Toma Klancija varavīksnes sešinieksToma Klancija Rainbow Six Siege ir ļoti populārs šāvēja sērijā. Tas ir pieejams personālajā datorā, PS4 un Xbox One. Rainbow Six Siege ir ārkārtīgi konkurētspējīga, un jaunākā sezona sākas 2018. gada 7. jūnijā. Ar jauno konkurenci, iespējams, piedalīsies vairāk cilvēku. Tādēļ var rasties vairāk kavējumu un lēnu savienojumu. Lai palīdzētu novērst šo problēmu, es iesaku VPN. VPN ļauj mainīt IP adresi uz citu IP izvēlētajā vietā. Ja tuvojaties serverim, kurā spēlējat, jūs varat samazināt nobīdi un uzlabot savienojumu. Tā kā tas nav jūsu IP, VPN arī aizsargā lietotāju no DDoS uzbrukumiem. VPN palīdzēs personai tikt garām ugunsmūriem darbā vai skolā un ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, kas bloķē spēli.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Toma Klancija Rainbow Six Siege ir ļoti sarežģīts un konkurētspējīgs šāvējs. Tam ir daudz spēles režīmu. Situācijas ir bezsaistes prakses režīms. Ikdienas ir tiešsaistes režīms, kurā spēlēt var jebkurš. Spēles ir 5v5 un labākās no piecām. Casual spēlē trīs dažādu veidu spēles. Bomba, kas ir mans personīgais favorīts, nostāda komandas viena pret otru. Uzbrucēji var uzvarēt, izslēdzot otru komandu vai stādot un aizsargājot defuzētāju mērķī. Aizsargi uzvar, izslēdzot otru komandu, neļaujot otrai komandai stāties vai salaužot defuzeru. Ķīlnieki ir līdzīgi, taču uzbrucēji cenšas ķīlniekus atņemt no aizstāvjiem. Veids, kā uzvarēt, ir vai nu nogalinot otru komandu, vai arī izpildot komandas prasību nozagt vai aizsargāt ķīlnieku. Neuzņemiet ķīlnieku, jo tas jūsu komandai uzreiz zaudēs apli. Pēdējais spēles režīms ir Drošā zona. Uzbrucēji mēģina nozagt mērķi, stāvot tajā, savukārt aizstāvji cenšas to nosargāt. Spēli var uzvarēt, nogalinot otru komandu vai sagūstot / aizsargājot mērķi. Ir pieejamas arī pielāgotas spēles, taču, lai tajās piedalītos, jums jābūt 5. līmenim. Tie var būt personalizētāki, un tiem nav dažu ierobežojumu, kas ir citos režīmos.

Otrs galvenais režīms ir Ranked. Tas ir rezervēts ikvienam, kas pārsniedz 20. pakāpi. Tas ir arī ārkārtīgi konkurētspējīgs ar augstu mācīšanās līkni. Cilvēki, kas to spēlē, parasti ir pieredzējušāki un ļoti labi pārzina spēli. Tam ir vieni un tie paši spēles režīmi kā gadījuma rakstura, taču tam ir arī citi īpaši noteikumi. Komandai jāuzvar pa divām kārtām, un spēle turpināsies uz nenoteiktu laiku, līdz strupceļš tiks sabojāts. Minimālais apļu skaits, kas nepieciešams, lai uzvarētu, ir 4. Tajā ir arī mazāk pieejamo karšu, salīdzinot ar gadījuma gadījumiem, kā arī mazāk laika, kas pieejams katrai kārtai. Rainbow Six Siege ir vērtēšanas sistēma. Tas notiek vara, bronzas, sudraba, zelta, platīna un dimanta secībā.

Toma Klancija Rainbow Six Siege ir daudz operatoru, kuri spēlē kā. Spēlē pašlaik ir 41 operators ar unikālām spējām un spēles stiliem, par kuriem jāatskaitās. Ir 20 aizstāvji, 20 uzbrucēji un viens operators, kurus var spēlēt abos. Recruit ir vienīgais operators, kuru vienlaikus var spēlēt vairāki cilvēki. Katrs operators ir pielāgojams, izmantojot dažādas ādas, ieročus un citus piederumus. Tos var atbloķēt, izmantojot programmu Renown, taču tos var arī iegādāties.

Es vēlreiz vēlos ieteikt VPN Rainbow Six. VPN ļauj norādītajā servera vietā mainīt IP uz citu. Ja izvēlaties vienu tuvu tam, kur atrodas spēļu serveris, jūs, iespējams, varat uzlabot nobīdi un savienojuma ātrumu. Elites spēlētājiem tiks piešķirta arī aizsardzība no DDoS uzbrukumiem. VPN arī palīdzēs jums iziet no jebkādiem ģeogrāfiskiem ierobežojumiem vai ugunsmūriem, neļaujot jums spēlēt spēli skolā vai darbā.

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Rainbow Six Siege VPN.

1. Labākais VPN Rainbow Six: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Rainbow Six: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Rainbow Six: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

Mēs izmantojam PIA Windows klientu, un iestatīšanas un izmantošanas ziņā tas nav daudz. Tomēr jūs nevēlaties novērtēt pakalpojumu par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat zemāk, PIA tīkls ir diezgan ātrs galvenajās vietās ap Amerikas Savienotajām Valstīm.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privātā interneta piekļuve dalībniekiem piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN Rainbow Six: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN Rainbow Six: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Toma Klancija Rainbow Six Siege ir intensīva tiešsaistes šāvēja. Spēle ir konkurētspējīga un ļoti stratēģiska. Katrs jūsu pieņemtais lēmums ir ārkārtīgi svarīgs, jo tas var būt atšķirība starp zaudējumu vai uzvaru. Rainbow Six Siege piedāvā daudzas rakstzīmes, kartes, pielāgojumus un režīmus. Izstrādātāji pastāvīgi nāk klajā ar jauniem operatoriem. Rainbow Six Siege ir aizraujošs šāvējs, par kuru esmu pārliecināts, ka jums un jūsu draugiem patiks.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me