Geriausi VPT, kurie priima pinigų kalyklas

Pinigų mokėjimas„Mint Payments“ yra Australijos įmonė, kuri veiklą pradėjo 2013 m. Ir buvo sukurta „PayWall“. Jie užsiima mobiliųjų mokėjimų ir operacijų paslaugomis, padėdami bet kokio dydžio įmonėms apdoroti mokėjimus. Jie yra vienas didžiausių mokėjimo perdirbėjų žemyne. Jei norite naudoti šią įmonę norėdami sumokėti už jūsų VPN paslaugą, galime padėti. Mes sudarėme skirtingų teikėjų, kurie priima mokėjimo procesorių, sąrašą. Juos galite pamatyti žemiau mūsų geriausiuose VPN, kurie priima „Mint Payments“ sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis
3PureVPN2,88 USD„SaferVPN“180Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„TorGuard“4,99 USD„TorGuard“68Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„SaferVPN“3,29 USD„SaferVPN“34Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Yra keli skirtingi žanrai, priimantys „Mint Payments“. Tai apima žaidimus, socialinę mediją, filmus, muziką, prenumeratas, aukas ir dar daugiau. Paslauga nerizikinga, vietinė, lanksti ir efektyvi. 2015 m. Paslauga išpopuliarėjo taip, kad tapo savarankišku subjektu. Savo strategijoje jis naudojasi B2C (verslas klientui) metodu. Tai leidžia jiems nustatyti esamą paklausą ir geriau padėti savo klientams.

Dabar į mūsų sąrašą.

1. Geriausias VPT, kuris priima pinigų kalyklas: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias VPT, kuris priima pinigų kalyklas: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (65% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,49 USD per mėnesį kartu su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

3. Geriausias VPT, kuris priima pinigų kalyklas: „PureVPN“

PureVPN

Prisiregistruokite 24 mėnesiams tik už 2,88 USD per mėnesį (74% nuolaida)

„PureVPN“ veikia nuo 2007 m., Todėl jie yra vieni iš seniausių VPT tiekėjų rinkoje. Ankstyva pradžia padėjo jiems plėstis ir diegti naujoves. „PureVPN“ yra vienas geriausių rinkoje esančių VPN klientų. Jie taip pat turi nemokamas programas, skirtas „iOS“ ir „Android“.

Naujovės yra sritis, padedanti „PureVPN“ išsiskirti iš pakuotės. Jie ir toliau prideda naujų paslaugų ir priedų. Jei norite pagreitinti našumą, galite pridėti NAT ugniasienę, tam skirtą IP adresą, „StealthVPN“ naršyklę ir specialią parinktį, vadinamą skirtu srautu..

„PureVPN“ tikrai gerai veikia kainų kategorijoje. Jie sumažino kainas daugiau kaip 50%, nes paslauga ir toliau auga. Galite užsiregistruoti neribotam VPT ir pasiekti visas jų serverio vietas nuo vos 4,99 USD per mėnesį.

Apsilankykite „PureVPN“

4. Geriausias VPT, kuris priima pinigų kalyklas: „TorGuard“

„TorGuard“

„TorGuard“ 2012 m. Pradėjo komandos nariai, esantys Nevyje, Vakarų Indijoje. Palyginus ją su kitomis paslaugomis, ši VPN paslauga yra palyginti nauja. Tačiau jie turi daugiau nei 1250 serverių, esančių 42 skirtingose ​​pasaulio šalyse. Jų tikslinė auditorija yra kankinanti bendruomenė, tačiau ji puikiai tiks viskam, ką norite padaryti Tailando regione. Nors Bankoke nėra nė vieno serverio, ten esantys serveriai yra geriausias pasirinkimas.

„TorGuard“ turi tvirtą serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“ bei kankinančią veiklą. Dažnai keliose vietose galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį. Kai naudojate „Windows“ klientą, turite galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.), Pasirinkti serverį ir dar daugiau.

„TorGuard“ VPN paslauga yra mėgstamiausia failų mainų bendruomenėje. Viskas paprasta naudoti ir suprantama, kad galėtumėte lengvai apsaugoti savo privatumą internete. Dažnai prie mobiliųjų versijų pridedamos ir funkcijos. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą tik nuo 4,99 USD per mėnesį.

Apsilankykite „TorGuard“

5. Geriausias VPT, kuris priima „Mint Payments“: SaferVPN

SaferVPN pagrindinis puslapis

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 3,29 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„SaferVPN“ sujungia keletą funkcijų, kurios padės pasiekti maksimalų greitį ir užtikrins puikų saugumą. Kai kurios puikios funkcijos apima automatinį „WiFi“ saugumą, „kill“ jungiklį ir kitas. Šiuo metu jie tvirtina, kad turi daugiau nei 700 greitųjų serverių. Jie yra įsikūrę daugiau nei 34 vietose visame pasaulyje ir, žinoma, jūs gausite neribotą serverio perjungimą.

Kaip matote aukščiau esančioje lentelėje, „SaferVPN“ turi gana didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „SaferVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir stebėti savo mėgstamas komandas iš bet kurios vietos.

„SaferVPN“ teikia gerą vertę, turi puikių funkcijų ir tinkamo dydžio tinklą. Galite prijungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir dar daugiau naudodami vieną VPN sąskaitą už 3,20 USD per mėnesį su 2 metų prenumerata..

Apsilankykite „SaferVPN“

Yra daugybė puikių VPT teikėjų, priimančių „Mint Payments“. Tačiau yra ir daugiau variantų 10 geriausiųjų sąrašas. Tačiau atminkite, kad ne visi jie gali priimti „Mint Payments“. Perskaitę mūsų vadovą, mes galime padėti jums rasti geriausias galimybes priimti pagrįstą sprendimą ir atitikti jūsų poreikius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map