Oklahoma SitisŠtai 5 geriausių Oklahoma Sitis VPN paslaugų sąrašas.

 1. „ExpressVPN“Mūsų geriausias pasirinkimas. Greitas, puikiai tinka transliacijai.
 2. „NordVPN“ – Saugūs VPN serveriai netoliese Dalase.
 3. „CyberGhost“ – Puikiai tinka pradedantiesiems, serveriams rajone.
 4. „Surfshark“ – Paprastas naudoti su VPN serveriais Teksase.
 5. „IPVanish“ – „Kodi“ draugiškas regiono serveriams.

Oklahoma Sitis (dažnai sutrumpinamas iki OKC) yra didžiausias ir sostinės Oklahomos valstijos miestas. Joje gyvena 27-a pagal dydį šalies gyventojų. Apskaičiuota, kad jame gyvena 630 000 gyventojų. Miesto metro rajone gyvena maždaug 1,3 milijono žmonių. OKC istorija yra gana trumpa, tačiau ji yra gerai žinoma vieta dėl kelių priežasčių. Jei keliaujate į OKC, prieš prisijungdami prie viešojo „Wi-Fi“ norėsite naudoti VPN.

Nesvarbu, koks jūsų tikslas yra aplankyti miestą, rasite daugybę skirtingų verslų ir įstaigų, siūlančių nemokamą „WiFi“ ryšį savo klientams. Nors tai puiki paslauga mecenatams, ji gali būti puiki ir nusikaltėliams. Galite įsivaizduoti, kad daug kas laukia, kad pasinaudotų pažeidžiamais ryšiais. Geriausia priežastis naudoti VPN yra sukurti saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to būsimiems vagims yra daug sunkiau suvaldyti jūsų neskelbtinus ir privačius duomenis.

Antroji priežastis, kodėl reikia naudoti VPN, yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų. Tai gali būti labai naudinga, jei esate sporto gerbėjas ir norite žiūrėti užtemimo žaidimai ar kitokio tipo transliacijos. Kiekvienas nori stebėti savo mėgstamos komandos žaidimą. Be abejo, tai taip pat padės peržiūrėti turinį, kurį gali blokuoti įmonės, šalys ar miestelis. Prisijungus prie serverio jūsų pasirinktoje srityje, programinė įranga pamanys, kad esate kitoje vietoje nei norite atblokuoti apribojimus..

Taigi matote, kad galite naudoti VPN dėl abiejų priežasčių. Gavę sąskaitą tikrai rasite kitų situacijų. VPN paslauga gali apsaugoti jūsų privatumą ir išvengti geografinių blokų. Kadangi kartais tai gali sukelti painiavą, mes jums pasakysime, ko ieškoti, ir pasiūlysime keletą variantų.

Koks yra geriausias VPN Oklahoma Sitis?

Atsakant į šį klausimą reikia atsižvelgti į keletą aspektų. Atsižvelgdami į tai, mes sudarėme savo geriausių VPN, skirtų Oklahoma Sitis, sąrašą.

 • Karinio laipsnio šifravimas, siekiant tinkamai apsaugoti privatumą
 • Geras serverio greitis Oklahoma Sičio regione
 • Didelis ir stabilus tinklas, skirtas mažiau atsijungti
 • Programos mobiliesiems kelioms platformoms, įskaitant „Amazon Firestick“
 • Galimybė atblokuoti geografiškai užblokuotą turinį arba sporto užtemimus
 • Teikėjai, kurie neturi žurnalų politikos

Be jokių papildomų delsų, čia pateikiamas geriausių Oklahoma Sitis VPN paslaugų sąrašas:

1. Geriausias VPN Oklahoma Sityje: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Oklahoma City“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia jums pasirinkti miestą, kurį norite naudoti. Tačiau jums nereikės pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas automatiškai prisijungs prie greičiausio serverio toje vietoje. Jei norite prisijungti prie geriausios „Oklahoma City“ parinkties, norėsite pasirinkti Dalaso serverį (nes tai yra artimiausia sritis). Yra du būdai, kuriuos galite rasti. Atidarę klientą, spustelėkite mygtuką „pasirinkti vietą“. Jei spustelėsite rekomenduojamą ir pasirinksite skyrių Jungtinės Amerikos Valstijos, jį rasite ten. Taip pat galite eiti į skyrių Visi ir paieškos laukelyje įvesti Dalasą. Tada turėtumėte galėti pasirinkti Dalaso serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį Dalase iki Oklahoma Sitis ir greitis buvo 120,78 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias VPN Oklahoma Sityje: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Oklahoma City“ greičio testas„NordVPN“ priglobia 35 serverius Dalase (geriausia vieta prisijungti iš Oklahomos miesto). Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Išbandėme serverį Dalase, esančiame Oklahoma Sitis ir nustatėme, kad jis yra greitas – 110,60 Mbps spartos atsisiuntimo greitis.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. Geriausias VPN „Oklahoma City“: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Oklahoma City“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį netoli Oklahoma Sitis, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn į JAV ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas serverių JAV sąrašas. „CyberGhost“ tinklas apima daugybę serverių Dalase. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį Oklahoma Sityje. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 102,53 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

4. Geriausias VPN Oklahoma Sitis: „Surfshark“

„Surfshark“

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 1,99 USD per mėnesį (83% nuolaida)

„Surfshark“ savo VPT paslaugą pradėjo teikti 2018 m. Nuo to laiko bendrovė gana smarkiai atsiliepė apie bendruomenę. Komanda ir toliau auga bei prideda serverių vietas prie savo greitojo tinklo. Jie sutelkė dėmesį į privatumą ir vertę. Ši paslauga apima papildomas funkcijas, tokias kaip „CleanWeb“ (blokuoja skelbimus ir kenkėjiškas programas), „Whitelister“ (padalintas tunelis), „MultiHop“ dvigubą VPN, nužudymo jungiklį, privatų DNS ir apsaugą nuo nutekėjimo..

Turėdami didelį serverių tinklą visame pasaulyje, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Premium“ ir „Amazon Prime“, yra daugybė galimybių mėgautis šia paslauga. Galite pasiekti „Amazon Prime Video“ keliuose regionuose, įskaitant JAV, Vokietiją ir JK. „Windows“ klientas suteikia jums galimybę prisijungti prie fizinių serverių vietų, virtualių serverių (geriausiai tinkančių atjungti geografinius apribojimus), serverių, palaikančių P2P naudojimą, ir „MultiHop“ serverių..

„Surfshark Oklahoma City“ greičio testasAtlikdami testus, susijusius su Oklahoma Sitis, norėjome pasirinkti šioje vietoje esantį serverį. Prisijungę tiesiog spustelėkite vietos skirtuką ir įveskite vietą paieškos juostoje. Iš čia galite prisijungti prie serverio, esančio Dalase. Kai prisijungėme prie serverio ir išbandėme prie OKC, greitis buvo 102,65 Mbps.

Vertės ir savybių atžvilgiu „Surfshark“ yra puikus pasirinkimas norintiems apsaugoti savo privatumą ir atblokuoti apribojimus. Visos jų VPN programos buvo sukurtos naudojant panašią vartotojo sąsają ir yra lengvai naudojamos. Galite pasirašyti neribotą VPN sąskaitą tik už 1,99 USD per mėnesį su 2 metų prenumerata.

Peržiūrėkite „Surfshark“ pasiūlymus

5. Geriausias VPN Oklahoma Sityje: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

Oklahoma Sitis yra populiari vieta, kurią verta aplankyti dėl kelių priežasčių. Šiuo atveju dėl greičio pasirinkome naudoti serverį Dalase, TX. Jis veiks gana gerai, nesvarbu, kur esate OKC. Kadangi VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei kitos mūsų sąraše esančios įmonės, tai yra pagrindinis VPN Oklahoma Sitis.

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish Oklahoma City“ greičio testas„IPVanish“ priglobia 36 serverius Dalase ir galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui dal-a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Išbandėme IPVanish serverį Dalase, dal.a39, Oklahoma Sitis ir nustatėme, kad greitis yra 97,38 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

Jei norite pažvelgti į kitas galimybes, nedvejodami apsilankykite mūsų svetainėje 10 geriausių VPN paslaugų sąrašą. Tačiau nemanome, kad to reikės. Juos pasirinkome dėl greičio, patikimumo, kainos, saugumo ir vietos. Kadangi tokių yra daug Oklahoma Sityje ar šalia jo, galite būti tikri, kad pasieksite geriausią greitį. Didelis greitis yra būtinas, jei bandote srautinį turinį. Visos mūsų galimybės turi puikius tinklus, todėl nėra blogų variantų. Tikimės, kad pasinaudosite mūsų vadovu, kad galėtumėte priimti geriausią sprendimą už jus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me