Labākie Abu Dabi VPN

Abu dabīAbū Dabī ir Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) galvaspilsēta, un tā atrodas uz salas tieši pie cietzemes. Pašlaik tajā dzīvo nedaudz vairāk par 1,2 miljoniem cilvēku, un tās ekonomika ir plaša un daudzveidīga. Tas ir populārs arī tiem, kas ceļo. Neatkarīgi no tā, vai dodaties uz pilsētu biznesa vai personisku iemeslu dēļ, jūs nevēlaties izmantot publisku WiFi, vispirms neizmantojot VPN. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu un atbloķēt ierobežojumus. Šeit ir daži no labākajiem VPN, ko izmantot Abū Dabī.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA52. lppIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2PureVPN2,88 USDDrošāksVPN180Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280
4IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa
5TorGuard4,99 USDTorGuard68Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Tā kā visi biznesa ceļojumi un tūrisms ir vērsti uz Abu Dabi, VPN lietošana ir būtiska, lai aizsargātu jūsu privātumu. Tas ir saistīts ar kibernoziedzniekiem apgabalā. Varat tikai derēt, ka viņi gaida, lai izmantotu tos, kuri nenojauš. Šajā gadījumā izmantojot VPN, jūs izveidosit drošu un privātu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri. Tas zagļu ziņkārīgajām acīm vai AAE valdībai ļaus piekļūt slepenai informācijai.

Cenzūra Abū Dabī un AAE ir arī liels iemesls VPN izmantošanai. Neatkarīgi no tā, vai mēģināt piekļūt ģeogrāfiski bloķētam vai aizliegtam saturam, neviens nevēlas saņemt ziņojumu, kurā teikts, ka viņiem tas nav atļauts. Izmantojot VPN un izveidojot savienojumu ar serveri citā reģionā, jūs varat apiet ģeogrāfiski bloķētu vai ierobežotu saturu tāpat kā parasti citās vietās.

Šie ir divi labākie VPN lietošanas iemesli, atrodoties Abū Dabī. Sākot no cenzūras noteikumu ievērošanas līdz piekļuvei ģeogrāfiski bloķētam saturam un beidzot ar privātuma aizsardzību no ziņkārīgo acīm, ir laba ideja tur atrasties. Tagad, kad redzat, kāpēc tas ir tik svarīgi, mēs runāsim par labākajām iespējām jums.

Kāds ir labākais VPN Abū Dabī?

Abu labāko Dabu VPN saraksts ir balstīts uz šādiem kritērijiem:

 • Militāra līmeņa stipra šifrēšana, lai nodrošinātu privātumu
 • Pakalpojumu sniedzēji, kas neuzglabā žurnālus
 • Iespēja atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotas un aizliegtas vietnes
 • VPN pakalpojumu sniedzēji ar serveriem, kas labi darbojas Abū Dabī reģionā
 • Tīkla stabilitāte, lai samazinātu serveru atvienošanu
 • Vairāku platformu atbalsts ierīcēm, ieskaitot Amazon Firesticks

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir saraksts ar labākajiem VPN pakalpojumiem, kas izmantojami, atrodoties Abū Dabī.

1. Labākais VPN Abū Dabī: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 65%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Abū Dabī ātruma pārbaude

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojas labi Dubaijā, AAE (tuvākā vieta). Kad mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri, mēs saņēmām ātrumu 85.10 Mbps.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no tikai 3,49 USD mēnesī.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

2. Labākais Abu Dabi VPN: PureVPN

PureVPN

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 2,88 mēnesī (atlaide 74%)

PureVPN darbojas kopš 2007. gada, padarot tos par vienu no vecākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Jau agrīns sākums ir palīdzējis viņiem izvērsties un ieviest jauninājumus. PureVPN ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem VPN klientiem. Viņiem ir arī bezmaksas lietotnes gan iOS, gan Android.

Inovācijas ir joma, kas palīdz PureVPN izcelties no iepakojuma. Viņi turpina pakalpojumam pievienot jaunas funkcijas un papildinājumus. Lai palīdzētu paātrināt veiktspēju, varat pievienot NAT ugunsmūri, īpašu IP adresi, StealthVPN pārlūku un īpašu opciju, ko sauc par speciālu straumēšanu..

PureVPN Abū Dabī ātruma tests

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri reģionā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Valsts izvēles rīks”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt noteiktu serveri, izmantojot cilni “Pārlūkot visus serverus”. PureVPN tīklā ir vairāki serveri, kas atrodas AAE apgabalā. Mēs izveidojām savienojumu ar vienu no tiem, kas atrodas Dubaijā, un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 65,48 Mbps.

PureVPN ļoti labi darbojas cenu kategorijā. Viņi turpina samazināt cenas par vairāk nekā 50%, jo pakalpojums turpina augt. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera atrašanās vietām tikai no vietas Mēnesī 4,99 USD. Gada plāns ir liela vērtība.

Izlasiet visu PureVPN pārskatu.

Apmeklējiet vietni PureVPN

3. Labākais VPN Abū Dabī: HMA

HMA VPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par 2,99 USD mēnesī (75% atlaide)

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Abu Dabi ātruma pārbaude

Ja jūsu mērķis ir atrast VPN ar visvairāk serveru atrašanās vietām, tad HideMyAss ir labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina vairākus serverus Saūda Arābijas reģionā, tostarp dažus Dubajā (tuvākā vieta). Lai izveidotu savienojumu ar tur esošo serveri, jums jāizvēlas “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, jāizvēlas “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pilsētas” un meklējiet Dubaiju. No turienes jūs varat izvēlēties Apvienoto Arābu Emirātu, Dubaijas servera atrašanās vietu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri, kas atrodas tur, lai pārbaudītu, un ātrums bija 61,46 Mb / s.

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN no tikai 4,99 USD mēnesī un visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju..

Apmeklējiet vietni Hide My Ass

4. Labākais Abu Dabi VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

Papildus pārklājumam Eirāzijā IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu šajā reģionā, kad veicam ātruma testus. Jūs atradīsit vairākas servera atrašanās vietas visā reģionā. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Abu Dhabi ātruma pārbaude

IPVanish mitina vairākus serverus atrašanās vietās šajā apgabalā, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar kādu no tiem. Ja redzat serverus, kuru servera nosaukumā ir burts “a”, tie ir ātrākie. Piemēram, jūs meklētu vienu, kas marķēts līdzīgi kā dxb-c01.ipvanish.com. (atrodas Dubaijā). Tomēr šajā gadījumā jūs atradīsit vienu serveri. Mēs tur pārbaudījām IPVanish serveri dxb-c01 un konstatējām, ka ātrums ir 10,04 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

5. Labākais Abu Dabi VPN: TorGuard

TorGuard

TorGuard 2012. gadā uzsāka komandas locekļi, kas atrodas Nevisā, Rietumindijā. Salīdzinot to ar citiem pakalpojumiem, šis VPN pakalpojums ir salīdzinoši jauns. Tomēr viņiem ir vairāk nekā 1250 serveri, kas atrodas 42 dažādās pasaules valstīs. Viņu mērķauditorija ir kūsājošā kopiena, taču tā darbosies lieliski, ja vēlaties kaut ko darīt reģionā. Lai arī Dubaijā nav neviena servera, tur esošie serveri ir labākais risinājums.

TorGuard ir stabils serveru atrašanās vietu sajaukums, spēcīga šifrēšana un spēja atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime, kā arī straumējošas aktivitātes. Bieži vien jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam vairākās dažādās vietās. Izmantojot Windows klientu, jums ir iespēja anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.), Izvēlēties serveri un daudz ko citu..

TorGuard Abu Dhabi ātruma pārbaude

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri šajā apgabalā, mēs atvērām Windows klientu un izvēlējāmies OpenVPN protokolu. Tagad jūs varat ritināt valstu sarakstu alfabēta secībā. Pēc tam jūs varat izvēlēties pilsētu. TorGuard tīklā ir daži serveri Dubajā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, lejupielādes ātrums bija 0,73 Mbps.

TorGuard VPN pakalpojums ir iecienīts failu koplietošanas kopienā. Viss ir ērti lietojams un saprotams, lai jūs varētu viegli aizsargāt tiešsaistes privātumu. Bieži vien mobilajām versijām tiek pievienotas arī funkcijas. Viņu pašreizējās reklāmas laikā jūs varat pieteikties uz pilnīgu piekļuvi, sākot no USD 4,99 mēnesī.

Apmeklējiet TorGuard

Lai gan jums to nevajadzēja darīt, jūs vienmēr varat ielūkoties mūsu vietnē 10 labākie VPN pakalpojumi dažādām izvēlēm. Šīs atlases ir labākās kopumā, tāpēc tās noteikti sasniegs jebkuru jūsu mērķi. Kā izvēles faktorus mēs izmantojām drošību, reģionālās atrašanās vietas, ātrumu un cenu. Turklāt mēs izvēlējāmies tos, kuriem ir lieli serveru tīkli, kuriem, iespējams, vēlēsities izveidot savienojumu. Ātri tīkli HD satura straumēšanai un privātuma aizsardzībai ir uzticamu VPN pakalpojumu sniedzēju zīmes. Protams, mūsu izvēle dos jums abas iespējas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map