5 labākie Google Chrome VPN paplašinājumi

Chrome paplašinājuma logotipsTāpat kā Google meklētājprogramma, arī Chrome ir populārākais tīmekļa pārlūks pasaulē. Starp galddatoru un mobilajām versijām tā tirgus daļa ir 63%. Viena no iespējām, kas daudziem lietotājiem patīk, ir spēja izmantot paplašinājumus. Tiem, kas vēlas aizsargāt savu privātumu, pārlūkojot tīmekli, šifrējot datus citām lietojumprogrammām, der izmantot VPN paplašinājumu. Problēma ir tā, ka ir diezgan daudz VPN paplašinājumu. Tādēļ var būt grūti izvēlēties labāko variantu. Tāpēc mēs jums palīdzēsim izdarīt pareizo izvēli. Ņemiet vērā, ka šajā brīdī Chrome mobilajai versijai nevar pievienot paplašinājumus. Tomēr visi zemāk uzskaitītie VPN piedāvā arī Android un iOS lietotnes.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasAuditēti
Nav LogsSmart TV
& ConsoleRouter
Lietotne
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA52. lpp
4PureVPN2,88 USDDrošāksVPN180Izvēles rūtiņa
5DrošāksVPN3,29 USDDrošāksVPN34

Papildus VPN, mēs iesakām instalēt arī WebRTC Leak Prevent paplašinājumu. Neatkarīgi no tā, kuru VPN izvēlaties, šis paplašinājums ir svarīgs. Ja jūs nolemjat nesaņemt WebRTC paplašinājumu, jūs ikvienai apmeklētajai vietnei atklāsit savu īsto IP adresi. Protams, tas ir pretrunā ar mērķi izmantot VPN pārlūka paplašinājumu pārlūkam Chrome. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties aizsargāt pārlūkošanas privātumu vai izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, VPN paplašinājums palīdzēs sasniegt jūsu mērķus. Tagad apskatīsim dažus no mūsu iecienītākajiem VPN paplašinājumiem pārlūkam Chrome.

1. Labākais VPN paplašinājums pārlūkam Chrome: ExpressVPN

ExpressVPN paplašinājuma lapaLai gan ExpressVPN paplašinājums pārlūkam Chrome ir līdzīgs, vispirms jums būs jālejuplādē lietotne. Lai varētu saņemt paplašinājumu darbam, ExpressVPN pieprasa instalēt viņu VPN klientu. Kad esat to izdarījis, vai nu dodieties uz Chrome interneta veikalu, vai arī varat lejupielādēt paplašinājumu no viņu vietnes. Pēc tam vienkārši noklikšķiniet uz ikonas stūrī. Ņemiet vērā, ka iespēju izmantot 10 atrašanās vietas varat iegūt tikai tad, ja izmantojat pārlūka paplašinājumu, taču jūs varat viegli pārslēgties starp tām un piekļūt visiem serveriem, izmantojot viņu pielāgoto lietotni..

Expressvpn Chrome lietojums

Parasti, izmantojot VPN, vēlaties labu ātrumu. Tāpēc mēs vēlējāmies parādīt veiktspējas testa rezultātus, vienlaikus izmantojot ExpressVPN Chrome paplašinājumu. Kā rāda mūsu rezultāti, savienojot ar VPN, ātrums bija daudz lēnāks. Starpība ir aptuveni 60% no ātruma zuduma. Pat tādā veidā jūs joprojām varēsit straumēt augstas izšķirtspējas videoklipus bez jebkādas buferizācijas.

ExpressVPN Speedtest

Vēlreiz mēs pārbaudījām DNS noplūdes testu, lai pārliecinātos, ka pārlūkprogrammas paplašinājums nav noplūdis mūsu patiesajā vietā, un mēs atklājām, ka ExpressVPN tika nodots bez problēmām.

ExpressVPN Leaktest

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Pakalpojumam var izveidot savienojumu ar ne vairāk kā 3 ierīcēm vienlaikus ar vienu VPN kontu tikai no viena Mēnesī 6,67 USD ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Chrome VPN paplašinājums: NordVPN

NordVPN paplašinājuma lapaInstalēt NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome ir viegli. Tāpat kā citi, arī tam varat piekļūt, dodoties uz Chrome interneta veikalu. Kad esat gatavs, noklikšķiniet uz pogas “Pievienot pārlūkam Chrome” un pēc tam “pievienot paplašinājumu”. Tiklīdz tas ir instalēts, aizveriet pārlūku Chrome un atkārtoti atveriet tīmekļa pārlūku. Tagad jums vajadzētu redzēt NordVPN ikonu augšpusē. Noklikšķinot uz tā, jūs redzēsit konsoli. Šeit jums ir iespēja automātiski izveidot savienojumu vai mainīt atrašanās vietu.

NordVPN Chrome paplašinājumu izmantošana

Labs ātrums ir svarīgs, ja gatavojaties izmantot NordVPN, lai atbloķētu tādus pakalpojumus kā Netflix vai BBC iPlayer. Zemāk redzamajā attēlā ir redzami mūsu ātruma testa rezultāti, izmantojot NordVPN Chrome paplašinājumu. Tie ir lieliski skaitļi jebkurai pārlūkošanai, kuru plānojat veikt, un ir tikai neliels ātruma kritums.

NordVPN ātruma pārbaude

DNS noplūdes pārbaude ir svarīga arī tad, ja tiek izmantots VPN. Zemāk redzamajā attēlā redzams, ka NordVPN izturējis testu.

NordVPN noplūdes pārbaude

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai Hulu, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN tikai no Mēnesī 2,75 USD ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN paplašinājums pārlūkam Chrome: PIA

Privātās interneta piekļuves paplašināšanas lapaKā redzat attēlā iepriekš, PIA Chrome paplašinājumu varat viegli atrast, dodoties uz Chrome interneta veikalu. Kad esat gatavs, noklikšķiniet uz pogas “Pievienot pārlūkam Chrome” un pēc tam “pievienot paplašinājumu”. Tiklīdz tas ir instalēts, aizveriet pārlūku Chrome un atveriet to vēlreiz. Pirmajā attēlā zemāk bultiņa norāda uz sarkano PIA ikonu. Pirmoreiz noklikšķinot uz tā, jums jāievada pieteikšanās informācija. Pēc tam zaļā bultiņa norāda, kur var mainīt servera atrašanās vietu. Kā redzat ar sarkano bultiņu otrajā attēlā, ikona vienreiz kļūs zaļa, pārvietojot slīdni no kreisās uz labo pusi. Tajā būs redzams arī tās valsts karogs, kurā izvēlējāties izveidot savienojumu. Kā redzat, mēs izveidojām savienojumu ar serveri Atlantā, tāpēc mums bija IP adrese Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas palīdzētu atbloķēt populāros straumēšanas pakalpojumus lietotājiem ārpus valsts.

PIA pārlūka paplašinājums

Ātrums vienmēr ir svarīgs, izmantojot VPN. Tāpēc mēs vēlējāmies parādīt ātruma testa rezultātus, izmantojot PIA Chrome paplašinājumu. Kā redzat attēlā zemāk, mūsu ātrums bija ļoti līdzīgs gan ar VPN, gan bez tā. VPN savienojums pārstāvēja ātrumu par 8%. Tie ir lieliski skaitļi jebkurai pārlūkošanai, kuru plānojat veikt.

PIA paplašināšana Speedtest

Vēl viens tests, kuru mums patīk veikt, ir noplūdes pārbaude. Kā redzams attēlā zemāk, PIA pārlūka paplašinājums iztur pārbaudi.

PIA pagarinājuma noplūdes pārbaude
Jūs varat sagaidīt daudzas no tām pašām funkcijām, kuras jūs parasti redzētu ar PIA. Papildus Chrome un Firefox paplašinājumiem varat arī lejupielādēt pielāgotas VPN lietotnes operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Lietotnes atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus konfidencialitātes aizsardzības līmeņus. Privātā piekļuve internetam laipni piedāvā mūsu lasītājiem neierobežotu VPN no taisnīguma Mēnesī – 2,50 USD kopā ar 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN paplašinājums pārlūkam Chrome: PureVPN

PureVPN paplašinājuma lapa

Par laimi, jums būs viegli instalēt PureVPN Chrome paplašinājumu. Viss, kas jums jādara, ir doties uz Chrome interneta veikalu. Kad esat gatavs, noklikšķiniet uz pogas “Pievienot pārlūkam Chrome” un pēc tam “pievienot paplašinājumu”. Kad tas ir pabeigts, aizveriet pārlūku Chrome un atveriet to vēlreiz. Augšpusē redzēsit ikonu PureVPN. Pēc noklikšķināšanas uz tā ievadiet savus akreditācijas datus un noklikšķiniet uz savienojuma pogas. Lai atvienotu, spiediet to vēlreiz.

PureVPN Chrome paplašinājumu izmantošana

Ja vēlaties pārbaudīt šī paplašinājuma ātrumu, tas nav grūti. Kā redzat mūsu rezultātos, skaitļi, izmantojot to paplašinājumu, bija lielāki nekā parasti. Mēs pārbaudījām paplašinājumu, izmantojot dažādus testus un laikus, un ieguvām tādu pašu rezultātu. Tāpēc mēs varam tikai secināt, ka tie saspiež datus, lai iegūtu ātrākus rezultātus.

PureVPN ātruma pārbaude

Nākamais tests ir noplūdes tests. Atšķirībā no citiem mūsu pieminētajiem paplašinājumiem, šķiet, ka šim ir noplūdes problēma. Zemāk esošajā noplūdes testa attēlā tiek parādīta 1 tīmekļa adrese, taču tā atšķiras no SSL adreses. Tomēr citā ziņojumā teikts, ka ir vairāk nekā 7 http pieprasījuma noplūdes.

PureVPN Leaktest

Kamēr šis ir ātrs, noplūdes mūs nervozē. Tas nozīmē, ka PureVPN diezgan labi veicas cenu kategorijā, taču šķiet, ka viņu Chrome paplašinājums neatbilst tam, ko mēs gaidītu. Viņi turpina samazināt cenas par vairāk nekā 50%, jo pakalpojums turpina augt. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera atrašanās vietām tikai no vietas Mēnesī 4,16 USD piesakoties uz gadu VPN piekļuvei.

Apmeklējiet vietni PureVPN

5.Labākais VPN paplašinājums pārlūkam Chrome: DrošāksVPN

SaferVPN paplašinājuma lapa

Tāpat kā vairums šeit uzskaitīto paplašinājumu, arī SaferVPN Chrome paplašinājumu ir viegli iegūt. Jums atliek tikai piekļūt tam, dodoties uz Chrome interneta veikalu. Kad esat gatavs, noklikšķiniet uz pogas “Pievienot pārlūkam Chrome” un pēc tam “pievienot paplašinājumu”. Kad tas ir pabeigts, aizveriet pārlūku Chrome un atveriet to vēlreiz. Tagad augšējā stūrī vajadzētu redzēt ikonu SaferVPN. Noklikšķiniet uz tā un ievadiet savus akreditācijas datus. Pēc tam atlasiet savu reģionu un pārvietojiet slīdni pa labi, lai izveidotu savienojumu.

SaferVPN lietošana

Ātrumi ir svarīgi VPN lietošanai neatkarīgi no tā, vai pārbaudāt pārlūka versiju vai atsevišķu versiju. Zemāk redzamajos attēlos varat redzēt mūsu rezultātus. Šis ātruma tests parāda, ka pārlūka savienojums ir ātrāks nekā parasti. Tas norāda, ka pakalpojums var saspiest datus, lai iegūtu lielāku ātrumu.

SaferVPN ātruma pārbaude

Vēl viens pārbaudījums, kuru mēs esam veikuši, ir noplūdes pārbaude. Ja pakalpojums noplūst, jūs vispirms zaudējat mērķi izmantot VPN. Kā jūs varat redzēt šeit, SaferVPN ir ļoti caurspīdīgs. tas nav labi, ja redzat, vai vēlaties aizsargāt savu privātumu.

SaferVPN Leaktest

SaferVPN nodrošina labu vērtību, jauku interfeisu un pienācīga lieluma tīklu. Tikai ar vienu VPN kontu varat izveidot savienojumu ar Chrome paplašinājumu un daudz ko citu Mēnesī 3,49 USD ar 2 gadu abonementu. Tomēr noplūdes neļauj mums ieteikt Chrome paplašinājumu tiem, kuriem nepieciešama privātuma aizsardzība.

Apmeklējiet vietni SaferVPN

Visbeidzot, mēs jums parādīsim, kā instalēt un iestatīt WebRTC paplašinājumu, kuru mēs jau minējām iepriekš. Atkal noteikti vēlaties pievienot šo pārlūkam Chrome neatkarīgi no tā, vai izmantojat VPN paplašinājumu vai nē. Atgriezieties Chrome interneta veikalā un meklējiet WebRTC noplūdes novēršana.

WebRTC noplūdes novēršanas lapa
Kad tas ir pievienots, jūs vēlaties doties uz paplašinājuma sadaļu “Iestatījumi” un izvēlēties opciju “Atspējot nepaziņotu UDP (piespiest starpniekserveri)”. Jūs vēlaties arī iespējot “inkognito režīmu”. Aizveriet pārlūku Chrome un atveriet to vēlreiz. Tagad jūs aizsargājat sevi no WebRTC noplūdes. Ja plānojat to pārbaudīt, mēs iesakām izmantot doileak.com vietne.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map