Geriausi VPT, kurie priima „WeChat Pay“

„WeChat Pay“Tie, kurie yra susipažinę su „WeChat“, žino, kad joje yra „WeChat Pay“ funkcija, leidžianti prijungti banko sąskaitą prie programos, kad būtų galima sumokėti už paslaugas. Yra nemažai VPN paslaugų, kurios priima „WeChat Pay“. Mokėjimo paslaugą galite naudoti norėdami užsiprenumeruoti VPN mūsų už Kinijos ribų. Per akimirką pasidalysime daugiau informacijos apie VPN naudojimą jūsų privatumui apsaugoti. Tuo tarpu peržvelkite mūsų geriausių VPT, priimančių „WeChat Pay“, sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis
3PureVPN2,95 USD„SaferVPN“180Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„TorGuard“4,99 USD„TorGuard“68Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5ibVPN4,83 USD„NordVPN“63Žymimasis langelis

„WeChat Pay“ yra skaitmeninė piniginė, įtraukta į „WeChat“ programą. Naudoti „WeChat Pay“ norint lengvai įsigyti VPN prenumeratą. Galite naudoti savo mobilųjį telefoną norėdami išsiųsti mokėjimą ir mėgautis privatumu, kurį siūlo VPT. Tai ypač pasakytina apie Kinijos gyventojus. Mes rekomenduotume naudoti „ExpressVPN“, nes jie gerai veikia žemyninėje Kinijoje. Šiame regione nėra jokių VPN, kurie dirbtų 100 proc. Laiko, tačiau parodė, kad „ExpressVPN“ yra labai patikimi, palyginti su kitais VPN. Jei kiltų problemų, visada galite susisiekti su jų aptarnaujančiu personalu.

Dabar apžvelgsime geriausias jūsų VPN parinktis, kurios priima „WeChat Pay“:

1. Geriausias VPT, kuris priima „WeChat Pay“: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas naudojant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias VPT, kuris priima „WeChat Pay“: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (65% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,49 USD per mėnesį kartu su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

3. Geriausias VPT, kuris priima „WeChat Pay“: „PureVPN“

PureVPN

Prisiregistruokite 24 mėnesiams tik už 2,88 USD per mėnesį (74% nuolaida)

„PureVPN“ veikia nuo 2007 m., Todėl jie yra vieni iš seniausių VPT tiekėjų rinkoje. Ankstyva pradžia padėjo jiems plėstis ir diegti naujoves. „PureVPN“ yra vienas geriausių rinkoje esančių VPN klientų. Jie taip pat turi nemokamas programas, skirtas „iOS“ ir „Android“.

Naujovės yra sritis, padedanti „PureVPN“ išsiskirti iš pakuotės. Jie ir toliau prideda naujų paslaugų ir priedų. Jei norite pagreitinti našumą, galite pridėti NAT ugniasienę, tam skirtą IP adresą, „StealthVPN“ naršyklę ir specialią parinktį, vadinamą skirtu srautu..

„PureVPN“ tikrai gerai veikia kainų kategorijoje. Jie sumažino kainas daugiau kaip 50%, nes paslauga ir toliau auga. Galite prisiregistruoti neribotam VPN ir tiesiog pasiekti visas jų serverių vietas 4,99 USD per mėnesį.

Apsilankykite „PureVPN“

4. Geriausias VPT, kuris priima „WeChat Pay“: „TorGuard“

„TorGuard“

„TorGuard“ 2012 m. Pradėjo komandos nariai, esantys Nevyje, Vakarų Indijoje. Palyginus ją su kitomis paslaugomis, ši VPN paslauga yra palyginti nauja. Tačiau jie turi daugiau nei 1250 serverių, esančių 42 skirtingose ​​pasaulio šalyse. Jų tikslinė auditorija yra kankinanti bendruomenė, tačiau ji puikiai tiks viskam, ką norite padaryti Tailando regione. Nors Bankoke nėra nė vieno serverio, ten esantys serveriai yra geriausias pasirinkimas.

„TorGuard“ turi tvirtą serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“ bei kankinančią veiklą. Dažnai keliose vietose galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį. Kai naudojate „Windows“ klientą, turite galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.), Pasirinkti serverį ir dar daugiau.

Kadangi norėjome išbandyti serverį Bankoke, atidarėme „Windows“ klientą ir pasirinkome „OpenVPN“ protokolą. Dabar galite slinkti per šalių sąrašą abėcėlės tvarka. Tada galite pasirinkti miestą. „TorGuard“ tinklą sudaro keli serveriai Bankoke. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, atsisiuntimo greitis buvo 27,86 Mbps.

„TorGuard“ VPN paslauga yra mėgstamiausia failų mainų bendruomenėje. Viskas paprasta naudoti ir suprantama, kad galėtumėte lengvai apsaugoti savo privatumą internete. Dažnai prie mobiliųjų versijų pridedamos ir funkcijos. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą tik nuo 4,99 USD per mėnesį.

Apsilankykite „TorGuard“

5. Geriausias VPT, kuris priima „WeChat Pay“: ibVPN

IBVPN

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,83 USD per mėnesį (56% nuolaida)

„ibVPN“ nėra naujokas rinkoje. Jų iš tikrųjų buvo nuo 2004 m. Bendrovė, programos, operacijos ir palaikymas yra Rumunijoje (ypač Transilvanijoje). Tai juos saugiai pašalina iš „14 akių“ programos, tačiau vartotojui vis tiek suteikia Europos Sąjungos apsaugą. Jame yra 63 serverių vietos, todėl šis mažas, bet galingas paslaugų teikėjas jus apėmė.

Nors jie nesiūlo didžiulio tinklo, jie turi keletą kitų funkcijų, kurios teikia didelę vertę. Pirma, jie turi programas, skirtas „Windows“, „Mac OSX“, „Linux“, „Android“ ir „iOS“, taip pat „Opera“ ir „Chrome“ plėtinius. Daugeliui vartotojų patinka tai, kad jie yra nepriklausoma įmonė. Tai reiškia, kad jie nėra prisijungę prie investicinių fondų, hostingo, duomenų gavybos ar kitų duomenų rinkimu suinteresuotų bendrovių.

Kai kurios funkcijos, kurias siūlo ši paslauga, apima daugybę skirtingų protokolų, dvigubus VPN, intelektualųjį DNS, „KillSwitch“, „WebRTC Leak“ apsaugą ir dar daugiau. Kaip matote, jie turi daugybę patobulintų funkcijų, todėl ši paslauga puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems vartotojams. „ibVPN“ siūlo maksimalią prieigą už 4,83 USD per mėnesį su 15 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „ibVPN“

Ir jūs turite geriausius VPT, kurie priima „WeChat Pay“. Žinoma, visada laukiame mūsų apsilankymo 10 geriausiųjų sąrašas kitoms galimybėms. Atminkite, kad ne visi jie gali priimti „WeChat Pay“. Perskaitę mūsų vadovą, galime padėti rasti geriausius variantus, kurie atitiktų jūsų poreikius šiandien.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map