„WWE“ tinklas„WWE“ tinklas yra srautinio perdavimo paslauga, teikianti visas „WWE“ atitiktis, kurių kiekvienas gali norėti. Kanalas galimas tam tikrose šalyse, įskaitant JAV. Prisijungę prie „WWE“ tinklo, galite tiesiogiai žiūrėti „pay-per-view“ įvykius ir transliuoti visas praėjusias rungtynes, originalius jų rodomus pasirodymus ir jų transliacijas kiekvienai savaitei. Kanalas veikia visą parą, todėl žiūrėti galite bet kada. Jei planuojate keliauti ne jų apžvalgos zonoje, siūlyčiau naudotis VPN. Pažvelkite į mūsų geriausių „WWE“ tinklo VPT sąrašą.

„RankVPN ServicePriceVisitServer“
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

„WWE Network“ priklauso „World Wrestling Entertainment“ ir rodo visus tiesioginius jų renginius. Jei norite žiūrėti ankstesnį WWE renginį, galite jį pasižvalgyti. Taip pat, jei norite žiūrėti tam tikrą superžvaigždę ar Divą, galite tiesiog ieškoti jų vardo ir parodyti visas svarbias laidas, kurias jie turi savo bibliotekoje. „WWE“ tinklas taip pat rodys savaitines laidas „Smackdown“, „Raw“ ir „NXT“. Jie ilgai neišsilaikys, nebent tą dieną tai buvo labai svarbus įvykis. Kai kurios laidos, išskirtinės „WWE Network“, yra „WrestleMania Rewind“, „WWE Countdown“, „WWE NXT“, „WWE Superstars“, „Raw Pre-Show“, „Raw Backstage Pass“, „Saturday Night War“, „WWE Legends“ namai, „WWE Rivalries“ ir „WWE 24. Jie taip pat“. rodyti senų WWE, WCW, ECW, AWA ir WCCW laidų pakartojimus.

„WWE Network“ narystė mokama už 9,99 USD per mėnesį, tačiau jie retkarčiais pasiūlys nemokamą prisijungimo mėnesį. Kanalas galimas tam tikrose šalyse, įskaitant JAV. Su narystė jūs galite padaryti visus dalykus, kuriuos aš anksčiau sakiau. Galite žiūrėti savo kompiuteryje ar sraute naudodami „Apple TV“, „Amazon Fire TV“, „Roku“, „Playstation 3“, „Playstation 4“, „Xbox 360“, „Xbox One“, „Smart TV“, „Android“, „iOS“ („iPhone“, „iPad“, „iPod Touch“) ir „Kindle Fire“..

Koks yra geriausias „WWE“ tinklo VPN?

Norėdami padėti mums nustatyti geriausių „WWE“ tinklo VPT sąrašą, mes pažvelgėme į keletą pagrindinių veiksnių.

  • Greitas serverio ryšys tiesioginiams įvykiams transliuoti HD
  • Kelios JAV serverio vietos – geriausias našumas
  • Patikimumas, kad srautiniam turiniui nereikėtų kabinti ar buferio
  • Galimybė atblokuoti populiarias transliacijos paslaugas JAV, įskaitant „WWE Networlk“
  • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas

Dabar, mūsų geriausių „WWE“ tinklo VPN sąraše.

1. Geriausias „WWE“ tinklo VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami iki 5 jungčių. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias WWE tinklo VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „WWE“ tinklo VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias „WWE“ tinklo VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „WWE“ tinklo VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

„WWE Network Pay Per View“ renginiai

„DateEventLocation“
2015 m. Sausio 25 dKarališkas triukšmasFiladelfijoje, PA
2015 m. Vasario 22 dGreitoji juostaMemfis, TN
2015 m. Kovo 29 d„WrestleMania 31“Santa Klara, Kalifornija
2015 m. Balandžio 26 dEkstremalios taisyklėsRosemont, IL
2015 m. Gegužės 17 dAtsipirkimasBaltimorė, MD
2015 m. Gegužės 31 dŠalinimo rūmaiKorpas Kraistis, Teksasas
2015 m. Birželio 14 dPinigai bankeKolambusas, OH
2015 m. Liepos 19 dMūšio laukasSent Luisas, MO
2015 m. Rugpjūčio 23 d„SummerSlam“Brukline, Niujorke
2015 m. Rugsėjo 20 dČempionų naktisHiustonas, Teksasas
2015 m. Spalio 25 dPragaras kamerojeLos Andželas, Kalifornija
2015 m. Lapkričio 22 d„Survivor“ serijaAtlanta, GA
2015 m. Gruodžio 13 dTLC: Stalai, kopėčios ir kėdėsBostonas, MA
2016 m. Sausio 24 dKarališkas triukšmasOrlandas, FL
2016 m. Vasario 21 dGreitoji juostaSent Luisas, MO
2016 m. Balandžio 3 d„WrestleMania 32“Arlingtonas, Teksasas

Galite peržiūrėti mūsų sąrašą 10 populiariausių VPN paslaugos daugiau galimybių. Manau, kad būsite patenkinti bet kuriuo iš aukščiau išvardytų pasirinkimų. Aš juos pasirinkau virš kitų pirmaujančių VPT teikėjų, atsižvelgdamas į greitį, patikimumą ir kainą. Aš taip pat ieškojau paslaugų, turinčių gerą VPN serverių tinklą JAV. Norite, kad greitasis VPN teikėjas transliuotų „WWE“ tinklo laidas ir PPV įvykius. Įraše dalijamos paslaugos yra geriausi populiarių JAV srautinių transliavimo paslaugų, tokių kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Amazon Instant“, VPN. Jie taip pat padės atblokuoti kanalus kitose šalyse, pavyzdžiui, „BBC iPlayer“ JK.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me