėje. Nesvarbu, ar norite apsaugoti savo privatumą „Wi-Fi“ tinkluose, ar atblokuoti turinį kitose šalyse, „StrongVPN“ jus aprėpia. Jie turi visą kliento programinės įrangos pasirinkimą, įskaitant gražią programą, skirtą „Mac“ vartotojams. Tiesą sakant, aš pirmenybę teikiu jų „Mac“ klientui, o ne „Windows“. Jis turi švaresnį dizainą ir keletą papildomų funkcijų, kurios padės pasirinkti greičiausią serverį. Įeikime į dešinę ir pažiūrėkime, ką jie gali pasiūlyti „Mac“ gerbėjams.

Ko jūs ieškote VPN tarnyboje? Jei jūsų sąraše yra daug paprastumo, tada mes labai rekomenduojame „StrongVPN“. Jų „Mac“ klientui trūksta kai kurių „IPVanish“ siūlomų pažangių funkcijų, tačiau ji ją kompensuoja siūlydama švarią, lengvai naršomą vartotojo sąsają. Kaip matote iš žemiau pateiktų vaizdų, „StrongVPN“ sukūrė „Mac“ programą, kad būtų patogiau naudoti. Tie, kurie tiksliai žino, kur nori, gali tiesiog pasirinkti serverio vietą ir spustelėti prisijungti. Viskas. Daugiau nėra paaiškinimo. Jei norite daugiau įsigilinti į užkulisius, galite, bet to neprivalote. Tiesiog spustelėkite vieną kartą, kad prisijungtumėte, o tada dar kartą, jei norite atsijungti. Tai negalėjo būti daug lengviau. Štai kodėl „StrongVPN“ yra viena iš mėgstamiausių VPN paslaugų, skirtų „Mac“ ir „iOS“ vartotojams.

„StrongVPN Mac“ klientas

Norite įsigilinti į klientą? Pažvelkime į keletą variantų, prieinamų tiems, kurie nori labiau valdyti savo VPN ryšį. Pradedantiesiems galite naudoti jų serverio perjungiklį, norėdami patikrinti kiekvienos serverio vietos greitį. Sąsaja leisime pasirinkti vieną serverį ar kelis serverius, kad galėtumėte juos išbandyti tuo pačiu metu. Rezultatus galite pamatyti žemiau. Sutelkite dėmesį tiek į ping laiką, tiek į atsisiuntimo (DL) greitį. Kuo mažesnis pingėjimo laikas, tuo geriau. Testas rodo, kad galime tikėtis mažo delsos, greito susisiekimo su Atlanta ir būtent to ir gavome.

Taip pat programoje galite nustatyti keletą lengvatų. Kai kurie ekranai yra gana techniniai ir suteikia daugiau lankstumo naudojantis programa. Mes apžvelgsime pagrindus. Norėdami spustelėti išplėstinį skirtuką, galite perjungti protokolus. Galite pasirinkti tarp PPTP, L2TP, SSTP, IPSec ir OpenVPN. Mes siūlome, kai tik įmanoma, naudoti „OpenVPN“ (UDP), kad greičio ir patikimumo derinys būtų geriausias.

„StrongVPN Mac“ - parinktys

„StrongVPN“ nesustoja su „Mac“, tačiau mes tikrai vertiname jų dėmesį „Apple“ vartotojams. Galite tikėtis tokio paties kokybės lygio bet kada, kai pasieksite jų palaikymo komandą. Būtent tada daugiausiai parodoma papildomų metų patirtis. „StrongVPN“ nariai gali atsisiųsti pritaikytas programas „Mac“, „Windows“, „iOS“ ir „Android“. Taip pat galite naudoti jų vadovus, kad nustatytumėte VPN paslaugą paleisti per savo maršrutizatorių. Tai padarius, bus apsaugotas visas jūsų tinklas naudojant vieną VPN abonementą, išplečiantį žaidimų pultus ir kitus prijungtus įrenginius.

Apsilankykite „StrongVPN“

VPT pramonė yra labai konkurencinga ir įmonės pradeda daugiau dėmesio skirti „Mac“ vartotojams. Jie žino svarbias detales ir praleidžia laiką ir išteklius, reikalingus „Mac“ ir „iOS“ kurti. Ar jūsų sąraše nėra jūsų mėgstamos VPN paslaugos? Jei taip, prašome pasidalinti ja su mumis @VPNFan kad galėtume tai išbandyti ir apsvarstyti mūsų kitą ketvirtinį atnaujinimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me