ArgentīnaArgentīna ir otrā lielākā valsts Dienvidamerikā un astotā lielākā valsts pasaulē. Valstij ir bagāta vēsture, un tajā ir oficiāla spāņu valoda. Argentīnai, kas ir visvairāk apmeklētā galvaspilsēta Buenosairesa, ir liels tūrisma bizness. Viņi 2010. gadā uzsāka valsts kampaņu, lai līdz 2015. gada beigām vairāk nekā 10 miljoniem māju būtu pieslēgts platjoslas internetam. Ar šāda veida numuriem ir viegli saprast, kāpēc 2011. gadā Argentīnā darbību uzsāka premium straumēšanas pakalpojumu sniedzējs Netflix. Neskatoties uz šāda veida numuriem. bibliotēka ar apmēram 3100 nosaukumiem, kas joprojām ir mazāk nekā puse no ASV izdoto grāmatu skaita. Ja jums ir Netflix abonements, jūs varat izveidot savienojumu ar ASV bibliotēku no jebkuras vietas, izmantojot VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3CyberGhost2,75 USDPIA112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kāpēc VPN? Apspriedīsim privātuma likumus Argentīnā. Lai arī tādas vietas kā ASV un ES var vākt datus, Argentīna joprojām pieprasa orderi, pirms tā piekritīs atteikties no datiem par saviem iedzīvotājiem. Viņiem terorisms nešķiet satraucošs. Argentīnai ir reputācija, ka tā ir savvaļas dienvidamerikas rietumi to likumu dēļ. Tas nozīmē, ka labs VPN pakalpojums ļaus jums pievienot papildu šifrēšanas līmeni, pārlūkojot tīmekli. Lai arī valdība jūs varbūt neskatās, tur ir daudz hakeru, it īpaši tādās pilsētās kā Buenosairesa.

Arī Argentīnas likumi, kas vērsti pret pirātismu, šķiet, nav aizķērušies. Lielākai daļai valstu ir sava veida likumi par intelektuālā īpašuma zādzībām, taču tie nav vieni no tiem. Valstij ir daudz ienaidnieku Holivudā. Tas ir saistīts ar ziņotajiem 73% + pirātiskās programmatūras un filmu rādītājiem Argentīnā. Jau vēlu tiek ziņots, ka arvien pieaug bažas par digitālo pirātismu.

Ja Argentīna mainīs viņu politiku, jūs joprojām varat izmantot VPN pakalpojumu, lai redzētu daudzas lietas, kuras būtu ģeogrāfiski bloķētas. Ģeogrāfiskā bloķēšana ir tehnoloģija, ko izmanto, lai atpazītu jūsu atrašanās vietu, pamatojoties uz IP adresi, un ģeogrāfiski bloķēs jūs, ja atrodaties ārpus šī apgabala. Pieslēdzoties VPN valstī, kurai mēģināt piekļūt, jūs varētu atbloķēt šos ierobežojumus.

Ko darīt, ja jūs ceļojat uz ārzemēm no Argentīnas un vēlaties atjaunot savu iecienīto šovu? Ko darīt, ja vēlaties skatīties tādus kanālus kā C5N, America 2, 360 TV, Canal 7, CBA 24 un citus? Vai kā būtu, ja vēlaties izveidot savienojumu ar ASV Netflix bibliotēku vai kādu citu populāru straumēšanas pakalpojumu? Atkal, lai varētu piekļūt Netflix, jums būs nepieciešams arī maksas abonements. Tātad, vai jūs tikko esat tur pārcēlies, vai esat no Argentīnas un vēlaties redzēt savu iecienīto programmu, VPN pakalpojums ir lielisks veids, kā iet.

Kurš VPN pakalpojums jums jāizvēlas? Ir daudz izvēles iespēju. Tomēr mums ir daži lieliski ieteikumi. Pakalpojumiem, kurus mēs iesakām, ir pielāgoti klienti, tāpēc tas būtu tikpat vienkārši, kā izvēlēties valsti un izveidot savienojumu.

Apsvērsim jūsu iemeslus VPN izmantošanai? Ja jūsu lielākais mērķis ir tiešsaistes privātums, mēs iesakām ExpressVPN vai privātu piekļuvi internetam. Abi piedāvā žurnālus bez reģistriem, un viņu klientā ir funkcija slepena pārslēgšana, lai jūs varētu atvienoties, kad vien nepieciešams. Tā kā lielākajai daļai Argentīnas mājsaimniecību vai nu ir platjoslas pieslēgums, vai arī tā drīz būs, ja vēlaties straumēt lietas tiešsaistē, izmantojot premium straumēšanas pakalpojumu, piemēram, Netflix, mūsu ieteikums ir ExpressVPN. Viņiem ir ātrs tīkls, lai jūs varētu viegli izveidot savienojumu ar šīm satura bibliotēkām.

Ja ceļojat ārpus Argentīnas un vēlaties redzēt dažus no iecienītākajiem šoviem, mēs iesakām ExpressVPN MediaStreamer. SmartDNS funkcija palīdzēs atbloķēt kanālus bez kodēšanas. Izmantojot tādus kanālus kā CN23, Canal Luz, Encuentro, Canal 13 un vairāk, kāpēc palaist garām vienu brīdi?

1. Labākais Argentīnas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Argentīnas ātruma tests

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Tas neattiecas uz serveriem Argentīnā. Vienkārši noklikšķiniet uz Argentīnas karoga augšpusē un atlasiet vienu no tur esošajiem serveriem. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Buenosairesā. un ātrums bija 14,78 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Argentīnai: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Argentina spped tests

NordVPN šajā reģionā mitina vairākus serverus. Vienkāršākais veids, kā atlasīt konkrētu servera numuru, ir lietotnē atlasīt cilni “Serveri” un pēc tam kārtot rezultātus alfabēta secībā. Pēc tam varat ritināt uz leju un izvēlēties jebkuru no tuvumā esošajiem serveriem. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri šajā apgabalā un ātrums bija 0,82 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Argentīnai: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Argentina spped tests

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt Wi-Fi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri. Mēs pārbaudījām serveri Buenosairesā un konstatējām, ka ātrums ir 0,73 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

Jūs varat izlasīt mūsu sarakstu ar top 10 VPN pakalpojumus, ja vēlaties saņemt vairāk ieteikumu, taču mēs domājam, ka jūs iepriecinās kāds no VPN, kas atrodas šajā amatā. Mēs tos esam izvēlējušies citiem vadošajiem VPN pakalpojumiem, pamatojoties uz privātumu (žurnālu politika un šifrēšana), servera atrašanās vietu pieejamību, ātrumu, uzticamību un cenu. Mēs arī meklējām pakalpojumus ar labu VPN serveru tīklu reģionā. Jūs vēlaties, lai uzticams VPN sniedzējs palīdzētu aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Jūs arī vēlēsities ātru tīklu HD satura straumēšanai citās valstīs. Ziņojumā kopīgotie pakalpojumi ir vislabākie VPN, kas nodrošina privātumu un atbloķē ģeogrāfiskos ierobežojumus populārām straumēšanas vietnēm, piemēram, Netflix, Hulu, Amazon Instant Video, kā arī daudziem citiem populāriem kanāliem..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me