Kaip perduoti „Chromecast Audio“ naudojant VPN

„Chromecast“„Google“ paskelbė naują „Chromecast for Audio“ prietaisas anksčiau šią savaitę. Visur muzikos mėgėjai galės prijungti naująjį „Chromecast for Audio“ įrenginį prie bet kurio garsiakalbio ir tiesiogiai perduoti muziką. Dėl to bet kuris garsiakalbis yra suderinamas su „wi-fi“. Kadangi šiuo metu mažiau nei 5% namų garsiakalbių veikia „wi-fi“ ryšiu, naujasis 35 USD įtaisas tikrai atkreipia dėmesį. Džiaugiamės galėdami pasidalinti, kad galėsite naudoti VPN norėdami pateikti mėgstamą muzikos transliaciją iš tokių paslaugų kaip „Spotify“, „Pandora“ ir „Apple Music“ per „Chromecast“ iš bet kurios pasaulio vietos..


Naujajam garso įrašo „Chromecast“ yra keletas apribojimų. Pradedantiesiems prietaisas jungiamas į vieną garsiakalbį. Jei norite leisti muziką per kelis garsiakalbius, jums reikės kiekvieno iš jų „Chromecast“. „Google“ stengiasi įtraukti kelių zonų palaikymą ir ateinančiais mėnesiais planuoja pridėti šią funkciją. Kai tik galėsite, galėsite persikelti iš vieno kambario į kitą ir leisti savo muzikai sekti paskui jus naudojant „Chromecast for Audio“ įrenginius. Manau, kad pastebėsite, kad muzikos transliacija per „Wi-Fi“ suteiks geresnę kokybę ir patikimumą nei naudojant „Bluetooth“.

Pakalbėkime apie tai, kaip jūs naudojate VPN su „Chromecast“ ir kodėl norėtumėte užšifruoti savo ryšį. Pradedantiesiems VPN padės jums išvengti bet kokių geografinių apribojimų. Tokios populiarios paslaugos kaip „Pandora“, „Google Play“ muzika ir „Rdio“ naudoja geografinį blokavimą, kad apribotų prieigą tam tikrų šalių vartotojams. Jie tai daro žvelgdami į vartotojų IP adresą, kad nustatytų jų vietą. VPT leis prisijungti prie paslaugų per pasirinktos šalies IP adresą. Tai reiškia, kad galite mėgautis transliuojamąja muzika iš paslaugų visame pasaulyje.

Turiu paaiškinti, kaip veikia „Chromecast“, prieš parodant, kaip paleisti jį per VPN. Naujasis „Chromecast for Audio“ veikia labai panašiai kaip jo vaizdo įrašas. Galite lengvai perduoti muziką iš „iPhone“, „iPad“, „Android“ telefono / planšetinio kompiuterio, „Windows“ ar „Mac“ nešiojamojo kompiuterio. Įdiegti įrenginį nėra daug. Jūs tiesiog įjunkite jį į savo garsiakalbį. Įrenginys palaiko RCA, 3,5 mm ir optines jungtis, taigi, atsižvelgiant į garsiakalbių galimybes, turite keletą parinkčių. Jums vėl reikės atskiro „Chromecast“ įrenginio kiekvienam garsiakalbiui, kuriame norite klausytis muzikos.

Rekomenduojami ir pademonstruoti VPN veiks su visais įrenginiais, kuriuos palaiko „Chromecast“. Greičiausiai dauguma žmonių naudosis savo išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Dėl šios priežasties daugiausia dėmesio skirsime VPT teikėjams, kurie turi gerai sukurtas programas mobiliesiems. Paprastai už VPN prieigą galite tikėtis mokėti nuo 5 iki 10 USD per mėnesį. Savo ruožtu galėsite pasiekti transliacijos paslaugas ir kitas populiarias svetaines, kurios kitu atveju būtų užblokuotos kituose pasaulio regionuose. VPT taip pat užšifruos jūsų duomenis ir padės apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Tie patys VPN padės pasiekti vaizdo transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“ iš kitų JAV.

Geriausi VPT, perduodami muziką naudojant „Chromecast“

Pirmiausia turite rasti patikimą VPN paslaugą. Norėdami klausytis srautiniu būdu perduodamo garso, norėsite vieno, turinčio greitus VPN serverius toje šalyje, į kurią planuojate prisijungti, mūsų atveju – JAV. Kadangi kai kurios paslaugos yra užblokuotos už JAV ribų, mes dalinsimės VPN teikėjais dideliais tinklais. Norėtume padėkoti visoms trims VPN tarnyboms už tai, kad mūsų lankytojams suteikė didelę nuolaidą. Sutaupykite iki 60% nuolaidos neribotam VPT, kad atblokuotumėte geografinius apribojimus ir apsaugotumėte savo privatumą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN garso perdavimui naudojant „Chromecast“

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą muzikai perduoti. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Ten tu tai turi. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio Niujorke, galite naršyti internete taip, lyg ten būtumėte. Galite tyrinėti kitas populiarias svetaines ir atblokuoti bet kokius geografinius apribojimus. Šiuo metu pasaulyje yra labai daug kelionių, tai yra geras dalykas klausytis muzikos ir žiūrėti įvykius, nukreiptus į konkrečią sritį..

Kaip aiškiai matote, geras VPN yra vartai į turinį visame pasaulyje. Net jei gyventumėte JAV, be VPN jums būtų sustabdyta galimybė naudotis paslaugomis kitose šalyse. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga taip pat gali padėti pasiekti populiarias JAV paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Nors kai kurios iš šių paslaugų gali būti prieinamos kitose šalyse, pavyzdžiui, „Netflix“ atveju, biblioteka labai skiriasi. Jums vis tiek reikės tokių paslaugų, kaip „Netflix“, paskyros, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“, nesvarbu, ar sėdėjote JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Mėgaukitės mėgstama muzika garsiai ir aiškiai per „Chromecast for Audio“. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis srautine muzika iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. sekite mus Tviteryje @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map