Geriausi „WhatsApp“ VPN

„Whatsapp“„WhatsApp“ yra įvairiose platformose esanti beveik nemokama pranešimų programa, leidžianti skambinti arba siųsti tekstinį pranešimą naudojantis internetu. Pasigyręs daugiau nei 1 milijardu atsisiuntimų iš „Google Play“ parduotuvės ir daugiau nei 800 milijonų aktyvių vartotojų, nėra sunku suprasti, kodėl „WhatsApp“ laikoma populiariausia žinučių siuntimo platforma pasaulyje. Deja, šios be šifruotos šifruotos programos populiarumas sukėlė draudimus kai kuriose šalyse. Tačiau naudodamiesi VPN galite apeiti blokus ir naudoti „WhatsApp“ iš bet kurios vietos.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Kaip minėjome, ši programa yra uždrausta kai kuriose šalyse. Dauguma nesitikėtų tokio Vakarų šalių elgesio, tačiau stebėtina, kad viena iš draudimą svarstančių šalių yra JK. Taip yra dėl JK „Snoopers“ chartija. „Snoopers“ chartijoje teigiama, kad įmonės turi padaryti savo programas mažiau saugias arba perduoti iššifravimo raktus. Nepaisant artėjančio draudimo, žinokite, kad „WhatsApp“ nereikalauja orderio prieš perduodant klientų atsiųstą ir gautą turinį. Kitaip tariant, jie atitinka mažiau saugumo kriterijus.

Kitas veiksnys, kurį reikia žinoti naudojant „WhatsApp“, yra balso funkcija. Svetainė yra tarsi būdas sutaupyti pinigų skambinant į kitas šalis. Tačiau, jei norite tuo tikslu naudoti „WhatsApp“, programa naudoja 1,2 MB per minutę duomenų. Puiku, jei naudojatės neribotu „Wi-Fi“ ryšiu, tačiau jei neturite ryškaus duomenų plano, ši programa gana greitai jį apims..

Dalytis įdomiomis naujienomis apie „WhatsApp“. Jei keliaujate į Dubajų ir prisiekiate savo tekstiniu pranešimu, jums gresia 45 000 svarų sterlingų (beveik 70 tūkst. Dolerių) bauda ir tikėtina deportacija dėl jų naujų įstatymų. Programa, kuri buvo sukurta šifruoti 256 bitų šifravimu, tikrai neskamba taip. Atminkite, kad mes nesakome, kad 1 USD per metus programai yra blogas pasiūlymas, tačiau jei ketinate naudoti „WhatsApp“, to neturėtumėte daryti be papildomo VPN šifravimo.

Taigi, šiek tiek paaiškinkime apie VPN. Virtualus privatus tinklas (VPN) yra programinė įranga, sukurianti saugų ryšį su serveriu, galbūt kitoje šalyje, atsižvelgiant į tai, kokius tikslus turite. Čia yra gera priežastis jį naudoti, jei esate šalyje, kuri blokuoja „WhatsApp“. VPN gali būti naudojamas atblokuoti prieigą prie geografiškai ribotų programų, tokių kaip „Voice over IP“ (VoIP). Kitaip tariant, jei jūsų šalis blokuoja „WhatsApp“, tiesiog prisijunkite prie šalies, kurioje ji nėra ribojama. Taip yra todėl, kad vyriausybės naudoja geografinį blokavimą. Geografinio blokavimo technologija nustato vartotojo vietą pagal IP adresą. Tokiu atveju technologija sukuria barjerą, kuris pašalins užblokuoto turinio pašalinimą. Pasirinkę serverį kitoje šalyje, galėsite apeiti šiuos apribojimus.

Tai tiesiogiai priklauso nuo antrosios VPN naudojimo priežasties. VPN teikia šifravimo sluoksnį jūsų veiklai internete. Kaip minėjome, jei neturite papildomo saugumo lygio naudodamiesi „WhatsApp“, rizikuojate sulaukti baudos, jei esate Dubajuje arba tiesiog priversite vyriausybę jus nugirsti, kaip minėta JK. Žinoma, JK ministras pirmininkas sako, kad jie to nepadarys, nebent tai būtų būtina, tačiau, atsižvelgiant į JK patirtį, tai sunku nuryti. Dabar, kai mes parodėme jums VPN naudojimo pranašumus, turime keletą bendrovių, kurios suteiks jums gerą patirtį.

Nesvarbu, kurį iš mūsų pasirinkimų pasirinkote, jie visi turi skirtingus protokolus, kuriuos galite naudoti. Visi mūsų siūlomi pasirinkimai naudoja saugų šifravimą, tačiau pasirinkę „OpenVPN“ protokolą, visada užtikrinsite geriausią apsaugą. Jei greitis yra esminis dalykas, galite naudoti „OpenVPN“ (UDP). Tai yra geriausias „WhatsApp“ pasirinkimas, jei įmanoma. Duomenų ten negarantuojama, tačiau paprastai tai nėra problema. Jei kyla problemų dėl ryšio ar nutrūksta ryšio, geriausias pasirinkimas būtų „OpenVPN“ (TCP). TCP versija nėra tokia greita, tačiau duomenys tikrinami atliekant klaidas. Kadangi kai kurie mobilieji įrenginiai nepalaiko „OpenVPN“, jei planuojate naudoti „WhatsApp“ mobiliajame tinkle, yra ir kitų gerų protokolų, įskaitant L2TP ir IKEv2, kurie gali būti naudojami užtikrinant gerą saugumą. Dabar, kai mes tai peržengėme, apsvarstysime paslaugų teikėjų pasirinkimą.

Norėdami atblokuoti turinį ir apsaugoti savo duomenis, rekomenduojame „ExpressVPN“. Jie neturi žurnalų ir turi žudymo perjungimo funkciją, todėl esate apsaugoti, jei ryšys nutrūksta. Jei esate šalyje, kuri draudžia naudoti VPN, tai yra svarbu. Jie taip pat siūlo mobilųjį klientą ir turi maršrutizatoriaus programą, skirtą apsaugoti kiekvieną jūsų tinklo įrenginį. Tiesiog prisijunkite prie „ExpressVPN“ ir praneškite arba skambinkite tiek, kiek norite. Vėlgi, jei ketinate skambinti, būtų protinga naudoti VPN per „Wi-Fi“.

Galite jaustis laisvai ištyrę mūsų 10 geriausių VPN paslaugų puslapis kitiems geriems „WhatsApp“ VPN teikėjams. Beje, mes išrinkome geriausias paslaugas iš viso, taigi jūs neturėtumėte. Kaip pasirinkimo kriterijus mes naudojome greitį, kainą ir saugumą. Be to, atrinkome ir įmones, turinčias daugybę tinklo serverių, prie kurių galbūt norėsite prisijungti neblokuotose šalyse. Ieškodami patikimo VPT teikėjo, pasirinkite tuos, kurie užtikrins jūsų privatumą ir turės aiškų aiškų tinklą, ypač kitose šalyse.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map