Geriausios „Logless VPN“ paslaugos

PrivatusKai kalbame apie bevardžius VPN, mes kalbame apie VPN paslaugas, kurios nestebi ir neprisijungia prie tinklo. Paprastai juos matysite kaip „neprisijungusius“ VPT. Kad ir kaip norėtumėte pasakyti, šio įrašo teikėjai rimtai vertina ir jūsų privatumą, ir anonimiškumą. Jie padės apsaugoti jūsų privatumą, naudojant aukštą šifravimo lygį. Čia viskas nesibaigia, nes kiekviena įmonė turi „neprisijungimo“ politiką. Jie siūlo nariams anonimiškumą žinodami, kad jūsų VPT teikėjas nežiūri ir neprisijungia prie jūsų veiklos.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Kodėl tikėti VPN įmone, kai jie tvirtina, kad neprisijungia? Tai geras klausimas. Tie iš mūsų, kurie pasitiki VPN, norėdami apsaugoti savo anonimiškumą, iš prigimties yra šiek tiek paranojiški ir pagrįstai. Jei norite atsakyti į klausimą, rekomenduočiau atlikti nemažą kiekį tyrimų prieš pasirenkant nenaudojamą VPN. Turiu patirties su šiame pranešime išvardytais VPN ir gerai rekomenduoju juos. Jie kiekvienas labai rimtai vertina vartotojo privatumą ir keli iš jų siūlo papildomas funkcijas, tokias kaip VPN užmušimo jungiklis, kad būtų užtikrintas jūsų privatumas bet kuriuo metu, kai nutrūksta VPN ryšys..

VPN naudojimo žurnalų supratimas

Mūsų pašte esančios įmonės neregistruoja vartotojų veiklos. Tai reiškia, kad prisijungę prie serverio Amsterdame ir naudodamiesi VPN P2P tikslais, jie neberegistruoja jūsų veiksmų. Galbūt jūs prisijungiate prie VPT, kad išsakytumėte savo nuomonę, priešingai nei politines savo tautos pažiūras. Tai vėlgi yra tinkamas laikas, kai VPN negali registruoti savo veiklos. Tai nebūtinai turi būti kokia nors konkreti veikla. Aš labai tikiu laisvu ir atviru internetu. Tai nėra tavo verslas, ką darai internete. Yra pakankamai svetainių, kuriose stebima jūsų veikla. Geras bešeisis VPN gali padėti užšifruoti jūsų ryšį, o ne registruoti naudojimą.

VPN ryšio žurnalų supratimas

Kai VPT teikėjai reklamuoja „neprisijungti“ politiką, jie remiasi naudojimo žurnalais. Jūs pastebėsite, kad įmonės, norėdamos užtikrinti tinkamą tinklo naudojimą, reikalauja prisijungimo žurnalų. Ką reiškia tinkamas vartojimas? Paprastai tai reiškia, kad nenaudojate jų tinklo šlamšto siuntimui, vaikų pornografijos dalijimui, kitų sistemų nulaužimui ir kitais neteisėtais tikslais. Šie terminai teikėjams gali skirtis. Pavyzdžiui, įmonės turi skirtingas nuomones apie failų mainus. Visi šiame pranešime išvardyti VPN visiškai palaiko „bittorrent“ naudojimą, tačiau yra daug tokių, kurie blokuoja P2P srautą. Jei kyla abejonių, atidžiai perskaitykite TOS. Jei neaišku, siūlyčiau pereiti prie kito teikėjo.

VPN žudymo jungiklio funkcija

VPN įmonės, orientuotos į privatumą ir anonimiškumą, siūlo papildomas funkcijas, padedančias apsaugoti vartotojus, kai nutrūksta jų ryšys. Kai esate prisijungę prie VPN, srautas yra užšifruotas, bet kas nutinka, jei ryšys nutrūksta? Daugeliui paslaugų nutrūkęs ryšys reikštų, kad jūs nesate apsaugoti, o tai atskleidžia jūsų IP adresą ir dabartinę veiklą. Tai netaikoma VPT, siūlančioms nužudymo jungiklį. Prisijungę prie „ExpressVPN“, „Privačios interneto prieigos“ ar „NordVPN“ ir suaktyvinę jų žudymo jungiklio funkciją, jūsų internetinis ryšys nutrūks, jei kada nors sumažės VPN. Tuo pačiu metu jis atkurs jūsų ryšį su VPN serveriu ir atblokuos jūsų interneto ryšį.

Be didesnio delsimo, pateikiame išsamesnį mūsų geriausių VPN paslaugų, neprisijungiančių prie mūsų, sąrašą:

1. Geriausias bešeisis VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias bešeisis VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems, skirtus „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kurios tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Logless VPN“: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias „Logless VPN“: „Surfshark“

„Surfshark“

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 1,99 USD per mėnesį (83% nuolaida)

„Surfshark“ savo VPT paslaugą pradėjo teikti 2018 m. Nuo to laiko bendrovė gana smarkiai atsiliepė apie bendruomenę. Komanda ir toliau auga bei prideda serverių vietas prie savo greitojo tinklo. Jie sutelkė dėmesį į privatumą ir vertę. Ši paslauga apima papildomas funkcijas, tokias kaip „CleanWeb“ (blokuoja skelbimus ir kenkėjiškas programas), „Whitelister“ (padalintas tunelis), „MultiHop“ dvigubą VPN, nužudymo jungiklį, privatų DNS ir apsaugą nuo nutekėjimo..

Turėdami didelį serverių tinklą visame pasaulyje, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Premium“ ir „Amazon Prime“, yra daugybė galimybių mėgautis šia paslauga. Galite pasiekti „Amazon Prime Video“ keliuose regionuose, įskaitant JAV, Vokietiją ir JK. „Windows“ klientas suteikia jums galimybę prisijungti prie fizinių serverių vietų, virtualių serverių (geriausiai tinkančių atjungti geografinius apribojimus), serverių, palaikančių P2P naudojimą, ir „MultiHop“ serverių..

Vertės ir savybių atžvilgiu „Surfshark“ yra puikus pasirinkimas norintiems apsaugoti savo privatumą ir atblokuoti apribojimus. Visos jų VPN programos buvo sukurtos naudojant panašią vartotojo sąsają ir yra lengvai naudojamos. Galite pasirašyti neribotą VPN sąskaitą tik už 1,99 USD per mėnesį su 2 metų prenumerata.

Apsilankykite „Surfshark“

5. Geriausias loginis VPN: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite tik 3,33 USD per mėnesį (67% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,33 USD per mėnesį kartu su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Galite perskaityti mūsų sąrašą 10 populiariausių VPN paslaugų daugiau galimybių, bet aš labai rekomenduoju aukščiau išvardytas paslaugas tiems, kurie ieško bevielio VPN. Juos pasirinkome per kitas pirmaujančias VPN paslaugas, remdamiesi privatumu (šifravimas), anonimiškumu (neprisijungimo politika), P2P / failų dalijimosi palaikymu, serverių buvimo vietomis pagrindinėse vietose, našumu, patikimumu ir kaina. Mes taip pat ieškojome paslaugų, turinčių daug serverių, ir tų, kurių pralaidumas yra didelis. Norite patikimo VPT tiekėjo, kuris padėtų apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Taip pat galite norėti greito tinklo, kad galėtumėte atsisiųsti ir transliuoti HD turinį. Įraše bendrintos paslaugos yra geriausios be prisijungimo VPN. Jie padės apsaugoti jūsų privatumą, anonimiškumą ir atblokuoti populiarių svetainių, tokių kaip „Netflix“, „Hulu“, „HBO DABAR“ ir dar šimtus, geografinius apribojimus..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map