5 labākie HNZ1 Battle Royale VPN

H1Z1 kaujas royaleH1Z1 bija viena no pirmajām Battle Royal spēlēm. Nesen tas tika ievietots PS4 bez maksas. Tam jau ir datora versija Steam un gaidāma Xbox One izlaišana. H1Z1 ir guvis milzīgu sekošanu, un rezultātā serveriem ir radušās grūtības ar nobīdi, ilgu ielādes laiku un sliktiem savienojumiem. Lai palīdzētu novērst šīs problēmas, es ieteiktu VPN. Kad izveidosit savienojumu ar VPN serveri, tas šajā reģionā piešķirs jums IP adresi. Ja izvēlaties atrašanās vietu tuvu tam serverim, kurā spēlējat, varat samazināt nokavēšanos, uzlabot ping laiku un rūpēties par daudzām savienojuma problēmām. Tā kā tas nav jūsu IP, jūs arī saņemat aizsardzību no DDoS uzbrukumiem. Tas palīdz nodrošināt ātru un drošu spēli gan gadījuma, gan profesionāliem spēlētājiem.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

H1Z1 ir trīs galvenie spēles režīmi uz PS4. Tajā ir solo, dueti un piecu cilvēku grupas. Katra spēle līdzīgi. Zolē jūs esat pret 100 spēlētājiem, kuri cenšas izdzīvot pēdējie. Dučos un pieciniekā jūs esat kopā ar komandu, bet mērķis ir vienāds. Ņemiet vērā, ka jūs varat spēlēt duetus un pieciniekus atsevišķi, jo spēle jūs papildinās ar citiem spēlētājiem vai ļaus jums spēlēt ar mazāk komandas locekļiem. Ja nevarat izveidot savienojumu ar to pašu spēli ar draugiem, iesaku restartēt lietotni. Katru reizi, kad esmu to izdarījis, tā tika novērsta.

Kad sākat spēli, jūs varēsit veikt izpletni ar atrašanās vietu. Jūs tiksit nolaists nejaušā vietā kartē, bet tas notiks ar jūsu komandu. Esmu iemācījusies, ka pa konsoli ātrākais izpletņlēkšanas veids tiek veikts uz sāniem. Jūs pārvietosities ātrāk un precīzāk. Nokļūstot zemē, jūs vēlēsities meklēt aprīkojumu. Paņemiet bruņas, veselības pakas, ķiveri, mugursomu un ieroci. Satveriet cik vien iespējams, lai palīdzētu. Iekārtu retums notiek šādā secībā: baltā, zaļā, purpursarkanā, zelta, ar visbiežāko zeltu. Labākais veids, kā atrast zaļos pilienus, ir militāros kastēs. Kad esat tuvu vienam, jūs saņemsit radio traucējumus. Attiecībā uz purpura un zelta izstrādājumiem jūs varat atrast lielāko daļu no piegādes kritumiem, par kuriem mača beigās tiek ļoti cīnījies. Purpura pilieni parādīsies vispirms un ir daudz bagātīgāki. Zelta pilienus ir grūti panākt, un tajās ir tikai viens zelta izstrādājums kopā ar vairākiem purpursarkaniem priekšmetiem.

Redzot, ka jums ātri jābrauc apkārt lielai kartei, spēlei ir transporta līdzekļi. Jūs varat atrast visurgājējus, džipus, kravas automašīnas un policistu automašīnas. Visurgājēji ir ļoti ātri, taču tie neaizsargā. Džipi ir ātrāki, taču tos ir vieglāk uzsist. Arī viņus ir grūtāk izšaut. Kravas automašīnas ir lēnas, taču tās ir grūti pārvērst un no tām ir viegli izšaut. Automobiļi policistiem ir ļoti ātri, grūti pagriežami un labi aizsargāti. Visām automašīnām ir nitro pastiprinātājs ārkārtas situācijām. Transportlīdzekļiem ir tikai tāda puse, ka jūs nevarat dziedēt, kamēr automašīna pārvietojas.

Lai padarītu spēli ātrāku par indīgas gāzes apli, lēnām tiek samazināts spēles laukums. Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc automašīnas spēlē, ir izvairīties no gāzes. Jums vajadzēs izmantot savu transportlīdzekli, lai paliktu aplī un nodrošinātu segumu suņu cīņās. Pārliecinieties, ka esat prom no automašīnas, ja tā deg, jo tām ir tendence viegli eksplodēt. Viena stratēģija, lai iegūtu automašīnu, kas man darbojusies, ir vienas automašīnas nozagšana. Tas ir diezgan viegli. Lielākajai daļai spēlētāju patīk izkāpt un šaut. Tas nevienu neatstāj transportlīdzeklī. Viss, kas jums jādara, ir skriet uz viņu automašīnu un ņemt to, kamēr viņi šauj. Jūs arī vēlēsities tos vadīt, ja neesat nodarījis daudz postījumu. Tas manas komandas labā ir strādājis vairākas reizes un bieži ir labs veids, kā likvidēt komandas, vienlaikus nenodarot lielu postījumu.

H1Z1 piedāvā lielisku spēli. Tam ir daudz funkciju, kas to atšķir no citām tā žanra spēlēm. Jūs varat sagaidīt dažas tehniskas grūtības, jo H1Z1 ir tik jauns konsolē. Tam ir problēmas ar savienojamību, nobīdi un ielādes laiku, taču tie visi ir labojami. Spēle joprojām ir beta versijā, un laika gaitā tā ir kļuvusi labāka. H1Z1 ir bezmaksas spēle, kurā esmu pārliecināts, ka jums un jūsu draugiem patiks spēlēt.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN, lai atskaņotu H1Z1. VPN nodrošinās jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera atrašanās vietas. Tas arī uzlabos nobīdi, pazeminās jūsu ping un pasargās jūs no DDoS uzbrukumiem. VPN var palīdzēt izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem un ugunsmūriem skolā vai darbā.

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos H1Z1 VPN.

1. Labākais HNZ1 VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais HNZ1 VPN: NordVPN

NordVPN

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais HNZ1 VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privātā interneta piekļuve dalībniekiem piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais HNZ1 VPN: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais HNZ1 VPN: IPVanish

IPVanish

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

H1Z1 Battle Royale ir populāra spēle PS4 un PC. Nākamajos mēnešos tas tiks izlaists Xbox One. H1Z1 var brīvi spēlēt un ir viens no pirmajiem tā žanrā. Spēlējami trīs spēles režīmi, un darbos vienmēr ir vairāk satura. H1Z1 ir jautra spēle, spēlējot atsevišķi vai kopā ar draugiem. Pārliecinieties, ka izmantojat VPN, lai aizsargātu savu privātumu un samazinātu nokavēšanos.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map