Labākie Aļaskas VPN

AļaskaAļaska ir lielākais štats ASV un viens no diviem štatiem, kas neietilpst blakus esošajā valstī. Tajā dzīvo apmēram 663 cilvēki. Tajā ir viszemākais iedzīvotāju blīvums novadā – 1,26 cilvēki uz kvadrātjūdzi. Ir daži iemesli, lai apmeklētu šo valsti, kuru bieži sauc par pēdējo robežu. Tas ietver aukstuma un vientulības cienītājus, kā arī apkārtnes dabisko skaistumu. Ja jūs dodaties apmeklēt šo senatnīgo valsti tādu iemeslu dēļ, kurus mēs minējām iepriekš, vai kādus citus, jums būs jāizmanto VPN ikreiz, kad izmantojat publisko WiFi. Šeit ir mūsu labāko VPN saraksts, ko izmantot Aļaskā.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Īsā tuksneša dēļ jūs varat domāt, ka jums nedraud jūsu identitāte. Tomēr kiberkrekli meklē lielisku iespēju nozagt jūsu datus. Tāpēc, lai aizsargātu jūsu privātumu, ir jāpieslēdzas VPN. Kad izveidojat savienojumu ar izvēlētu serveri, jūs izveidojat drošu un privātu savienojumu. Tas nodrošinās, ka ikvienam ir daudz grūtāk iegūt slepenu informāciju.

Nākamais iemesls VPN izmantošanai stāvoklī ir palīdzēt apiet ugunsmūrus dažādās vietās. Tajos ietilpst uzņēmumi un dažas koledžas un universitātes. Lai arī štatā to nav daudz, jūs, iespējams, saskarsities ar ugunsmūra problēmu, ja atrodaties pilsētiņā vai iecienītākajā iestādē. Apkārt tam ir izveidot savienojumu ar serveri citā vietā. Tādā veidā jūs varat maldināt programmatūru, domājot, ka atrodaties kaut kur citur, un varat piekļūt saturam, kā jūs varētu gaidīt.

Kāds ir labākais Aļaskas VPN?

Tā kā Aļaskā ir viszemākais iedzīvotāju blīvums ASV, mēs vairāk pievērsīsimies spēju atbloķēšanai. Pasargāt sevi no zagļiem šajā gadījumā nav tik svarīgi, kā apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tādēļ vispirms mēs vairāk koncentrēsimies uz atbloķēšanas īpašībām.

 • Iespēja apbraukt ugunsmūrus, elektriskās strāvas pārtraukumus un ģeogrāfiskos ierobežojumus, atrodoties Aļaskā
 • Augsta tīkla stabilitāte, kas palīdzēs novērst pārtrauktus savienojumus
 • Serveri, kas labi darbojas Aļaskā, kā arī visā reģionā ātruma pārbaudēs
 • Spēcīga šifrēšana palīdz aizsargāt lietotāja privātumu, atrodoties stāvoklī
 • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts
 • Pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir stingra politika bez žurnāliem, lai jūs būtu drošībā, atrodoties valstī

Un šeit ir tuvāk apskatīti labākie Aļaskas VPN.

1. Labākais Aļaskas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Aļaskas ātruma pārbaude

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet ASV un pēc tam atveriet Sietlu (tuvākā vieta). Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Sietlā un pārbaudījām Ankoridžā un Juneau. Veiktspēja bija lieliska ar ātrumu līdz 126 Mb / s. ExpressVPN gandrīz palielināja mūsu kabeļinterneta savienojumu.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais Aļaskas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Alaska ātruma pārbaude

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Sietlā (tuvākā atrašanās vieta), mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Sietlai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu Sietlā. CyberGhost tīklā ir daži serveri Sietlā. Mēs izveidojām savienojumu ar vienu no viņiem un pārbaudījām priekšnesumu Ankoridžam un Juneau. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija no 71 Mbps līdz 108 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

3. Labākais Aļaskas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Aļaskā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Alaska ātruma tests

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs izveidojām savienojumu ar IPVanish serveri Sietlā un pārbaudījām Ankoridžā un Juneau. Ātrums svārstījās no 82 Mbps līdz 125 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

Un tur jums ir vislabākās VPN iespējas, ko izmantot, atrodoties Aļaskā. Jums to vajadzētu darīt labā. Ja vēlaties citas iespējas, varat apskatīt mūsu top 10 VPN saraksts. Pat ja viņi visi strādās labi, mūsu izvēle ir optimizēta Aļaskai. Neatkarīgi no tā, kādi ir jūsu plāni, atrodoties pēdējā vietā, ir svarīgi izmantot VPN. Izlasot mūsu ceļvedi, jūs varat vislabāk aizsargāt savu privātumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map