ArizonaArizona ir rietumu štats, kas atrodas uz Meksikas robežas. Tiek lēsts, ka tajā dzīvo 7,1 miljons cilvēku. Jūs varat sagaidīt, ka daudzi apmeklēs šo valsti vairāku iemeslu dēļ. Tie ir Lielais kanjons, kapa piemineklis, pārtika un dabiskās ainavas, lai tikai dažus nosauktu. Ja plānojat redzēt šīs lielās valsts brīnumus un plānojat izveidot savienojumu ar publisko WiFi, jūs noteikti vēlēsities izmantot VPN. Pirms mēs paskaidrojam, kāpēc, lūdzu, iepazīstieties ar mūsu labāko Arizonas VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Arizonā ir daudz dabiskā skaistuma, taču tas nenozīmē, ka jūs to baudīsit visu laiku. Kādā brīdī jūs varētu vēlēties izmantot publisko WiFi. Ja tā, VPN lietošana ir svarīga. Tas ir tāpēc, ka vienmēr ir noziedznieki, kas tikai gaida, lai izmantotu neaizsargātu lietotāju priekšrocības. lietojot VPN serveri, jums būs drošs un šifrēts savienojums ar jūsu izvēlēto serveri. Tādā veidā jums būs daudz grūtāk šiem kiberkrekļiem iegūt jūsu personisko informāciju.

Otrais iemesls, lai izmantotu VPN, lai arī tur ir, lai palīdzētu jums izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem un sporta pārtraukumiem. Gadījumā, ja jūs neapzināsities, štatā ir vairākas lieliskas sporta komandas, piemēram, Arizona Diamondbacks, Coyotes, Cardinals un citas. Ja vēlaties tur skatīties tiešsaistē, jūs tiksit bloķēts. Šīs problēmas risināšanas atslēga ir savienojuma izveide ar VPN citā reģionā. Tādā veidā jūs viegli varēsit apiet elektrības padeves pārtraukumus un citu ģeogrāfiski ierobežotu saturu.

Kāds ir labākais Arizonas VPN?

Kamēr Arizonā nav valdības uzraudzības, mēs joprojām koncentrēsies uz drošības faktoriem. Tas nozīmē koncentrēties uz pasargāšanu no zagļiem. Tādā veidā mēs noteiksim, kāds ir labākais Arizonas VPN.

  • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana, lai aizsargātu jūsu privātumu, atrodoties stāvoklī
  • Pakalpojumu sniedzēji, kas lietotājiem piedāvā stingru bez žurnālu politiku
  • Pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir VPN serveri, kuri labi darbojas Arizonā un reģionā
  • Vairāku platformu mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts
  • Augsta tīkla stabilitāte, kas palīdzēs izvairīties no pārtrauktiem savienojumiem

Un tagad cieši apskatīsim dažus no labākajiem Arizonas VPN.

1. Labākais Arizonas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet ASV un pēc tam atveriet Phoenix. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Mēs izveidojām savienojumu ar VPN serveri Phjončhanā, Arizonā, un pārbaudījāmies uz Fīniksu, Tuksonu un Flagstafu. Kā redzat, visās 3 vietās lejupielādes ātrums vienmērīgi pārsniedza 120 Mb / s.

ExpressVPN Arizonas ātruma tests

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Arizonas VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Feniksā uztur vairākus serverus. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri, kas atrodas Fīniksā, Arizonā, un pārbaudījām Fīniksā, Tuksonā un Karštafā. Kā redzat, rezultāti bija ātri ar ātrumu no 119 Mbps līdz 128 Mbps.

Arisonas NordVPN ātruma pārbaude

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Arizonas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Arizonā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs izveidojām savienojumu ar IPVanish serveri Fīniksā un pārbaudījām Fīniksā, Tuksonā un Flagstafā, lai pārbaudītu ātrumu. Rezultāti bija iespaidīgi ar ātrumu no 124 Mbps līdz 128 Mbps.

IPVanish Arizona ātruma tests

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Un tur jums ir vissvarīgākie iemesli un labākās iespējas, ko izmantot, atrodoties stāvoklī. Tomēr jūs vienmēr varat brīvi meklēt mūsu pakalpojumu sniedzējus top 10 VPN saraksts. Pat ja viņi visi darbojas labi, mēs lēmumus pieņēmām tieši ArizonaMacau labā. Neatkarīgi no tā, ko plānojat tur darīt, VPN aizsardzība ir laba ideja. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat izdarīt apzinātu izvēli.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me