BBC TV centrsBritu raidorganizācija Corportaion ir paziņojusi, ka viņu BBC iPlayer Global pakalpojums tiek slēgts. Viņi slēgs piekļuvi starptautiskajam BBC iPlayer pakalpojumam 2015. gada 26. jūnijā. Tas daudziem skatītājiem liks šķirstīt alternatīvus veidus, kā straumēt iecienītos BBC raidījumus. Vienkāršākais veids, kā skatīties BBC iPlayer ārpus Lielbritānijas, ir, izmantojot VPN.  Pēc brīža es jums parādīšu, cik viegli ir atbloķēt vietni, izmantojot populāro VPN pakalpojumu.

Vispirms es vēlētos dalīties ar nelielu informāciju par to, kā darbojas VPN, lai jūs labāk izprastu šīs pieejas vienkāršību. BBC iPlayer izmanto uz IP balstītu ģeogrāfisko bloķēšanu, lai piekļuvi piešķirtu tikai Apvienotās Karalistes skatītājiem. Tas nozīmē, ka tiek pārbaudīta jūsu IP adreses atrašanās vieta, lai noteiktu, vai varat straumēt saturu. Kad jūs izveidosit savienojumu ar VPN serveri Lielbritānijā, tas jums piešķirs vietējo IP adresi. No turienes jūs varat sērfot tīmeklī un straumēt BBC iPlayer saturu ar bloķēšanu.

VPN ir daudz lietojumu, un galvenā priekšrocība ir piekļuves atbloķēšana straumēšanas vietnēm. Labs VPN arī nodrošinās jūsu datu šifrēšanu un palīdzēs aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Tā kā mēs runājam par straumēšanas pakalpojumu, iespējams, vēlēsities arī VPN, kas atbalsta mobilās ierīces. Šajā ziņojumā uzskaitītajām opcijām ir klienta programmatūra operētājsistēmai Windows un iOS, kā arī mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS un Android. Tie ir labi aprīkoti ar joslas platumu, kas nepieciešams HD satura straumēšanai, izmantojot šifrētu savienojumu.

Labākais VPN, lai atbloķētu BBC iPlayer

Vispirms vēlēsities atrast uzticamu VPN pakalpojumu. Šajā gadījumā jūs vēlēsities tādu, kam ir ātrie serveri Apvienotajā Karalistē. Ir vairāki VPN, no kuriem izvēlēties. Šeit ir daži no mūsu iecienītākajiem.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai skatītos BBC iPlayer

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai skatītos tādas pārraides kā EastEnders un The Syndicate vietnē BBC iPlayer. Vispirms vēlaties lejupielādēt viņa klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN UK serveri

  • Atcerieties, ka, lai skatītos BBC iPlayer, jums būs jāpieslēdzas serverim Apvienotajā Karalistē. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
  • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
  • Tagad jums ir IP adrese Apvienotajā Karalistē, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri ASV vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir viss, kas tam ir. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera Lielbritānijā, jūs varat pārlūkot internetu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos, un straumēt saturu, izmantojot BBC iPlayer. Savienojuma izveide ar serveri ASV ļautu jums pilnībā piekļūt arī ģeogrāfiski bloķētām vietnēm. Tas pats attiecas uz citām valstīm.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Amazon Instant. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, bet VPN palīdzēs jums skatīties šovus un filmas jebkurā Netflix reģionā.

Skatieties savas iecienītās filmas un oriģinālās programmas, piemēram, The Interceptor un Napoleon, vietnē BBC iPlayer no Lielbritānijas. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai arī viņi varētu atbloķēt piekļuvi straumēšanas pakalpojumiem. Seko mums @VPNFan jaunākajiem vadošo VPN pakalpojumu pārskatiem un akcijām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me