Labākie Apex Legends VPN

Apex leģendasApex Legends ir jauns Battle Royale, ko ražo EA. Spēle piešķir jaunu vērienu žanram, ieviešot unikālas klases, no kurām katrs spēlētājs var izvēlēties. Spēle ir bezmaksas PC, PS4 un Xbox One. Tā kā spēli spēlē tiešsaistē, lietotāji var piedzīvot kavēšanos. Lai palīdzētu samazināt nokavēšanos, es ieteiktu VPN. VPN ļauj mainīt IP adresi uz citu vienā no norādītajām servera vietām. Ja izvēlaties apgabalu, kas atrodas tuvu serverim, kurā spēlējat, jūs varat izjust samazinātu nobīdi un lielāku ātrumu. Apskatiet dažus no labākajiem Apex Legends VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

VPN nodrošina profesionāļiem nepieciešamo aizsardzību. Tā kā VPN slēpj jūsu IP adresi, tas palīdz novērst DDoS uzbrukumus. VPN palīdzēs spēlēt arī ar draugiem no citām valstīm. Ja maināt sava atdalītāja atrašanās vietu uz tādu, kas atrodas netālu no viņiem, jūs varētu spēlēt kopā ar draugu uz viņu spēles atdalītāja. VPN palīdzēs arī apiet ugunsmūrus skolā vai darbā, ļaujot jums spēlēt Apex Legends jebkurā laikā un vietā..

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir Apex Legends labāko VPN pakalpojumu saraksts:

1. Labākais VPN Apex Legends: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Apex Legends: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Apex Legends: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Apex Legends VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN Apex leģendām: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Apex Legends spēles izceļ

Tas, kas atšķir Apex Legends no visiem pārējiem Battle Royals, ir tās leģendas. Tie ir krāsaini un unikāli personāži. Viņiem visiem ir savas stiprās un vājās puses, kas, sadarbojoties pārī, rada interesantu pieredzi. Spēle sākās ar astoņām bāzes Leģendām, bet izstrādātāji plāno pievienot vairāk. Spēle ir vērsta uz šiem pāriem. Katrā spēlē jūs atrodaties trīs komandu skaitā, cenšoties pārspēt pārējos 57 un valdīt augstākajos. Tāpēc jūsu izvēlētais leģenda nav patvaļīgs. Pirms taisni uzlekt, jums jāpārliecinās, ka jūsu leģendām ir laba ķīmija. Pašreizējās leģendās ietilpst:

 • Bangalore: trīsdesmit piecus gadus vecs karavīrs.
  • Taktiskais: dūmu palaidējs
  • Pasīvs: ļauj skriet ātrāk, kad tiek nošauts
  • Galīgais: viņa izsauc gaisa triecienu
 • Asins suns: pieredzes spēļu mednieks
  • Taktiskais: īsi pamana ienaidnieka slazdus un norādes
  • Pasīva: redzat ienaidnieku pēdas
  • Galīgais: dod jums ātrumu palielināt un izceļ ienaidniekus
 • Kodīgais: toksisks slazds
  • Taktiskais: gāzes slazds, kas nošauts vai iedarbināts saindēs ienaidniekus
  • Pasīvs: Ļauj viņam redzēt cauri saindēšanās gāzei
  • Galīgais: izslēdz milzīgu gen piedevu, kas piepildīta ar viņa Nox gāzi
 • Gibraltārs: ekranētais cietoksnis
  • Taktiskais: izveido kupola vairogu, kas ilgs 15 sekundes
  • Pasīvs: tēmēkļa samazināšana liek viņam izveidot vairogu, kas viņu aizsargā, kamēr mērķa sasniegšana ir vērsta
  • Galīgais: Viņš valdīs betona javu uz jūsu atzīmētās vietas
 • Lifeline: ir cīņas mediķis
  • Taktiskais: izsauc dronu, kas dziedē komandas biedrus tā darbības zonā
  • Pasīva: dziedinošie priekšmeti darbojas ātrāk, un viņa ātrāk atdzīvina komandas biedrus
  • Galīgais: nomet kopšanas paketi no augstas kvalitātes aizsardzības līdzekļiem
 • Mirage: ir hologrāfisks triks
  • Taktiskais: viņš noliek hologrāfisku attēlu, lai maldinātu cilvēkus
  • Pasīvs: kad viņš tiek notriekts, viņš piecas sekundes apmetas un nomet mānekli
  • Galīgais: izveido mānekļu komandu, kamēr viņš ietērpjas
 • Pathfinder: ir ārkārtīgi mobilais robots
  • Taktiskais: saķeršanās āķis
  • Pasīva: var atrast gredzenus nākamajā vietā
  • Galīgais: izveido zip līniju, kuru var izmantot visi
 • Wraith: ir ātrs un nāvējošs
  • Taktiskais: ļauj viņai izvairīties no lodēm, nonākot tukšā telpā
  • Pasīva: balss brīdina par tuvējām briesmām
  • Galīgais: izveido portālu starp divām vietām, kuru jūsu komanda var izmantot ne ilgāk kā minūti

Apex Legends ir kopīgi Battle Royale aspekti. Kamēr skrienat, varat atrast jaunas bruņas un dziedinošos priekšmetus. Jūs un jūsu komanda cīnās ar citiem, lai sasniegtu uzvaru pēdējā cilvēka stāvēšanas tipa spēles režīmā. Tas atšķir to no iesaistītās stratēģijas un unikālajiem personāžiem. Lielākajā daļā Battle Royals jūs spēlējat kā personvārds bez nosaukuma, kuru pielāgojat. Šī spēle spēj iedvesmot dzīvību viņu visumā, izmantojot tās personāžu personības, spējas un pieredzi, kas piešķir dziļumu. Apex Legends ir spēle, kuru esmu pārliecināts, ka jūs un jūsu draugi labprāt spēlētu.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN, lai atskaņotu Apex Legends. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas arī uzlabos veiktspēju, pazeminot ping un pasargājot jūs no DDoS uzbrukumiem. Tas palīdzēs jums iziet iepriekšējos ģeogrāfiskos ierobežojumus un ugunsmūrus skolā vai darbā.

Baudiet visu satraukumu, spēlējot Apex Legends tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt spēles no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map