Septiņi tīklsKanāls Seven ir nacionālās apraides kanāls, kas atrodas Austrālijā un ir viens no pieciem valstī. Dibināts 1956. gadā, tas saņēma savu vārdu no biežuma, ko izmantoja, kad to sāka darbināt Melburnā. Šī stacija ir visaugstāk novērtētā TV stacija Austrālijā, un tajā tiek rīkoti lieli sporta pasākumi, piemēram, “Australian Open”. Tiešsaistes versija sadarbojas ar Yahoo, un to var bez maksas skatīties Austrālijā, taču, izmantojot VPN, varat skatīties no jebkuras vietas pasaulē..

7. kanāls piedāvā plašu jauno un veco amerikāņu TV šovu piedāvājumu, sajauktu ar dažiem tā paša raidījumiem un tiešraidē notiekošus sporta pasākumus. Visi galddatoru pārlūki ir pieejami straumēšanai, un Septiņi tīkls piedāvā arī mobilo lietotni. Apskatīsim dažus no populārākajiem piedāvātajiem raidījumiem.

  • Mājās un viesos – Austrālijas drāmas seriāls, kas ilgi darbojas, šī izrāde sākās 1988. gadā, un tā seko Vasaras līča iedzīvotāju dzīvei un mīlestībai.
  • Neredzamās zonas – 2015. gada amerikāņu noziedzības drāmas seriāls, kas stāsta par sievieti bez atmiņas, kas Ņujorkas vidū atrasta plikā ar viņas ķermeni pilnībā pārklātu tetovējumos. Viņas atrašana piesaista FBI uzmanību, un viņi seko tetovējumiem, tādējādi ielaižot viņu lielākā noslēpumā un tuvinot viņu patiesības atklāšanai par savu identitāti.
  • Greja anatomija – Ļoti populāra amerikāņu medicīnas drāma / komēdija, kas seko ārstu dzīvei Sietlā, Vašingtonā.
  • Marvel pārstāvji no S.H.I.E.L.D. – Visvērtētākais TV šovs, kura pamatā ir Marvel Comics varoņi.

Skaidrs, ka Septiņu tīklā ir milzīgs šovu piedāvājums, ieskaitot bērnu programmas un uztveršanas iespējas. Ja atrodaties Ozā, varat skatīties tik daudz, cik vēlaties, no viņu vietnes, bez papildu reģistrēšanās. Ja jūs atrodaties ārpus Austrālijas, jums vajadzētu izveidot savienojumu ar Austrālijas serveri, izmantojot VPN, un jūs to varēsit izbaudīt. To darot, tiek nodrošināta Austrālijas IP adrese un jūs varat izmantot ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ja mēģināsit piekļūt šoviem, tos neizmantojot, jūs saņemsit ziņojumu, kurā teikts, ka izrāde jums nav pieejama.

Labākie VPN, lai atbloķētu 7. kanālu ārpus Austrālijas

Daudzi Austrālijas iedzīvotāji izmanto VPN, lai piekļūtu saturam no valsts. Tomēr tie paši paņēmieni tiek piemēroti, meklējot pakalpojumu sniedzēju, kuram valstī ir ātri serveri. Tas pats attiecas uz TV šova vai tiešraides sporta notikuma, piemēram, “Australian Open”, straumēšanu. Zemāk esošajā sarakstā mēs piedāvājam savus favorītus. Visi 3 mūsu lasītājiem piedāvā atlaidi, un, iespējams, jums būs līdz 60% atlaide no neierobežota VPN konta. Tas palīdzēs jums aizsargāt jūsu privātumu un atbloķēt kanālus.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai skatītos 7. kanālu

Lai ilustrētu, cik tas ir viegli, mēs to izmantosim ExpressVPN kā mūsu piemērs. Pirmais, kas jums jādara, ir lejupielādēt VPN klientu. Par laimi ExpressVPN piedāvā bezmaksas lietotnes operētājsistēmai iOS un Android, kā arī programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux.

Pēc jūsu instalēšanas mēs varam sākt darbu. Sāciet, palaižot ExpressVPN klientu, un izvēlieties servera atrašanās vietu. Šis process jums sniegs soli pa solim, kamēr izmantojat Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

  • Tā kā 7. kanāls ir pieejams tikai Austrālijā, jūs tur vēlēsities izvēlēties serveri. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
  • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
  • Tagad jums ir IP adrese Austrālijā, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tā kā jums tagad ir IP adrese no ExpressVPN servera Austrālijā, jūs varat skatīties 7. kanālu, cik vēlaties. Tas attiecas arī uz citām Aussie vietnēm, lai jūs varētu skatīties Freeview Australia vai citas iespējas. Tas attiecas arī uz visām citām ģeogrāfiski ierobežotām vietnēm.

Skaidrs, ka varat redzēt potenciālo piekļuvi, ko nodrošinās labs VPN. Savienojuma izveide ar serveri ASV ļaus jums piekļūt Netflix, HBO Now, Hulu vai pat mūzikas straumēšanas vietnes Pandora ASV katalogam. Protams, jums joprojām būs nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN pakalpojums palīdzēs jums piekļūt.

Izbaudiet visas izklaides iespējas, ko 7. kanāls var piedāvāt no jebkuras vietas pasaulē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi, izmantojot VPN, varētu skatīties sporta, filmas un televīzijas šovus 7. kanālā ārpus Austrālijas. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me