Geriausi VPN su „Kill Switch“

VPN žudymo jungiklisDžiaugiamės matydami vis daugiau VPN paslaugų, siūlančių pažangias privatumo funkcijas. Viena iš svarbiausių funkcijų, kurią jie gali pasiūlyti daugeliui vartotojų, yra VPN užmušimo jungiklis. Pamatysite, kad tai vadinama interneto žudikliu. Idėja yra sunaikinti jūsų internetinį ryšį bet kuriuo metu, kai sumažėja VPT. Kai kurie leis jums nustatyti konkrečias programas, o kiti kartu blokuos jūsų interneto ryšius, kol VPN vėl prisijungs. Čia trumpai apžvelkite mūsų geriausių VPN sąrašą su „nužudymo jungiklio“ funkcija.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
5Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Taip pat pastebėsite, kad nemažai įmonių, turinčių VPN nužudymo perjungimo funkcijas, taip pat neturi žurnalų politikos. Ir žudymo jungiklis, ir įsipareigojimas neprisijungti prie vartotojų veiklos tinkle yra stiprūs požymiai, rodantys, kad teikėjas rimtai vertina jūsų privatumą. Trumpai apžvelgsime kai kurias VPN paslaugas, turinčias VPN užmušimo jungiklio funkcijas. Tada mes išsiaiškinsime kiekvieno teikėjo funkcijas ir išsamią informaciją apie jų registravimo politiką, nes aš manau, kad daugelis VPN vartotojų nori kuo aukštesnio privatumo lygio..

Be didesnio delsimo, išsamesnis žvilgsnis į geriausius VPN yra „kill“ jungikliu:

1. Geriausias VPN su „Kill Switch“: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ yra vienas geriausiai žinomų VPT tiekėjų pasaulyje. Jie rimtai žiūri į vartotojų privatumą ir ėmėsi kelių žingsnių, kad įsitikintų, jog vartotojų privatumas yra svarbiausias prioritetas. Pradedantiesiems „ExpressVPN“ nelaiko veiklos žurnalų. Narių naudojimas jų tinkle nėra stebimas. Jie žengia šį žingsnį toliau, įtraukdami stiprų šifravimą ir sudėtingas funkcijas, tokias kaip „Network Lock“, kad apsaugotų jūsų privatumą bet kuriuo metu, kai nutrūksta ryšys..

„ExpressVPN“ tinklo užraktas

Čia yra išsamesnis „ExpressVPN“ tinklo užrakto („nužudymo jungiklio“) nustatymas „Windows“ VPN kliento skirtuko „Bendrieji“ lape. Čia galite nustatyti funkciją, kuri sustabdo jūsų sistemos ryšį, jei prarandamas VPN ryšys.

Tinklo užraktas įgalintas pagal numatytuosius nustatymus, todėl jūs neturite nieko daryti, kad pasinaudotumėte šia funkcija. Kaip parodyta paveikslėlyje virš tinklo užrakto, „užtikrina, kad jūsų interneto srautas eina saugiu„ ExpressVPN “tuneliu ir sustabdo visą srautą, jei„ ExpressVPN “netikėtai atsijungia“. Mes išbandėme žudymo jungiklio funkciją ir ji veikia gerai. Taip pat galite nustatyti tinklo užrakto funkciją „ExpressVPN Mac“, „Linux“ ir maršrutizatoriaus programose.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias VPN su „Kill Switch“: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ interneto žudymo jungiklis

„NordVPN“ sukūrė interneto žudymo perjungimo funkciją ir šiuo metu palaiko jų pritaikytas programas, skirtas „Windows“ ir „Mac“. Jie taip pat turi programų naikinimo jungiklį, kuris leis jums pasirinkti, kuriose programose užmegzti ryšį, jei VPN nutrūks.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 2,99 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias VPN su „Kill Switch“: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ automatinis žudymo jungiklis

„CyberGhost“ turi automatinį žudymo jungiklį tiek „Windows“, tiek „Mac“ klientuose. Rasite funkciją, išvardytą nustatant. Įjungus automatinį interneto srauto blokavimą, nustatoma VPN ryšio problema.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias VPN su „Kill Switch“: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

„IPVanish“ yra labiausiai vertinama VPN paslauga mūsų svetainėje dėl daugelio priežasčių. „IPVanish“ ne tik turi greičiausią tinklą, bet ir įsipareigoja saugoti vartotojų privatumą. Jie pirmiausia nepasirašo vartotojo veiklos tinkle. Jie žengia žingsnį toliau, siūlydami „VPN kill“ jungiklį, skirtą „Windows“ ir „Mac OS X“. Jie yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, siūlančių šią funkciją „Mac“ vartotojams..

„IPVanish“ VPN užmušimo jungiklis

Pažvelkime į jų VPN kliento „IPVanish“ ryšio nustatymų puslapį. Čia galite nustatyti funkciją užmušti savo tinklą, jei prarandamas VPN ryšys.

Kaip matote aukščiau, „IPVanish“ taip pat turi funkciją periodiškai keisti savo IP adresą. Galite nustatyti, kad klientas nustatytu intervalu pakeistų jūsų IP adresą. Taip pat galite nustatyti alternatyvų prievado numerį ir naudoti TCP, o ne UDP. Nors aš rekomenduoju laikytis „OpenVPN“ (UDP) jungčių, kad pasiektumėte geriausią našumą.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

5. Geriausias VPN su „Kill Switch“: PIA

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (65% nuolaida)

Savo sąrašą baigsime privačia interneto prieiga. Bendrovė, geriau žinoma kaip VIP, yra gerai žinoma dėl savo atsidavimo vartotojo privatumui. Jie buvo vieni pirmųjų, kurie pasiūlė „VPN kill switch“ funkciją ir palaiko ją „Windows“ ir „Mac“ operacinėse sistemose. Čia yra keletas daugiau informacijos tiesiai iš VIP:

interneto žudymo jungiklis įjungia VPN atjungimo apsaugą. Jei atsijungsite nuo VPN, jūsų interneto prieiga nustos veikti. Tai iš naujo suaktyvins įprastą interneto prieigą, kai išjungsite žudymo jungiklio režimą arba išeisite iš programos.

Vartotojai, kurie gali būti prisijungę prie dviejų jungčių vienu metu (pvz., Laidinis ir belaidis), neturėtų naudoti šios funkcijos, nes ji sustabdys tik 1 aktyvaus ryšio tipą.

PIA VPN nužudymo jungiklis

VIP nesibaigia tuo, kad jie turi griežtą neprisijungimo politiką ir dar kelias sudėtingesnes funkcijas, padedančias apsaugoti jūsų privatumą. Pažvelkime į jų klientų nustatymų puslapį. Kaip matote, privačioji interneto prieiga taip pat siūlo apsaugą nuo DNS nutekėjimo, kad būtų išvengta DNS užklausų nutekėjimo naudojant jų VPN. Jie taip pat turi „Šifravimo“ nustatymų ekraną, kuris leis nustatyti duomenų šifravimą, duomenų autentifikavimą ir rankos paspaudimo metodą, naudojamą prisijungiant..

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 2,50 USD per mėnesį.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Galite perskaityti mūsų sąrašą 10 populiariausių VPN paslaugų, kad gautumėte daugiau galimybių, bet aš labai rekomenduoju aukščiau išvardytas paslaugas tiems, kurie nori papildomų saugos funkcijų. Juos pasirinkome per kitas pirmaujančias VPN paslaugas, remdamiesi privatumu (neprisijungimo politika ir šifravimas), VPN užmušimo perjungimo funkcija, P2P / failų dalijimosi palaikymu, serverių buvimo vietomis pagrindinėse vietose, našumu, patikimumu ir kaina. Mes taip pat ieškojome paslaugų, turinčių daug serverių, ir tų, kurių pralaidumas yra didelis. Norite patikimo VPT tiekėjo, kuris padėtų apsaugoti jūsų internetinį privatumą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map