Apple parduotuvėIšleidus „iOS 9“, „iPhone“ ir „iPad“ vartotojams buvo suteikta galimybė blokuoti reklamą. Tai buvo labai laukta funkcija, kurią parodo skelbimų blokavimo programų populiarumas po to, kai „iOS“ tapo prieinama rugsėjį. Rinkoje yra daugybė skelbimų blokatorių ir daugiau jų kasdien ateina į programų parduotuvę. Mano tikslas – padėti surasti geriausią programą ir suprasti, kaip kiekviena blokuoja skelbimus. Galite nustebti sužinoję, kad kai kurie priima mokėjimą iš reklamuotojų, įskaitant „Google“ ir „Microsoft“, kad jie galėtų būti rodomi.

Pateikiame geriausių „iOS“ skelbimų blokatorių sąrašą. Atminkite, kad mes nerekomenduojame „AdBlock Plus“ ar „Crystal“ programų, nes jos įtraukia baltųjų sąrašų sąrašą pagrindiniams reklamuotojams mainais į užmokestį. Galite nuspręsti, ar jums viskas gerai, bet mes nesame ir nepropaguosime jų programų.

„RankAd BlockerPriceGet“ programa
1Apsivalyti1,99 USDApsivalyti
2„1Blocker“2,99 USD„1Blocker“
3Blokatorius0,99 USDBlokatorius
4„BlockBear“0,99 USD„BlockBear“
5Silencijus1,99 USDSilencijus

„Eyeo“, kompanija, kurianti populiarią „AdBlock Plus“ programinę įrangą, dirba su dideliais reklamuotojais, įskaitant „Google“, „Microsoft“ ir „Amazon“, kad jų skelbimai būtų įtraukti į baltąjį sąrašą, kad jie nebūtų blokuojami. Atsiprašau, bet tai neleidžia naudoti skelbimų blokatorių mobiliuosiuose įrenginiuose. Tai nėra vien tik apsisaugojimas nuo kenksmingų skelbimų. Mobiliųjų įrenginių vartotojai pamatys, kad tinklalapiai įkeliami greičiau ir sunaudoja mažesnį pralaidumą naudodami skelbimų blokatorius. Aš asmeniškai naudojuosi Apsivalyti „iOS“ ir įvertinkite jų poziciją šiuo klausimu.

Išgryninkite Tweet

„Eyeo“ kreipiasi į programų kūrėjus, kad jie naudotųsi savo sistema baltųjų sąrašų įtraukimui iš savo „patvirtintų“ partnerių. Sunku pasakyti, kiek kūrėjų priėmė pasiūlymą, bet mes žinome, kad „Crystal“ sutiko įtraukti „Eyeo“ baltąjį sąrašą ir įjungti jį pagal numatytuosius nustatymus. Nereikia nė sakyti, kad mes nerekomenduojame nei „AdBlock Plus“, nei „Crystal“.

Kaip matote, ne visi skelbimų blokatoriai yra sukurti lygūs. Jei pastebite nemokamas skelbimų blokavimo programas, paklauskite savęs, kaip jie uždirba pinigus. Šansai yra sudaromi sudarius baltųjų reklamuotojų sąrašą. Už savo pinigus verta kelių dolerių, kad galėčiau kontroliuoti, kurie skelbimai yra blokuojami „Safari“, ir palaikyti tokių programų kaip „Purify“ kūrėjus, kad neparduotų..

Kadangi „Purify“ yra mano mėgstamiausias skelbimų blokatorius ir aš tikiuosi blokuodamas skelbimus savo „iPhone“, norėčiau pasidalyti vadovu, kaip jį nustatyti. Tai nėra sunku, bet jūs turite perjungti keletą nustatymų, kad skelbimų blokavimo priemonė būtų paleista „Safari“. „Apple“ atidarė prieigą blokuoti skelbimus, tačiau jūs turite pranešti „Safari“, kad galėtumėte naudotis programa.

Kaip blokuoti skelbimus „iPhone“ ar „iPad“ naudojant „Purify“

Pirmas dalykas, kurį norėsite padaryti, yra „Apple“ atsisiųsti „Purify“ programėlių parduotuvė.  Programa kainuoja 1,99 USD ir apima būsimus atnaujinimus. Atsisiuntę „Purify“ galite greitai peržvelgti programą. Nors vadovas yra geras, mes jums padėsime per nustatytą proceso ekraną.

 • 1 žingsnis – Bakstelėkite „Nustatymai“

„iOS“ nustatymai

 • 2 žingsnis – Slinkite žemyn ir bakstelėkite „Safari“

„iOS Safari“ nustatymai

 • 3 žingsnis – Slinkite žemyn ir bakstelėkite Turinio blokatoriai

„iOS“ turinio blokatoriai

 • 4 žingsnis – Perbraukite slankiklį į dešinę, kad įjungtumėte „Purify“

Įgalinti išvalyti skelbimų blokatorių

 • 5 žingsnis – Bakstelėkite „Safari“ ir atidarykite svetainę
 • 6 žingsnis – Bakstelėkite mygtuką „Bendrinti“, kaip parodyta paveikslėlio apačioje

„Safari“

 • 7 žingsnis – Bakstelėkite mygtuką Daugiau

„Safari“ - apsivalykite

 • 8 žingsnis – Pastebėsite, kad apačioje pateikiami valymo veiksmai. Bakstelėkite, palaikykite ir vilkite į viršų
 • 9 žingsnis – Norėdami įjungti valymo veiksmus, braukite slankiklį į dešinę

Išgryninkite veiksmus

 • 10 žingsnis – Dabar galite naršyti internete be skelbimų

Tam viskas yra. Kaip matote, reikia kelių žingsnių, kuriuos reikia atlikti norint išgryninti. Tas pats pasakytina apie bet kurį skelbimų blokatorių. Sveikina „Apple“ leidus blokuoti skelbimus „iOS 9“, tačiau dar reikia šiek tiek išmokti, kaip įgalinti programas. „Purify“ atlieka gana gerą darbą, tačiau kai kurie programų kūrėjai pamiršta pateikti pakankamai informacijos, kad iš tikrųjų padėtų jums pradėti. Įtariu, kad ateityje procesas bus lengvesnis. Bet kokiu atveju, kai viską susikūrėte, „Purify“ veikia puikiai.

Pateikiame 5 populiariausių „iOS“ skelbimų blokatorių apžvalgą. Visiems jiems reikalinga „iOS 9“ ar naujesnė versija ir jie palaiko „iPhone“ ir „iPad“.

 1. Apsivalyti – 1,99 USD
 2. „1Blocker“ – 2,99 USD
 3. Blokatorius – 0,99 USD
 4. „BlockBear“ – 0,99 USD
 5. Silencijus – 1,99 USD

Svarstydamas sąrašo programas, neatsižvelgiau į kainą. Užtikrinu jus, kad blokuoti skelbimus verta poros dolerių. Naršydami internete su „Safari“ pastebėsite greitį. Taip pat matysite, kaip prarandamas pralaidumas, nes blokuojami skelbimai ir stebėjimo priemonės. Nors programos puikiai tinka blokuoti skelbimus „Safari“, jos neužblokuos reklamos programose. Tikimės, kad ateityje matysime galimybę blokuoti skelbimus programose. Esu tikras, kad tokių programų kaip „Purify“ kūrėjai mielai pridės šią funkciją ateityje, jei įmanoma.

Ar turite dar vieną skelbimų blokatorių, kurį, jūsų manymu, turėtume įtraukti į sąrašą? Jei taip, atsiųskite mums „tweet“ @VPNFan.  Mes taip pat norėtume išgirsti apie kitas jus dominančias temas, susijusias su privatumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me