„Comp“ logotipasDaugelis VPT teikėjų naudoja dinaminius IP adresus. Kitaip tariant, IP keičiasi kiekvieną kartą prisijungiant. Jie tai daro, nes paprastai tai yra efektyviau nei kiekvienam vartotojui priskirti statinį IP adresą. Paprastai pirmenybė teikiama dinaminiams adresams. Tačiau kai kuriais atvejais pirmenybė gali būti skirta dedikuotiems IP arba statiniams IP adresams. Paaiškinsime, kodėl norėtumėte tuo naudotis akimirksniu. Vis dėlto pirmiausia pažvelkite į geriausių VPN, siūlančių skirtus IP / statinius IP adresus, sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2PureVPN2,88 USD„SaferVPN“180Žymimasis langelisŽymimasis langelis
3„TorGuard“4,99 USD„TorGuard“68Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Dabar mes kalbėsime apie tam skirto IP adreso naudojimo pranašumus. Jei naudojatės jautriomis sistemomis, tinklo administratoriai bando apriboti nepagrįstą prieigą prie duomenų. Dėl to jie sudarys įgaliotų IP adresų sąrašą. Jei jungiatės per dinaminį IP (paprastai bendrinamą), tai kaskart tikrai pasikeis. Būdas tai išspręsti yra gauti tam skirtą IP. Tuomet tiesiog pateikite administratoriams IP numerį ir turėtumėte galėti prisijungti, kaip tikėtumėte. Tai neabejotinai yra būtina priemonė aukštesnio lygio saugumo sistemoms.

Kita tinkama priežastis naudoti vieną – padėti išvengti juodųjų sąrašų. Nors jūs galbūt nieko nedarote, o ginate savo privatumą, kiti gali daryti kitus dalykus. Deja, dėl to galite patekti į juodus sąrašus. Naudodami tam skirtą IP adresą labai sumažinsite galimybę, kad pateksite į juodąjį sąrašą dėl veiklos.

Koks yra geriausias VPN su skirtingais IP / statiniais IP adresais?

Norint atsakyti į šį klausimą, reikia atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių. Štai kriterijai, kuriuos naudojame.

  • Dedikuoti IP / statiniai IP adresai, kurie turi greitus serverius
  • Teikėjai, siūlantys aukštą tinklo stabilumą, kad būtų išvengta nutrūkusių jungčių
  • Kelių platformų programos, veikiančios įvairiems įrenginiams, įskaitant „Amazon Firestick“
  • Galimybė apeiti riboto turinio ir blokus
  • Stiprus šifravimas naudojant karinio lygio komponentus, kad apsaugotų jus naudojant paskirtą IP / statinį IP adresą.
  • Teikėjai, siūlantys savo vartotojams griežtą jokių žurnalų politiką.

Pažvelkime į geriausius VPT, turinčius paskirtus IP / statinius IP adresus.

1. Geriausias VPN su atskirais IP / statiniais IP adresais: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 2,99 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Apsilankykite „NordVPN“

2. Geriausi VPN su skirtingais IP / statiniais IP adresais: „PureVPN“

PureVPN

Prisiregistruokite 24 mėnesiams tik už 2,88 USD per mėnesį (74% nuolaida)

„PureVPN“ veikia nuo 2007 m., Todėl jie yra vieni iš seniausių VPT tiekėjų rinkoje. Ankstyva pradžia padėjo jiems plėstis ir diegti naujoves. „PureVPN“ yra vienas geriausių rinkoje esančių VPN klientų. Jie taip pat turi nemokamas programas, skirtas „iOS“ ir „Android“.

Naujovės yra sritis, padedanti „PureVPN“ išsiskirti iš pakuotės. Jie ir toliau prideda naujų paslaugų ir priedų. Jei norite pagreitinti našumą, galite pridėti NAT ugniasienę, tam skirtą IP adresą, „StealthVPN“ naršyklę ir specialią parinktį, vadinamą skirtu srautu..

„PureVPN“ tikrai gerai veikia kainų kategorijoje. Jie sumažino kainas daugiau kaip 50%, nes paslauga ir toliau auga. Galite užsiregistruoti neribotam VPT ir pasiekti visas jų serverio vietas nuo vos 4,99 USD per mėnesį. Metinis planas yra didelė vertybė.

Apsilankykite „PureVPN“

3. Geriausi VPN skirti IP / statiniai IP adresai: „TorGuard“

„TorGuard“

„TorGuard“ turi tvirtą serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“ bei kankinančią veiklą. Dažnai keliose vietose galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį. Kai naudojate „Windows“ klientą, turite galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.), Pasirinkti serverį ir dar daugiau.

„TorGuard“ Pitsburgo greičio testas

„TorGuard“ VPN paslauga yra mėgstamiausia failų mainų bendruomenėje. Viskas paprasta naudoti ir suprantama, kad galėtumėte lengvai apsaugoti savo privatumą internete. Dažnai prie mobiliųjų versijų pridedamos ir funkcijos. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą tik nuo 4,99 USD per mėnesį.

Apsilankykite „TorGuard“

Ir jūs turite VPN su skirtingais IP / statiniais IP adresais. Negalite suklysti dėl ką tik paminėtų pasirinkimų. Beje, jei norite pamatyti parinktis, galite rasti kitų, pateiktų mūsų populiariausių 10 VPN sąraše. Jie visi padarys tai, ko turėtų, bet mes optimizavome savo pasirinkimą VPN, turintiems skirtus IP / statinius IP adresus. Tokiu būdu jūs turėsite prieigą prie kuo geresnio greičio, nesvarbu, ką planuojate daryti. Naudodamiesi mūsų vadovu galite priimti geriausią sprendimą, kuris padės pasiekti jūsų tikslus ir poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me