Seeso ir jauns pārraides (OTT) video straumēšanas pakalpojums, ko piedāvā NBC / Universal un kas koncentrējas uz komēdiju. NBC ir pazīstams ar lieliskiem komiķiem. Saturday Night Live, 30 Rock, Parks and Recreation un The Tonight Show ir tikai daži no šoviem, kas padarījuši NBC par populāru komēdijas fanu izvēli visā pasaulē. Jaunais Seeso pakalpojums dalībniekiem dod iespēju līdzās oriģināliem uzdzīt skatīties komēdiju izlasi. Pakalpojums ir pieejams tikai Amerikas Savienotajās Valstīs. Tie, kas atrodas ārpus ASV, ir bloķēti. Par laimi jūs varat izveidot savienojumu ar VPN ASV, lai skatītos Seeso no jebkuras vietas pasaulē.

Seeso

Seeso pašlaik ir beta versija. Pakalpojumu var bez maksas pārbaudīt no 3. decembra līdz 6. janvārim. Kad Seeso oficiāli sāks darbību 2016. gada 7. janvārī, straumēšanas pakalpojums maksās 3,99 USD mēnesī. NBC vēl nav izdevis tik daudz informācijas, bet šeit ir tas, ko mēs zinām līdz šim. Seeso demonstrēs tādas populāras izrādes kā Saturday Night Live, The Late Show kopā ar Jimmy Fallon, The Office, Parks and Recreation. Seeso būs arī oriģinālās sērijas ar Amy Poehler, animācijas seriāls HarmonQuest un Wyatt Cenac stand up šovs. Tikai dažus nosaucu.

Let ‘s redzēt, kas notiek, kad jūs mēģināt reģistrēties Seeso no valstīm ārpus ASV:

Seeso ir bloķēts

Kā jūs varētu gaidīt, pat ģeogrāfiski bloķējošs ziņojums ir smieklīgs. Seeso paziņos, ka “tas nav jūs, tas ir mēs. Izskatās, ka atrodaties ārpus ASV. Labi jums, slikti Seeso, jo mūsu video saturu var straumēt tikai Amerikas Savienotajās Valstīs ”. Galvenais taustiņš Seeso straumēšanai no ārpus ASV, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri valstī. Tiklīdz jūs izveidosit savienojumu ar VPN serveri ASV, Seeso vietne vairs netiks bloķēta. Jūs varēsit reģistrēties kontam un baudīt iecienītāko komēdiju šovu un filmu straumēšanu Seeso no jebkuras vietas.

Labākais VPN, lai atbloķētu NBC Seeso

Vispirms vēlēsities atrast uzticamu VPN pakalpojumu. Šajā gadījumā jūs vēlaties vienu ar ātriem VPN serveriem Amerikas Savienotajās Valstīs. Ir vairāki VPN, no kuriem izvēlēties. Šeit ir daži no mūsu iecienītākajiem.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai skatītos Seeso

Es izmantošu IPVanish piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai skatītos savus iecienītos komiķus Seeso. Vispirms vēlaties lejupielādēt viņa klientu. IPVanish piedāvā bezmaksas programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet IPVanish klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

IPVanish Windows klients v2.0

  • Atlasiet servera atrašanās vietu. Mani favorīti ASV ir Ešbērna, Atlanta, Čikāga, Dalasa un Fīniksa.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu video no vietnēm, piemēram, HBO, tagad mēs izmantojam OpenVPN (UDP). Viņi atbalsta arī PPTP un L2TP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN, lai nodrošinātu vislabāko privātuma aizsardzību.
  • Noklikšķiniet uz izveidot savienojumu. Pēc dažām sekundēm augšdaļā esošā poga mainīsies uz zaļu un parādīsies “Atvienot”. Jūs arī pamanīsit, ka servera atrašanās vieta un IP adrese tiek parādīta klienta augšpusē.
  • Tiklīdz jūs izveidosit savienojumu, jūs atradīsities ASV, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Kā tādi mēs varam sasniegt jebkuru vietni, it kā sēžot Atlantā vai izvēlētajā servera vietā. Tas pats attiecas uz savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir viss, kas tam ir. Tagad, kad jums ir IP adrese no IPVanish servera ASV, jūs varat pārlūkot internetu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu, HBO TŪLĪT un Amazon Instant. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, bet VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas tā, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs.

Skatieties savus iecienītos komiksus, vēlu vakara šovus un oriģinālās komēdijas programmas Seeso no jebkuras vietas pasaulē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi arī varētu to izbaudīt. Seko mums @VPNFan par jaunākajiem VPN pārskatiem un vadošo pakalpojumu sniedzēju piedāvājumiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me