Labākie Austrijas VPN

AustrijāAustrija ir kalnaina valsts, kas atrodas Centrāleiropā. Atrodoties Eiropā, nevajadzētu būt pārsteigumam, ka šai valstij ir paredzēts mainīt savas pirātisma apkarošanas procedūras. Pēc pieciem gadiem šķiet, ka Austrijas pirātisma apkarošanas apvienība, ko sauc par VAP, varēs pieprasīt ISP bloķēt noteiktas tīmekļa vietnes, kas pazīstamas ar pirātisku saturu. Gandrīz pirms gada VAP uzvarēja tiesā, bloķējot šādas vietnes, taču interneta pakalpojumu sniedzēji atteicās un pieņēma tiesas lēmumu pārsūdzēt. Pēc apelācijas zaudēšanas tika konstatēts, ka vietņu bloķēšana ir likumīga un interneta pakalpojumu sniedzēji sedz to bloķēšanas izmaksas, norādot, ka tām ir finansiālas un tehniskas iespējas to darīt. Tomēr jūs joprojām varēsit piekļūt šīm vietnēm, izmantojot VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Šo lēmumu ir atbalstījušas Holivuda un VAP, taču interneta pakalpojumu sniedzēji nav tik apmierināti ar iznākumu. Izmaksu un teritoriju bloķēšanas dēļ daudzi to uzskata par slidenu. Līdzīgi Austrālijas un Singapūras likumiem, Austrija ir tikai jaunākā, kas seko šai lietai. Lielākā daļa saprot blokādi, bet tas rada jautājumus nākotnē, kas dažus nervozē. Vai šie vietņu bloki apstāsies ar pirātisku programmatūru? Ja interneta pakalpojumu sniedzēji bloķē vietnes, vai tas atbrīvo tos no atbildības? Uz to var atbildēt tikai nākotne.

Pašreizējā situācijā jūs joprojām varēsit piekļūt bloķētām vietnēm, izmantojot virtuālo privāto tīklu. VPN ir pakalpojums, kas veic dažas darbības. Pirmais, ko tas varētu darīt jūsu labā, ir papildu šifrēšanas slānis jūsu interneta sērfošanai. Lai arī Austrijai nav datu saglabāšanas politikas, ir arī citas, kuras labprāt iegūtu jūsu personas datus.

Kā minēts, VPN ļaus piekļūt bloķētam saturam. Neatkarīgi no tā, vai saturu bloķē valdība vai ģeogrāfiski bloķēts, jūs varētu izbaudīt šīs vietnes. Ģeogrāfiski bloķēta satura piemērs ir premium straumēšanas pakalpojums, piemēram Netflix. Ņemot vērā faktu, ka ir Netflix versija austriešu valodā, nav labākas piekļuves bibliotēkai nekā Amerikas Savienotās Valstis. Tas ir tāpēc, ka ASV ir aptuveni 7500 nosaukumi. Tas ir piecas reizes vairāk nekā 1500 versiju, kas pieejamas austriešu versijā. Jūs varētu tam vai jebkuram citam populārajam straumēšanas pakalpojumam piekļūt, izmantojot VPN. Protams, lai izbaudītu Netflix, ir nepieciešams arī maksas abonements. Kāpēc gan nevarētu piekļūt bibliotēkai, kurā ir visvairāk satura?

Jācer, ka tagad ir skaidrs, ka VPN izmantošanai ir noteiktas priekšrocības. Tas nozīmē, ka ir daudz izvēles veidu VPN, ko izvēlēties, bet par laimi mums ir dažas lieliskas atlases Austrijai. Viņiem visiem ir pielāgoti klienti, tāpēc jūs vienkārši izvēlaties valsti, ar kuru izveidot savienojumu, nospiediet pogu un baudāt visas mūsu uzskaitītās priekšrocības. Visi šie ieteikumi izmanto drošus šifrēšanas līmeņus, tomēr OpenVPN protokola izmantošana vienmēr būs jūsu labākais lēmums. Straumēšanai vislabāk ir OpenVPN (UDP).

Pirmkārt, apskatīsim jūsu VPN izmantošanas iemeslu. Ja vēlaties aizsargāt savus datus vai atbloķēt saturu, mēs iesakām IPVanish. Tie piedāvā žurnālus bez reģistriem un tiem ir nogalināšanas pārslēgšanas funkcija, tādējādi pievienojot papildu aizsardzību jūsu pārlūkošanai. IPVanish joprojām ir veids, kā straumēt lietas tiešsaistē, piemēram, no tāda līmeņa straumēšanas pakalpojuma kā Netflix. Viņiem ir visātrākais tīkls Ziemeļamerikā un visā Eiropā, tāpēc jūs varētu ērti izveidot savienojumu ar šīm satura bibliotēkām un baudīt tās.

Ja jūs ceļojat ārpus Austrijas un vēlaties redzēt dažus no iecienītākajiem šoviem, mēs iesakām IPVanish vai ExpressVPN. Abas šifrē trafiku, bet ExpressVPN iekļauj SmartDNS ar savu VPN, kas palīdzēs atbloķēt kanālus bez šifrēšanas piepūles. Kāpēc gan no jebkuras vietas nevar redzēt savus iecienītos kanālus, piemēram, Intersport Rent TV, Krone TV vai MF1? Jums nav garām tos, izmantojot VPN.

Lūdzu, izlasiet mūsu labāko sarakstu 10 VPN pakalpojumi ja vēlaties citus ieteikumus, bet mēs domājam, ka jūs iepriecinās kāds no VPN, kas atrodas šajā ziņojumā. Šīs izvēles esam izvēlējušies salīdzinājumā ar citiem vadošajiem VPN pakalpojumiem, pamatojoties uz privātumu, servera atrašanās vietu, ātrumu un cenu. Mēs jums meklējām arī pakalpojumus ar labu VPN serveru tīklu reģionā. Tas ir mūsu uzticamo pakalpojumu sniedzēju saraksts.

Uzticami VPN pakalpojumu sniedzēji ir tie, kas palīdz nodrošināt jūsu tiešsaistes privātumu, un tiem ir ātri tīkli HD satura straumēšanai citās valstīs. Tie, kurus mēs pieminējām šajā amatā, ir labākie VPN kopumā, lai arī kādu mērķi jūs vēlaties sasniegt. Ģeogrāfiski bloķēti straumēšanas pakalpojumi un daudzi citi populāri kanāli visi būtu pieejami no Austrijas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map