AiovaIova ir Midwestern štats, kas atrodas ASV. Tiek lēsts, ka tajā dzīvo 3,15 miljoni iedzīvotāju, un tās blīvums ir apakšējā pusē – nedaudz vairāk par 56 cilvēkiem uz kvadrātjūdzi. Ir vairāki iemesli, lai apmeklētu šo štatu, ieskaitot biznesa iespēju biomedicīnas tehnoloģiju un IT jomas, visus četrus gadalaikus, atrakciju parkus, botāniskos dārzus un daudz ko citu. Ja esat viens no valsts apmeklētājiem un plānojat izmantot publisko WiFi, noteikti izmantojiet VPN. Drīz par to paskaidrosim. Tomēr pirms mēs to darām, apskatiet labākos Aiovas VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā redzat no iepriekšējā saraksta, ir vairākas negaidītas lietas, ko varat darīt, atrodoties Aiovas. Tas nozīmē, ka valsts noteikti var ienest tūrismu, un draudzīgā atmosfēra jūs var ievilināt viltus drošības sajūtā. Diemžēl kiberkrekli to arī saprot. Tāpēc viņi gaida, ka nenojauš lietotāji atklāt savu privāto informāciju. Ja jūs neizmantojat VPN, jūs atstājat sevi neaizsargātu pret zādzībām. Tomēr, izmantojot vienu, tiks izveidots drošs un privāts savienojums ar jūsu izvēlētu serveri. Tādā veidā jūs padarīsit daudz grūtāk nozagt jūsu privāto informāciju.

Nākamais iemesls VPN izmantošanai stāvoklī ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un ugunsmūrus. Dažādās vietās varat pievienoties tīklam, kuram ir ierobežojumi attiecībā uz to, kur jūs varat un ko nevarat iet. Protams, tos sauc par ugunsmūriem. Pieslēdzoties VPN citā vietā, jūs varat likt programmatūrai domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tādā veidā jūs varēsit piekļūt saturam, kā jūs to sagaidāt.

Kāds ir labākais Aiovas VPN?

Vismaz pastāv iespēja, ka jūs varētu satikt cilvēkus, kuri vēlas nozagt jūsu identitāti. Tāpēc vispirms mēs pievērsīsimies faktoriem, lai aizsargātu jūsu privātumu. Izmantojot šos kritērijus, mēs varam atbildēt, kāds ir vislabākais VPN Ajovai.

  • Spēcīga šifrēšana ar militārā līmeņa elementiem, lai aizsargātu jūs, atrodoties Ajovā
  • VPN uzņēmumi, kas piedāvā stingru politiku bez žurnāliem.
  • Iespēja apbraukt ugunsmūrus un ģeogrāfiskos ierobežojumus, kamēr atrodaties Aiovas štatā
  • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts
  • Tīkli ar augstu stabilitātes līmeni, lai izvairītos no pārtrauktiem savienojumiem
  • Serveri, kuri ātruma pārbaudēs darbojas labi Aiovas štatā un visā reģionā

Un tagad apskatīsim tuvāk dažus no labākajiem Ajovas VPN.

1. Labākais VPN Aiovai: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet ASV un pēc tam atveriet Kanzassitiju. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Kanzassitijā un pārbaudījām Des Moines, Cedar Rapids un Davenport. Visās 3 pilsētās veiktspēja bija lieliska, ja ātrums pārsniedza 108 Mb / s.

ExpressVPN Ajovas ātruma tests

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais VPN Aiovai: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina vairākus serverus Čikāgā (tuvākā vieta). No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri, kas atrodas Čikāgā, un pārbaudījām Des Moines, Cedar Rapids un Davenport. Lejupielādes ātrums bija no 93 Mbps līdz 107 Mbps.

NordVPN Aiovas ātruma tests

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

3. Labākais VPN Aiovai: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Čikāgā (tuvākā atrašanās vieta), mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Čikāgai un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu Čikāgā. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Čikāgā. Mēs izveidojām savienojumu ar vienu no viņiem un pārbaudījām Des Moines, Cedar Rapids un Davenport. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija no 101 Mbps līdz 104 Mbps.

CyberGhost Iowa ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

Lai gan ir dažas lieliskas VPN iespējas, kuras mēs atrodamies Aiovas laikā, kuras mēs uzskaitījām iepriekš, mūsu vietnē ir pieejami arī citi pakalpojumu sniedzēji top 10 VPN saraksts. Lai arī viņiem visiem veiksies labi, mēs pieņēmām lēmumus, lai tos optimizētu Aiovas labā. VPN aizsardzība ir laba ideja neatkarīgi no tā, kādi ir jūsu plāni valstī. Izmantojot mūsu ceļvedi, mēs varam palīdzēt jums izdarīt pareizo izvēli atbilstoši jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me