Geriausios „Socks5 Proxy“ paslaugos

privatumasTarp visų įgaliotųjų atstovų „Socks5“ įgaliotinis yra pats universaliausias bendruomenėje. Taip yra todėl, kad joje gali būti beveik bet kokio tipo duomenų, kuriems jums reikia. Jei nesate susipažinę su „Socks5“ tarpiniu serveriu, tai yra nešifruotas būdas paslėpti savo IP adresą, naudojantis „P2P Networks“. Norėdami pridėti šifravimą, derinkite jį su bet kuriuo iš mūsų VPN. „Socks5“ taip pat gali būti naudojamas norint pakeisti jūsų naršyklės IP adresą privatumo ir geografinio apribojimo tikslais. Juos siūlo daugybė skirtingų kompanijų, tačiau gali būti sunku žinoti, kuris variantas yra geriausias, ar yra skirtumų tarp jų. Čia pateikiamos geriausios „Socks5“ tarpinio serverio paslaugos, kurias siūlo patikimi VPN teikėjai.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosSocks5
„ProxyNo“
„LogsSmart“
DNS
1„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„TorGuard“4,99 USD„TorGuard“68Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Nemokamos vs mokamos „Socks5“ tarpinio serverio paslaugos

Nors jums gali kilti pagunda patikrinti vieną iš „nemokamų“ tarpinių serverių paslaugų, tikrai yra didelis skirtumas tarp nemokamos ir mokamos versijų. Pažvelkime į kai kuriuos skirtumus.

„FunctionPaid Socks 5 ProxyFree Socks 5 Proxy“
GreitisPuikus greitis – verta atsisiųsti elementus.Labai lėtas. Galite tikėtis, kad Kbps nebus Mbps.
PrivatumasAukštas tinklo saugumas, dauguma nelaiko veiklos žurnalų.Maža minimalaus saugumo tikimybė (jei yra). Gali palikti tave atvirą atakoms.
PatikimumasBeveik visada palaikai ryšį.Mažiau nei 20% ryšio greičio.
RąstaiDaugelis jų neturi ryšio žurnalų.Tikėtis, kad žurnalai bus saugomi, kad būtų galima naudoti informaciją.

Kaip matote iš rezultatų, jūs prisiimate didelę riziką naudodami nemokamą versiją už mokamą. Laimei, yra keletas VPN paslaugų, kurios apima „Socks5“ tarpinį serverį su savo paslauga. Dažnai VPN kaina yra mažesnė nei galėtumėte sumokėti už laisvai stovintį „Socks5“ tarpinį serverį.

Privalumai naudojant VPN per tarpinį serverį

Net jei tarpinio serverio naudojimas saugumui yra geras dalykas, VPT yra geresnis. Jūs ne tik gausite naudos iš savo IP pakeitimo, bet ir šifruotas jūsų ryšys. Užuot naudojęsis tik viena programa, kaip ir tarpinis serveris, VPN gali apsaugoti visą jūsų interneto ryšį. Toliau apžvelgsime geriausias VPN paslaugas, apimančias „Socks 5 Proxy“.

Koks yra geriausias VPN naudojant „Socks5 Proxy“?

Siekdami nustatyti geriausius VPN su „Socks5“ tarpinio serverio paslaugomis, mes sutelkėme dėmesį į šiuos kriterijus:

 • VPT nariams turi pasiūlyti nemokamą „Socks5“ tarpinio serverio paslaugą
 • VPN užmušimo jungiklis apsaugo jūsų IP adresą nuo poveikio
 • Greičio testai atlikti VPN serveriuose „torrent“ draugiškose vietose
 • VPN tinklo patikimumas leidžia ilgą ryšio laiką
 • Stiprūs šifravimo lygiai geresnei privatumo apsaugai
 • Mes pasirinkome tik tuos VPN, kurie nelaiko naudojimo žurnalų

Be jokių papildomų delsų, pateikiame geriausių VPN paslaugų, palaikančių „Socks5“ tarpinį serverį, sąrašą:

1. Geriausia „Socks5“ tarpinio serverio paslauga: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra geriausias mūsų VPN, siūlančių „Socks5“ tarpinio serverio jungtis, pasirinkimas. „NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV, Europoje ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobiliąją programą, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

2. Geriausia „Socks5“ tarpinio serverio paslauga: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Privatus interneto ryšys (VIP) yra vienas mėgstamiausių teikėjų P2P / kankinančių bendruomenėje. Jis gerai žinomas dėl to, kad turi „Socks5“ tarpinio serverio funkciją jų PPTP / L2TP protokolams. Jie turi serverius daugiau nei 50 šalių, todėl galite greitai ir lengvai prisijungti prie to, kurį norite naudoti. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis. Prieš prisijungdami prie serverio, įsitikinkite, kad pasirinkote „Socks5“ tarpinio serverio parinktį, jei norite ja naudotis. Beje, dažnai „OpenVPN“ protokolas yra saugesnis ir greitesnis.

PIA greičio testas

Tai, kaip jūs naudojatės privačia interneto prieiga, yra gana nesudėtinga. Visą jų programinę įrangą paprasta naudoti. Jei planuojate prisijungti iš „Mac“ ar „Windows“, rekomenduojame naudoti PIA siūlomą VPN užmušimo perjungimo funkciją. Jie taip pat turi DNS nuotėkio apsaugą, IPv6 apsaugą nuo nuotėkio ir prievadų peradresavimo funkcijas darbalaukio kliente. Nors programose mobiliesiems nėra papildomų funkcijų, galite lengvai prisijungti prie bet kurio serverio ir užšifruoti ryšį. Nepamirškite prisijungti prie PIA bet kuriuo metu, kai naudojate „Wi-Fi“ tinklą, kad apsisaugotumėte nuo duomenų vagystės, ir pažymėkite langelį, kuriame rašoma, kad „Socks5“ tarpinis serveris, jei ketinate užsiimti kankinančia veikla. Jie neriboja naudojimo, todėl galite palikti VPN bet kuriuo metu norėdami apsaugoti privatumą.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

3. Geriausia „Socks5“ tarpinio serverio paslauga: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę anonimiškai kankintis palaikant „Socks5“ tarpinio serverio ryšius. Atblokuokite tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „Wi-Fi“, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausia „Socks5“ tarpinio serverio paslauga: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

Iš patirties galime pasakyti, kad jis yra ypač stabilus ir pasižymi dideliu greičiu. Tai leidžia tinkamai pasirinkti bet kokią veiklą, kurioje norite dalyvauti. Taip pat pastebėsite, kad „IPVanish“ turi daugybę serverių vietų visame pasaulyje. Jie turi daugiau nei bet kurią VPN paslaugą. Tai daro juos kasdieniniu VPN.

Kartu su dideliu pėdsaku keliose šalyse, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį. Mes išbandėme „torrent“ tinkančias serverių vietas ir, kaip matote, našumas buvo puikus.

„IPVanish“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

5. Geriausia „Socks5“ tarpinio serverio paslauga: „TorGuard“

„TorGuard“

„TorGuard“ 2012 m. Pradėjo komandos nariai, esantys Nevyje, Vakarų Indijoje. Palyginus ją su kitomis paslaugomis, ši VPN paslauga yra palyginti nauja. Tačiau jie turi daugiau nei 1250 serverių, esančių 42 skirtingose ​​pasaulio šalyse. Jų tikslinė auditorija yra kankinanti bendruomenė, tačiau ji puikiai tiks su viskuo, ką norite padaryti internete. Jie siūlo ir „Socks5“ tarpinį serverį, ir prieigą prie VPN.

„TorGuard“ turi tvirtą serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“ bei kankinančią veiklą. Dažnai keliose vietose galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį. Kai naudojate „Windows“ klientą, turite galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.), Pasirinkti serverį ir dar daugiau.

„TorGuard“ greičio testas

„TorGuard“ VPN paslauga yra mėgstamiausia failų mainų bendruomenėje. Viskas paprasta naudoti ir suprantama, kad galėtumėte lengvai apsaugoti savo privatumą internete. Dažnai prie mobiliųjų versijų pridedamos ir funkcijos. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą tik nuo 4,99 USD per mėnesį.

Apsilankykite „TorGuard“

Paskutinės mintys apie geriausias „Socks5“ tarpinio serverio paslaugas

Apibendrinant reikia pasakyti, kad „Socks5“ tarpinis serveris yra būtinybė, jei ketinate naudoti bet kokią kankinančią programinę įrangą. Be abejo, jis gerai veikia ir kitų tipų programinę įrangą. Pasirinkę teikėją, siūlome išbandyti PPTP / L2TP protokolų + „Socks5“ tarpinio serverio greitį ir sužinoti, kaip jis veikia „OpenVPN + Socks5“ tarpinio serverio atžvilgiu. Kol jis patenkins jūsų poreikius, jums turėtų būti gerai. Tikimės, kad jums šis vadovas buvo naudingas. Jei taip, nedvejodami pasidalinkite ja su draugais, kad jie taip pat galėtų pasinaudoti informacija.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map