5 labākie VPN dragon Ball FighterZ

Pūķa bumba cīnītājsZDragon Ball FighterZ (DBFZ) ir lieliska cīņas spēle, kuru publicējis Bandai Namco Entertainment. DBFZ apvieno visspēcīgākos varoņus, lai cīnītos pret to. Spēle ir ļoti ātra, un tā ir pilna ar rīcību. Tas ir arī viens no vislabākajiem iznīcinātājiem. Dragon Ball FighterZ ir dažas servera problēmas, piemēram, spēlētāju aizmešana, kavēšanās un mača veidošana var būt ilgs process. Lai palīdzētu novērst šīs problēmas, es ieteiktu VPN. Labs VPN palīdzēs mainīt jūsu IP adresi uz citu IP, kas saistīta ar jūsu izvēlēto servera atrašanās vietu. Ja izvēlaties vienu blakus serverim, kurā spēlējat, varat samazināt nobīdi un uzlabot savienojumu. Profesionāliem spēlētājiem patiks arī pievienotā aizsardzība, ko nodrošina VPN.


Labākie Dragon Ball FighterZ VPN – kopsavilkums

Šeit ir apskatīts mūsu saraksts ar top 5 VPN pakalpojumiem DBFZ.

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. CyberGhost
 4. NordVPN
 5. Privāta piekļuve internetam

Es vēlētos veltīt laiku, lai runātu par reģionālās bloķēšanas problēmu. Dragon Ball FighterZ, tāpat kā daudzas citas spēles, ierobežo noteiktus reģionus spēlēt. DBFZ gadījumā Indijā tas ir bloķēts. VPN palīdzēs jums pārkāpt šos ierobežojumus. Tā kā spēle nav jūsu IP, jūs varat iziet no ieviestajiem ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem.

Dragon Ball FighterZ ir aizraujoša tuvcīņas cīņas spēle. Tam ir četru veidu uzbrukumi: intensīvs, viegls, vidējs un smags. Diapazona uzbrukumi katram personāžam ir atšķirīgi, un parasti tie ir nelieli uzbrukumi, kas maz nodara kaitējumu. Vieglie uzbrukumi notiek ātri, bet nodara mazāku kaitējumu. Smagie uzbrukumi ir lēni, bet spēcīgi. Vidēji uzbrukumi ir divu kategoriju caurumošanas kategoriju vidū ar lielāku jaudu nekā gaismas uzbrukumiem un lielāku ātrumu nekā smagi uzbrukumi. Viņiem ir arī domuzīme, kas ļauj jums paātrināties pretinieka virzienā. Tas ļauj saīsināt plaisu. Spēlē ir arī Dragon Rush, un tas ļauj jums vai nu notriekt pretinieku gaisā, vai arī piespiest otru cilvēku mainīt rakstzīmes. Visi šie uzbrukumi papildinās jūsu Ki Gauge. Kad josla sasniedz nepieciešamo līmeni, jūs varat veikt īpašus rakstzīmju ekskluzīvus īpašus uzbrukumus un izmantot tūlītēju pārraidi.

Spēlē ir iekļautas daudzas rakstzīmes no Dragon Ball Z senās vēstures. Katram varonim ir savs kustību komplekts un muzikāla tēma, kas ir unikāla. Ir arī daudz lielgabalu uzbrukumu, kurus varoņi izmanto kā īpašus gājienus un palīdz. Varat arī iegūt reālus un apgrieztus lielgabalus “Dramatiskās finiši”. Spēlē šobrīd spēlējošie varoņi ir: Tiens, Yamcha, Gohans (pieaugušais), Krilins, Goku (Super Saiyan), Frieza, Android 18, Kid Buu, kapteinis Ginyu, Nappa, Bardock, Goku (SSGSS), Trunks, Vegeta (Super Saiyan), Beerus, Cell, Android 16, Vegeta (SSGSS), Broly, Vegito (SSGSS), Gotenks, Piccolo, Goku Zamasu (Fused).

DBFZ ir daudz dažādu spēles režīmu. Pasāža, Vietējā kauja, Prakse un Stāsts var tikt atskaņoti bezsaistē. Arēnas, Ranked, Casual, Ballīšu un Ring mači tiek spēlēti tiešsaistē. Pašas spēles lielākoties ir vienādas. Tas ir vai nu 1v1, izmantojot 3 rakstzīmes katrā, vai 3v3, izmantojot katru 1 rakstzīmi.

1. ExpressVPN

ExpressVPNAtrodas: Britu Virdžīnu salas | Serveru skaits: 3000+ | Serveru atrašanās vietas: 160 | Vienlaicīgi savienojumi: 3

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, taču jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Lai atrastu konkrētu, vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ziemeļameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties ASV servera atrašanās vietu. Vēlreiz mēs pārbaudījām serverus NYC, Čikāgā un LA. Kā jūs varat redzēt, ka visas trīs serveru vietas ir labi veiktas mūsu testos.

ExpressVPN ASV ātruma pārbaude

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. IPVanish

IPVanishAtrodas: ASV | Serveru skaits: 1,100+ | Serveru atrašanās vietas: 89 | Vienlaicīgi savienojumi: 10

Pierakstieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 58,49 (USD 4,87 mēnesī)

ASV ir mājvieta daudziem labākajiem VPN pakalpojumiem, ieskaitot IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs nekā daudziem citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Tieši tāpēc mēs izvēlējāmies IPVanish kā vienu no mūsu galvenajām izvēlēm spēlēm.

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai pat iegūt konkrētāku informāciju, atlasot atsevišķu serveri.

IPVanish mitina vairākus serverus vairākās Amerikas vietās, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram, caurspīdīgs-a01.ipvanish.com par Losandželosu un nyc-a01.ipvanish.com par Ņujorku. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serverus Ņujorkā, Čikāgā un Los Angels un atklājām, ka katrā pilsētā ātrums ir ļoti ātrs.

IPVanish ASV ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

3. CyberGhost

CyberGhostAtrodas: Rumānija | Serveru skaits: 3000+ | Serveru atrašanās vietas: 80 | Vienlaicīgi savienojumi: 7

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 99 (USD 2,75 mēnesī)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Vēlreiz mēs izveidojām savienojumu ar VPN serveriem, kas atrodas Ņujorkā, Čikāgā un Losandželosā, lai pārbaudītu CyberGhost tīklu. Kā redzams zemāk, sniegums bija ātrs visās 3 pilsētās. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc mēs iesakām VPN pakalpojumu dažādiem mērķiem.

CyberGhost ASV ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. NordVPN

NordVPNAtrodas: Panama | Serveru skaits: 5000+ | Serveru atrašanās vietas: 78 | Vienlaicīgi savienojumi: 6

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 107,55 (mēnesī 2,99 USD)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

Mēs pārbaudījām serveru darbību Ņujorkā, Čikāgā un Los Angels. Kā redzams zemāk redzamajā attēlā, skaitļi bija labi. Kad esat izveidojis savienojumu ar NordVPN, jums nevajadzētu radīt problēmas darīt visu, ko vēlaties.

ASV ātruma tests NordVPN

Mēs iesakām izvēlēties sev tuvāko pilsētu. Diemžēl NordVPN klienta sarakstā nav uzskaitīti pilsētu nosaukumi. Tomēr tie ir bijuši pietiekami laipni, lai sniegtu mums sarakstu, ko dalīties ar mūsu lasītājiem. Jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar vienu no šiem servera numuriem:

 • Ņujorka, Ņujorka – Nr. 20, 24, 327-330, 373-376, 413-414, 435-438, 475-478, 657-664, 722-729, 801-808, 844-847, 916-919;
 • Čikāga, IL – # 80, 82, 108-111, 137-140, 166-169, 195-198, 224-227, 253-256, 282-285, 311-314, 365-368, 645-656, 718-721, 734-745, 754-757, 777-780, 781-784, 789-792;
 • Losandželosa, Kalifornija – # 318-320, 326, 357-360, 459-466, 483-490, 538-541, 554-557, 621-628, 714-717, 746-753;

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 2,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet NordVPN

5. Privāta piekļuve internetam

Privāta piekļuve internetamAtrodas: ASV | Serveru skaits: 3000+ | Serveru atrašanās vietas: 53 | Vienlaicīgi savienojumi: 5

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par 59,95 USD (2,50 USD mēnesī)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm. Kad esat izvēlējies atrašanās vietu, jūs varat viegli izveidot savienojumu ar atrašanās vietām Losandželosā.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

Mēs izmantojam PIA Windows klientu, un iestatīšanas un izmantošanas ziņā tas nav daudz. Tomēr jūs nevēlaties novērtēt pakalpojumu par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat zemāk, PIA tīkls ir diezgan ātrs galvenajās vietās ap Amerikas Savienotajām Valstīm.

PIA ASV ātruma pārbaude

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN sākot no USD 2,50 mēnesī.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Dragon Ball Fighterz ir lieliska izskata 2D cīņas spēle, kuras pamatā ir Dragon Ball sērija. DBFZ ir daudz rakstzīmju satriecoši lielgabalu uzbrukumi. Spēles tiešsaistes režīms ir ārkārtīgi jautrs, un spēlētāji, pret kuriem jūs cīnāties, ir smagi. Dragon Ball FighterZ ir pieejams personālajā datorā, Xbox One un PS4, un es esmu pārliecināts, ka jums patiks spēlēt to uz jebkuras platformas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map