Geriausi VUDU VPT

„Walmart“VUDU yra žiniasklaidos įmonė ir turinio pateikimo sistema. Nors jie iš pradžių pradėjo gaminti savo priedus, jie licencijavo savo technologijas mėgstantiems „Roku“ ir „Smart TV“ ir dabar siūlo autonominę vaizdo transliavimo paslaugą televizoriams ir filmams. Skirtingai nuo kitų srautinių transliavimo paslaugų, turinčių mėnesinį mokestį, „Vudu“ siūlo sistemą „pay as you go“. Tai leidžia jiems filmus žiūrėti tuo pačiu metu, kai jie išleidžiami DVD diske, arba kartais net greičiau. Kadangi „Vudu“ pagrindinė įmonė yra „Walmart“, jūs taip pat turite galimybę į savo VUDU sąskaitą įtraukti ten įsigytų filmų skaitmenines kopijas. Šiuo metu VUDU paslauga teikiama tik JAV. Tie, kurie yra ne JAV, norės naudoti VPN, kad būtų išvengta geografinio blokavimo ir prieigos prie „Vudu“.


„RankVPN ServicePriceVisitServer“
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Akivaizdu, kad VUDU turi gerą idėją. Paslauga yra nemokama, nes tai yra atlyginimas, kai jūs einate, tačiau sąskaitoje turite turėti kreditų arba turite susieti mokėjimo metodą. Dėl šio modelio galėtumėte pasiekti daugiau filmų, nes dėl licencijavimo sandorių tikrai nereikia derėtis. VUDU kataloge yra daugiau nei 18 000 filmų. Kreditų, skirtų išsinuomoti ar įsigyti filmus, galima įsigyti internetu arba „Walmart“ parduotuvėje. Priklausomai nuo to, ar norite filmą žiūrėti vėliau, ar tiesiog jį nuomotis, jums bus imamos skirtingos sumos. Norėdami išsinuomoti filmą, jūs pasirenkate filmą ar laidą, kurią norite pamatyti, ir tam tikrą laiką turite prieigą prie jo.

Kaip minėjome, VUDU siūlo televizijos laidas ir filmus. Taip pat įdomu pastebėti, kad galite nusipirkti sezonų ar tokių laidų epizodų, kaip „Sostų žaidimas“, „The Walking Dead“ ar „American Titans“. Turėdami daugiau nei 5 tūkst. Laidų, galimybės yra begalinės, ypač visų žanrų, rodomų TV ir filmams. Kitas įdomus šios paslaugos bruožas yra tai, ko mes nematėme kaip kitos transliacijos paslaugos. Jie turi apžvalgas iš svetainės stebėtojų, kaip ir dauguma kitų, tačiau jie taip pat surinko apžvalgas iš populiaraus filmų peržiūros tinklalapio „Rotten Tomatoes“. Tai nepaprasta, nes daugelis žmonių „Rotten Tomatoes“ naudoja skaityti kino kritikų ir stebėtojų apžvalgas. Ši informacija yra lengvai prieinama ir suteikia nariui galimybę nuspręsti, ar jie nori išleisti pinigus filmui pamatyti, ar praleisti..

Visa tai skamba gerai, bet kas yra laimikis? VUDU paslauga galima tik JAV, bent jau nenaudojant VPN. Jei keliaujate į užsienį ar gyvenate kitoje šalyje, jums tikrai bus užkirstas kelias žiūrėti VUDU. Tačiau naudodamiesi VPN galėtumėte pasiekti šią Amerikos žiniasklaidos bastioną. Amerikoje yra daug puikių filmų ir puikus televizorius, todėl nereikia praleisti vien dėl savo buvimo vietos.

Kaip veikia VPN? VPN sukuria saugų ryšį su serveriu, galbūt kitoje šalyje. Tai darydami galėtumėte patekti į VUDU ir peržiūrėti bet ką. Kol pasirinksite serverį JAV, jums turėtų būti puiku. Kalbant apie protokolus, reikėtų pasirinkti „OpenVPN“ (UDP) protokolą, nes tai yra greičiausias. Vaizdo transliacijos metu greitis yra nepaprastai svarbus, ypač todėl, kad jums reikia bent 1 Mbps ryšio greičio. Jei kyla ryšio problemų, galite pereiti prie „OpenVPN“ (TCP), tačiau „OpenVPN“ yra pasirinkimo galimybė. Paslaugų teikėjai, kuriuos mes visi paminime, turi individualizuotus klientus, todėl juos nustatyti lengva.

Jei norite apsaugoti savo duomenis ir pasiekti VUDU, rekomenduojame „ExpressVPN“. Jie netvarko žurnalų ir netvarko greito tinklo JAV ir už jos ribų. „ExpressVPN“ taip pat turi integruotą „SmartDNS“ paslaugą, leidžiančią jums transliuoti be papildomų šifravimo išlaidų. Jei turite grynąjį greitį, visada rekomenduojame naudoti šifravimą. Niekada nesiūlytume apsikeisti greičiu privatumui.

1. Geriausias VUDU VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami iki 5 jungčių. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias VUDU VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias VUDU VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias VUDU VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias VUDU VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Pažvelkite į mūsų 10 geriausių VPN paslaugų įvairių pasirinkimų sąrašą, bet mes nemanome, kad jums to reikės. „ExpressVPN“ yra geriausias, remiantis greičiu, patikimumu ir pasauliniais serverių tinklais. Geriausi paslaugų teikėjai užtikrins jūsų privatumą ir turės greitus tinklus daugelyje skirtingų apskričių, tačiau čia jums reikiamos informacijos.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map