Labākie Android VPN

Android tālruņa attēls 2Android ir populārākā operētājsistēma pasaulē. Kamēr ir arī citi konkurenti, Android visā pasaulē pieder vairāk nekā 80% tirgus daļas. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat Android tālruni, planšetdatoru, Fire TV vai citas ierīces, jūs visus vēlaties aizsargāt ar VPN. Labs VPN pakalpojums palīdzēs aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu, izmantojot mobilo tālruni vai planšetdatoru, lai izveidotu savienojumu ar atvērtiem WiFi tīkliem. Tas palīdzēs arī atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus. Apskatiet mūsu labāko Android VPN sarakstu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Ir vairākas priekšrocības, kuras varat iegūt, izmantojot VPN savā iecienītajā Android ierīcē. Pirmā priekšrocība palīdzēs jums aizsargāt tiešsaistes privātumu. Pēdējos desmit gados mobilie tālruņi ir kļuvuši par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu. Mēs uz viņiem tik ļoti paļaujamies, ka tie ir gan izklaides, gan darba rīki. Lai piesaistītu uzņēmējdarbību, tagad daudzas iestādes saviem klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Šie tīkli bieži ir atvērti, tāpēc tie rada lielu risku. Neatkarīgi no tā, kur jūs nonākat, vienmēr varētu būt kibernoziedznieki, kas gatavi nozagt jūsu privātos datus. Izmantojot VPN, jūs jebkurā laikā izveidojat drošu un šifrētu savienojumu, kad to iespējojat. Tādā veidā jūs varat ikvienam padarīt daudz grūtāk apdraudēt jūsu slepeno informāciju.

Ja kādreiz esat ceļojis ārpus valsts, iespējams, jums ir liegts piekļūt saturam mājās. Vai varbūt jūs esat aizmirsis sporta pasākumus. Tas notiek ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ. Šie ir noteikumi, kas saka, ka nevarat piekļūt noteiktam materiālam, ja atrodaties ārpus noteikta reģiona. Aptumšošanas gadījumā satura ierobežojumu dēļ jūs tiksit bloķēts, ja atradīsities noteiktā reģionā. Pieņemsim, ka atrodaties Ķīnā un vēlaties piekļūt jebkuram neapstiprinātam saturam. Viņu ugunsmūra dēļ jūs tomēr nonāksit blokādēs. Pieslēdzoties VPN citā vietā, jūs varat izvairīties no šāda veida ierobežojumiem. Ir daudz citu piemēru, kurus mēs varētu izmantot, taču tiem vajadzētu dot labu priekšstatu par iespējām.

Kā redzat, VPN izmantošanai Android ierīcē ir daži ļoti labi iemesli. Sākot no konfidenciālu datu aizsargāšanas no kibernoziegumiem vai nevēlamiem skatieniem, līdz cenzūrai vai ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, jūs vēlaties izmantot VPN priekšrocības. Lai arī VPN pakalpojumi darbojas jau kādu laiku, šo pakalpojumu sniedzēju mobilās lietotnes ir nogājušas ļoti daudz. Tagad, kad mēs esam izskaidrojuši, kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN savai Android ierīcei, mēs aprakstīsim jūsu labākās iespējas.

Kāds ir labākais VPN operētājsistēmai Android?

Lai noteiktu mūsu labāko Android VPN sarakstu, mēs pievērsāmies šādiem kritērijiem:

 • Ātruma testi, kas veikti ASV un Lielbritānijā, izmantojot Android VPN lietotni
 • VPN tīkla uzticamība, izmantojot Android tālruņus un planšetdatorus.
 • Mobilās funkcijas, tostarp slepkava un Android TV atbalsts
 • Spēcīgs šifrēšanas līmenis labākai privātuma aizsardzībai
 • Mēs par prioritāti piešķīrām VPN, kas neuzglabā lietošanas žurnālus
 • Veiksme, atbloķējot populāros kanālus un tiešraidi

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir Android labāko VPN pakalpojumu saraksts:

1. Labākais VPN operētājsistēmai Android: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Kā redzat, ExpressVPN izmantošanai Android ir dažas noteiktas priekšrocības.

Iepriekš tabulā ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. ExpressVPN tīklā ir simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Tas ietver atrašanās vietas visā pasaulē. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un izbaudītu saturu, kuru esat pieradis redzēt tālrunī vai planšetdatorā.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, taču jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā noklikšķiniet uz pogas “izvēlēties atrašanās vietu”. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi” un izvēlēties vienu no četrām kategorijām. Tas ietver Ameriku, Eiropu, Āzijas Kluso okeānu, Āfriku, Tuvos Austrumus & Indija. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties tur esošos serverus.

ExpressVPN operētājsistēmai Android

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN operētājsistēmai Android: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs atradīsit, ka NordVPN ir ļoti izplatīta, jo tai ir serveri, kas atrodas visā pasaulē. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam visā pasaulē par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir viens no labākajiem pakalpojumu maisījumiem par cenu. Protams, jūs vēlēsities abonēt garāku kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Android lietotne nodrošina labu funkcionalitāti un ir ļoti viegli lietojama. Starp dažādu lietotņu versijām ir daudz līdzību. Viss ir viegli orientējams, un jūs varat viegli atrast iespējas, kā arī valstu sarakstu. Varat arī izmantot pasaules karti, lai izveidotu savienojumu, ja vēlaties. Zemāk redzamajā attēlā ir redzama Android lietotne.

Android lietotne NordVPN

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Android ierīcēm: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. Lai arī tie, iespējams, nepiedāvā tik daudz valstu kā citi pakalpojumu sniedzēji, viņi koncentrējas uz pakalpojumu un cenu pazemināšanu. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm. Kad esat izvēlējies atrašanās vietu, varat viegli izveidot savienojumu ar vietām, kur vien viņiem ir serveri.

Daudzi torrentu lietotāji mīl PIA ērti lietojamo pakalpojumu. Šajā pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

Lejupielādējot PIA Android klientu, jūs redzēsit, ka viņi to padara diezgan vienkāršu. Tas tomēr nenozīmē, ka tā ir vāja programma. Sadaļā Iespējas varat atrast diezgan daudz dažādu iespēju, no kurām izvēlēties. Protams, jūs varat pārslēgt funkcijas atkarībā no jūsu vēlmēm, ieskaitot šifrēšanas līmeņus, lai kontrolētu ātruma un privātuma līdzsvaru. Kā redzat, opciju ekrāni ir zemāk.

Privātā interneta piekļuves Android savienojuma iestatījumi

Runājot par viņu Android klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Šī funkcija iznīcina jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad VPN neizdodas. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti neatkarīgi no atrašanās vietas. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN operētājsistēmai Android: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai citās valstīs. Android klients arī sniedz jums dažādas iespējas, tostarp iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt savu Wi-Fi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN Android klientam ir daudz iespēju, kuras jūs noteikti mīlat. tie ietver WiFi automātisko aizsardzību, drošu straumēšanu un daudz ko citu. Izmantojot lietotni Android, jūs neko nemeklēsit, jo viss notiek intuitīvi. Tālāk varat redzēt, kā izskatās lietotne.

CyberGhost Android lietotne

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN operētājsistēmai Android: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

IPVanish ir lieliska Android lietotne, kuru ir viegli lietot. Jūs varat sagaidīt lielu ātrumu neatkarīgi no tā, kuru reģionu vēlaties izveidot savienojumu. Tas ir tāpēc, ka viņiem ir viens no labākajiem tīkliem sabiedrībā. Daudzi no serveriem dažādās vietās tiek uzskatīti par augstākajiem līmeņiem. Tas nozīmē, ka tie ir visātrāk pieejamie.

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls vienmēr ir bijis viens no ātrākajiem VPN pakalpojumiem neatkarīgi no tā, kur mēs veicam ātruma testus. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas valstīs visā reģionā. Jūs varat izvēlēties noteiktu atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Tāpat kā PIA klientam, IPVanish Android klientu ir viegli izmantot, un tam ir vairākas dažādas izvēles iespējas. Tajos ietilpst spēja automātiski izveidot savienojumu, izveidot savienojumu ar ātrāko serveri, motokrosēšanas funkcija (apjukšanai), automātiska atkārtota savienošana, porta maiņa un iespēja izvēlēties vienu no divām OpenVPN versijām, kā redzat zemāk.

IPVanish Android lietotne

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

6. Labākais VPN operētājsistēmai Android: Surfshark

Surfshark

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 1,99 mēnesī (atlaide 83%)

Surfshark savu VPN pakalpojumu sāka ieviest 2018. gadā. Kopš tā laika uzņēmums sabiedrībā ir diezgan izveicīgs. Komanda turpina pieaugt un savam ātrgaitas tīklam pievieno serveru atrašanās vietas. Viņi ir koncentrējušies uz privātumu un vērtību. Pakalpojumā ir iekļautas papildu funkcijas, piemēram, CleanWeb (bloķē reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru), Whitelister (sadalīta tunelēšana), MultiHop dubultā VPN, iznīcināšanas slēdzis, privāts DNS un aizsardzība pret noplūdi..

Ar lielu serveru tīklu visā pasaulē, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Premium un Amazon Prime, ir daudz iespēju baudīt šo pakalpojumu. Jūs varat piekļūt Amazon Prime Video vairākos reģionos, tostarp ASV, Vācijā un Lielbritānijā. Windows klients dod jums iespēju izveidot savienojumu ar fizisko serveru atrašanās vietām, virtuālajiem serveriem (vislabāk piemērotiem ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai), serveriem, kas atbalsta P2P izmantošanu, un MultiHop serveriem.

Lietotne Surfshark Android

Vērtībai un funkcijām Surfshark ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas aizsargāt savu privātumu un atbloķēt ierobežojumus. Visas viņu VPN lietotnes tika izstrādātas ar līdzīgu lietotāja interfeisu un ir viegli lietojamas. Jūs varat bez riska reģistrēties neierobežotā VPN kontā, jo Surfshark piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet Surfshark

Jūs varat apskatīt mūsu sarakstu ar top 10 VPN pakalpojumus vairāk iespēju. Mēs domājam, ka jūs iepriecināsit ar kādu no iepriekš uzskaitītajām atlasēm. Mēs tos izvēlējāmies pār citiem vadošajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, pamatojoties uz uzticamību un lietotnēm, kas atbalsta jaunāko Android operētājsistēmu. Jums jāprot uzticēties VPN pakalpojumu sniedzējam, lai aizsargātu jūsu privātumu. Šie pakalpojumi to darīs, un katrs piedāvā labas Android lietotnes.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map