Geriausi „Windows“ VPN

„Windows“Aš pradėjau naudoti „Microsoft“ operacines sistemas su „Windows 3.1“ ir nuo to laiko naudoju kiekvieną OS. Buvo keletas nugalėtojų ir pralaimėjusiųjų, tačiau vienas dalykas tikrai yra. Kai „Microsoft“ išleidžia naują savo OS versiją, jų partneriams dažnai tenka keistis, kad būtų pašalintos suderinamumo problemos. Tai tikrai pasakytina apie „Windows 10“. Nepaisant to, kokią „Windows“ versiją naudojate, VPT padės apsaugoti jūsų privatumą ir atblokuoti turinio apribojimus..


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„Surfshark“1,99 USD„Surfshark“68Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis

Atnaujinus iš „Windows 8“ į „Windows 10“ tapo aišku, kad daugelis VPN klientų netinkamai funkcionuoja. Laikui bėgant tai pasikeitė, tačiau vis dar yra VPN, kurių programinė įranga nepalaiko „Windows 10“. Po akimirkos pasidalinsiu geriausių VPN tiekėjų, kuriuos radau „Windows 10“ ir senesnėms OS versijoms, sąrašu. Aš nenoriu su niekuo supainioti. Galite rankiniu būdu sukonfigūruoti „Windows“ prisijungti prie asmeninės VPN paslaugos naudodami PPTP arba L2TP. Taip pat yra atvirojo kodo „OpwnVPN“ klientas, kurį palaiko dauguma kompanijų. Nepaisant to, ar rankiniu būdu jungiatės, ar naudojate pasirinktinį klientą, pirmiausia turėsite pasirinkti VPN paslaugą. Aš asmeniškai pirmenybę teikiu paslaugoms, kurios siūlo lengvai naudojamą kliento programinę įrangą, skirtą „Windows“, be tokių pažangių funkcijų kaip VPN užmušimo jungiklis, apsauga nuo DNS nutekėjimo, prievadų peradresavimas ir galimybė pasukti IP adresus..

Jei esate panašus į mane, dienos, kai paleisite kompiuterį su „Windows“, jau seniai praėjo. Mano namuose turime sistemas ir mobiliuosius įrenginius, kuriuose veikia „Windows“, „Mac OS X“, „Android“ ir „iOS“. Mano šeimai reikia VPN teikėjo, kuris juos visus palaikytų. Žengėme dar vieną žingsnį toliau – norėjome VPT, siūlančio tinkintą „Windows“ ir „Mac“ programinę įrangą kartu su programomis mobiliesiems „iOS“ ir „Android“. Aš netgi pridėjau DD-WRT maršrutizatorių, kad visi mūsų įrenginiai būtų paleisti per VPN, kai jie prisijungę prie mūsų namų tinklo.

Jei jau praleidote laiką žiūrėdami į VPN, žinote, kad pažodžiui yra šimtai parinkčių. Sprendimas, kurią įmonę pasirinkti, užtruko ilgai. Procese išbandžiau keletą pirmaujančių tiekėjų. Tai galiausiai atvedė į šią svetainę ir mūsų geriausių „Windows“ VPN sąrašą. Malonu pasidalyti keliais tiekėjais, siūlančiais puikią kliento programinę įrangą kartu su greita ir patikima paslauga.

Žemiau rasite geriausius VPN, kurie atitiko visus mano kriterijus. Jie visi siūlo lengvai naudojamas „Windows 10“ VPN programas su senesnių „Windows“ versijų palaikymu. Daugelis klientų taip pat turi pažangias funkcijas, padedančias užtikrinti saugumą internete. Daugiau apie juos galite perskaityti kiekvienos paslaugos suvestinėje. Jie visi teikia greitą, patikimą paslaugą už priimtiną kainą. Pagrindiniai skirtumai apima išplėstines kliento funkcijas, tinklo dydį ir kainą.

Koks yra geriausias „Windows“ VPN?

Mes sudarėme savo geriausių „Windows“ VPN sąrašą dėl šių priežasčių:

 • Kiekviena VPN paslauga buvo išbandyta naudojant „Windows 10“
 • Greičio testai atliekami prisijungiant prie VPN per „Windows“
 • Ieškojome VPN su lengva naudoti kliento programine įranga
 • Galimybė atblokuoti populiarių svetainių geografinius apribojimus
 • Stiprus šifravimas, skirtas apsaugoti jūsų privatumą internete
 • Pažangios funkcijos, tokios kaip VPN užmušimo jungiklis ir prievadų peradresavimas

Įeikime į dešinę ir pažvelkime į geriausius „Windows“ VPN:

1. Geriausias „Windows“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

Dėl dviejų veiksnių „ExpressVPN“ yra puikus pasirinkimas naudoti „Windows“ kompiuteriuose. Tai greitas jų aptarnavimo greitis ir „MediaStreamer“ funkcija. Kai naudojate juos kartu, galite atblokuoti geografinius apribojimus. Jei kada pastebėjote, kad kartais negalite pasiekti savo mėgstamų programų ar svetainių, tai gali būti dėl geografinių blokadų. Naudodamiesi abiem kartu, galėsite naudoti tas programas ar svetaines neprarasdami greičio. Taip pat pastebėsite, kad vis dar galite naudoti VPN serverius šifruoti ryšį. Nesvarbu, kokią veiklą planuojate daryti, tai yra puikus pasirinkimas.

Naudodamiesi „ExpressVPN“ galite pasirinkti, kurį miestą norite naudoti. Nors jūs negalite pasirinkti atskirų serverių, jie daro gerą darbą surasdami jums geriausią variantą. Kai nustatote reikalus, galite paspausti mygtuką „Pasirinkti vietą“, kad pasirinktumėte regioną, šalį ar miestą. Pakeisti serverį nesunku vėliau.

„ExpressVPN Windows“ klientas

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Windows“ VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Windows“ klientas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Windows“ VPN: PIA

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Privatus interneto ryšys yra susijęs su privatumu ir verte. Šalių ir serverių vietų atžvilgiu jie netvarko tokio didelio tinklo. Vietoj to, jie sutelkia dėmesį į kitas sritis ir siūlo mažesnę paslaugos kainą. Privati ​​interneto prieiga yra patikimas failų mainų bendruomenės mėgstamiausias objektas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

Aš naudoju PIA „Windows“ klientą ir tai labai lengva nustatyti ir naudoti. Paprastumas nereiškia, kad klientas nėra turtingas. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Kontroliuokite šifravimo lygius ir raskite tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

PIA „Windows“ programa

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą.

Kaip minėjome anksčiau, privati ​​interneto prieiga yra puiki vertė. Jie greitai išaugo į vieną didžiausių VPN teikėjų, iš dalies pagrįstą kaina. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias „Windows“ VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „Wi-Fi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost 7“, skirta „Windows“

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „Windows“ VPN: „Surfshark“

„Surfshark“

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 1,99 USD per mėnesį (83% nuolaida)

„Surfshark“ savo VPT paslaugą pradėjo teikti 2018 m. Nuo to laiko bendrovė gana smarkiai atsiliepė apie bendruomenę. Komanda ir toliau auga bei prideda serverių vietas prie savo greitojo tinklo. Jie sutelkė dėmesį į privatumą ir vertę. Ši paslauga apima papildomas funkcijas, tokias kaip „CleanWeb“ (blokuoja skelbimus ir kenkėjiškas programas), „Whitelister“ (padalintas tunelis), „MultiHop“ dvigubą VPN, nužudymo jungiklį, privatų DNS ir apsaugą nuo nutekėjimo..

Turėdami didelį serverių tinklą visame pasaulyje, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Premium“ ir „Amazon Prime“, yra daugybė galimybių mėgautis šia paslauga. Galite pasiekti „Amazon Prime Video“ keliuose regionuose, įskaitant JAV, Vokietiją ir JK. „Windows“ klientas suteikia jums galimybę prisijungti prie fizinių serverių vietų, virtualių serverių (geriausiai tinkančių atjungti geografinius apribojimus), serverių, palaikančių P2P naudojimą, ir „MultiHop“ serverių..

„Surfshark Windows“ klientas

Vertės ir savybių atžvilgiu „Surfshark“ yra puikus pasirinkimas norintiems apsaugoti savo privatumą ir atblokuoti apribojimus. Visos jų VPN programos buvo sukurtos naudojant panašią vartotojo sąsają ir yra lengvai naudojamos. Galite prisiregistruoti neribotai VPN sąskaitai nerizikingai, nes „Surfshark“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „Surfshark“

Galite peržiūrėti mūsų sąrašą 10 populiariausių VPN paslaugos daugiau galimybių. Manau, kad būsite patenkinti bet kuriuo iš aukščiau išvardytų VPN. Aš juos pasirinkau virš kitų pirmaujančių VPT teikėjų, remdamasis greičiu ir patikimumu. Kartu su jų „Windows VPN“ kliento programinės įrangos kokybe. Turite sugebėti pasitikėti savo VPN teikėju, kad apsaugotumėte savo privatumą. Šios paslaugos tai padarys ir kiekviena siūlo gerą kokybę už labai priimtiną kainą. Visos trys paslaugos veiks „Windows XP“, „Windows 7“, „Windows 8“ ir „Windows 10“. Sekite mus @VPNFan už naujausius VPN sandorius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map