Labākie ASV VPN

Savienotās ValstisTās vēsturē daudzi ceļotāji ir apmeklējuši Amerikas Savienotās Valstis. Tā ir trešā apdzīvotākā valsts pasaulē ar aptuveni 325 miljoniem cilvēku. ASV ir arī 4. lielākā sauszemes masa pasaulē. Jūs atradīsit dažādu klimatu klāstu – no īpaši karsta vasarā līdz ārkārtīgi aukstam ziemā. Sākot no slaveno vietņu apskates līdz biznesa ceļojumiem, jūs vienmēr varat atrast ko darīt. Tomēr pirms jebkādu neaizsargātu WiFi tīklu izmantošanas iesakām izveidot savienojumu ar VPN. Šeit ir daži ātri izmantojami VPN ASV.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Amerikas Savienotajām Valstīm ir vairākas iesaukas, tostarp Amerika, ASV, ASV, kausēšanas katls, iespēju zeme un vairākas citas. Valsts savu neatkarību no Lielbritānijas pasludināja 1776. gadā, un tajā laikā tajā bija 13 kolonijas. Turpmāk valsts paplašinājās no robežas līdz robežai un ārpus tās. 1959. gadā ASV valdība Havaju salām piešķīra valstiskumu, lai pabeigtu 50 štatus.

Gadu gaitā ASV ir bijusi liela lielvalsts. Tas ir arī viens no kapitālisma un brīvības top modeļiem visā pasaulē. No lielākajiem 35 uzņēmumiem pasaulē 15 no tiem ir amerikāņu uzņēmumi. Dažas no ikoniskākajām arhitektūras un slavenākajām vietām atrodas ASV. Kā jūs varētu gaidīt, jūs noteikti atradīsit reģionālās atšķirības atkarībā no tā, kur dzīvojat vai apmeklējat.

Ātrgaitas internets ir pieejams lielākajā daļā valsts, un daudzas iestādes un nacionālās ķēdes klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Ja jūs kādu iemeslu dēļ izmantosit internetu, jūs vēlēsities aizsargāt savu privātumu, izmantojot VPN. Tāpat kā jebkurā lielā apgabalā, kibernoziedzība ir pieaugoša problēma lielajās ASV pilsētās. Patiesībā Ņujorkas mērs ir paziņojis, ka viņi plāno ieviest publiskos kiberdrošības rīkus, lai palīdzētu iedzīvotājiem izvairīties no uzlaušanas. Izmantojot VPN, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri. Tas noziedzniekiem padara daudz grūtāk nozagt jūsu neaizsargātos datus.

Otrs iemesls VPN izmantošanai ASV laikā ir palīdzēt jums izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. ASV neierobežo internetu, pamatojoties tikai uz saturu. Tomēr, ja jūs apmeklējat no citas valsts, iespējams, ka tur atrodaties, piekļūstot jūsu iecienītākajam saturam. Lai atrisinātu šo problēmu, jūs vienkārši izveidosit savienojumu ar VPN serveri reģionā, kuram vēlaties piekļūt. Tas palīdzēs jums apiet visus ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Kāds ir labākais VPN ASV?

Mūsu labāko Amerikas Savienoto Valstu VPN saraksts ir balstīts uz šādiem kritērijiem:

 • Ātruma testi veikti Ņujorkā, Losandželosā un Čikāgā
 • Pārbaudīta katra VPN tīkla uzticamība HD satura straumēšanai
 • Panākumu atbloķēšana kanālu un sporta notikumu ierobežojumiem
 • Spēcīga šifrēšana tiem, kas koncentrējas uz privātuma aizsardzību
 • Mēs dodam priekšroku pakalpojumu sniedzējiem, kuri neuzglabā lietošanas žurnālus
 • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick atbalsts straumēšanai

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir saraksts ar labākajiem VPN pakalpojumiem, ko izmantot ASV:

1. Labākais ASV VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, taču jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Lai atrastu konkrētu, vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ziemeļameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties ASV servera atrašanās vietu. Mēs pārbaudījām serverus NYC, Dalasā un LA. Serveru atrašanās vietas mūsu testos bija sekmīgas. ExpressVPN bija ātrākais VPN katrā pilsētā.

ExpressVPN ASV ātruma pārbaude

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais ASV VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

Mēs pārbaudījām serveru darbību Ņujorkā, Dalasā un Los Angels. Kā redzams zemāk redzamajā attēlā, skaitļi bija labi. Kad esat izveidojis savienojumu ar NordVPN, jums nevajadzētu radīt problēmas darīt visu, ko vēlaties.

ASV ātruma tests NordVPN

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais ASV VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm. Kad esat izvēlējies atrašanās vietu, jūs varat viegli izveidot savienojumu ar atrašanās vietām ASV.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

Mēs izmantojam PIA Windows klientu, un iestatīšanas un izmantošanas ziņā tas nav daudz. Tomēr jūs nevēlaties novērtēt pakalpojumu par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat zemāk, PIA tīkls ir pārstāvēts galvenajās vietās ap Amerikas Savienotajām Valstīm.

PIA ASV ātruma pārbaude

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais ASV VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Vēlreiz mēs izveidojām savienojumu ar VPN serveriem, kas atrodas Ņujorkā, Dalasā un Losandželosā, lai pārbaudītu CyberGhost tīklu. Kā redzams zemāk, sniegums bija saprātīgs visās 3 pilsētās. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc mēs iesakām VPN pakalpojumu dažādiem mērķiem.

CyberGhost ASV ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais ASV VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Virdžīnijā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs pārbaudījām IPVanish serveriem Ņujorkā, Dalasā un Losandželosā un atradām ātrumu no 97 Mbps līdz 110 Mbps.

IPVanish ASV ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Lai arī mēs domājam, ka esam jums devuši labākās iespējas, ko izmantot Amerikas Savienotajās Valstīs, jūs vienmēr laipni gaidīsit, lai apskatītu mūsu top 10 VPN saraksts. Mēs tomēr nedomājam, ka jums tas būs nepieciešams. Starp mūsu izvēles faktoriem ietilpst ātrums, cena, drošība, uzticamība un pat servera atrašanās vietas. Neatkarīgi no tā, kurp dodaties ASV, jums nevajadzētu radīt problēmas ar tuvu servera atrašanu. Tādā veidā jūs varat sasniegt vislabāko iespējamo ātrumu jebkur ASV.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map