Labākie Austrālijas VPN

Sidnejas OperaAustrālijas lielākās pilsētas jau sen ir urbanizētas. Valsts iedzīvotāju skaits pārsniedz 23 miljonus, un tā ir 12. lielākā ekonomika pasaulē. Dažas lietas daudziem var šķist pazīstamas, taču šī valsts atrodas savā līgā. Ja plānojat apmeklēt šo unikālo valsti un kontinentu, izmantojot internetu, vēlēsities izveidot savienojumu ar VPN. Īpaši tas attiecas uz WiFi savienojumiem. Tam ir daži pamatoti iemesli, taču mēs runāsim par tiem, kad būsit apskatījis mūsu galvenās VPN izvēles iespējas Austrālijai.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA112Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Mūsdienu modernākos laikos Austrālijā (ko dažreiz sauc par Ozas zemi) ir augsti attīstīta kultūra un ekonomika. Ir daudzas lietas, kas šo valsti padara ēstgribu apmeklētājiem. Daži no tiem ietver pretējos gadalaikus no ziemeļu puslodes valstīm, tuksnesi, kas pazīstams kā Outback, uzņēmējdarbību un daudz ko citu. Jūs noteikti atradīsit daudz atšķirību no visurienes un lietas, kas jādara, ja jums jābrauc uz valsti.

Lai gan ir daudz ko redzēt un darīt, iespējams, kādreiz apmeklējuma laikā būs jāizmanto internets. Ja tā, tad jums veicas. Austrālijā ir gandrīz pilns bezvadu platjoslas pārklājums. Jums patiks liels ātrums, un ir daudz uzņēmumu, kas klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Diemžēl tas nozīmē, ka ir noziedznieki, kas arī vēlas izmantot bezmaksas WiFi iespējas. Tāpēc ir svarīgi izmantot VPN. Vienkārši izveidojiet drošu un šifrētu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri, un jūs esat gatavs. Kad jūs to darāt, zagļiem ir daudz grūtāk nozagt jūsu datus.

Tas ved mūs pie otrā iemesla izmantot VPN. Ja jums patīk straumēt vai pat skatīties vietējo saturu no sava apgabala, uzņēmumi parasti bloķē satiksmi, kas neatrodas to mērķa apgabalā. Citiem vārdiem sakot, jūs nevarēsit apskatīt to, ko vēlaties, bez VPN. Šajā gadījumā jūs izveidosit savienojumu ar serveri vēlamajā apgabalā. Tas ļaus bloķējošajai programmatūrai domāt, ka esat kaut kur citur. Turpmāk jūs varat izbaudīt jebkuru saturu, kā jūs parasti darītu.

Kāds ir labākais VPN Austrālijai?

Zemāk mēs apskatījām vairākus faktorus, kas nosaka labākos Austrālijas VPN:

 • Ātruma testi veikti Sidnejā, Melburnā, Pērtā un Brisbenā
 • Mēs apsvērām arī sniegumu no Austrālijas līdz Amerikas Savienotajām Valstīm
 • VPN spēja atbloķēt tādus populārus pakalpojumus kā ASV Netflix
 • Tīkla stabilitāte, lai izvairītos no palēnināšanās un atvienošanās
 • Pielāgotas lietotnes mobilajām ierīcēm un Amazon Firestick
 • Priekšroka tiek dota VPN, kas neveic darbību žurnālus

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Austrālijas VPN.

1. Labākais VPN Austrālijā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Varbūt jūs atradīsit šo problēmu ar mūsu pieminētajām pilsētām. Vienkārši atlasiet cilni “Visi” un atlasiet Austrālija. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties serveri Brisbenā, Melburnā, Pērtā vai Sidnejā. Kā redzat, Sidnejas serveri darbojās vislabāk, izmantojot lejupielādes ātrumu virs 277 Mb / s.

ExpressVPN Australia ātruma tests

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Austrālijā: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam Kanādā un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

Mēs pārbaudījām serveru darbību Pertā, Sidnejā un Melburnā. Kā redzams zemāk redzamajā attēlā, skaitļi bija labi ar ātrumu no 97 Mbps līdz 163 Mbps. Jums vajadzētu būt iespējai lejupielādēt ar lielu ātrumu un straumēt HD saturu bez jebkādām problēmām.

Ātruma tests NordVPN Australia

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Austrālijā: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Kā lietotājs privātā interneta piekļuve (PIA) piedāvā vairākas atšķirīgas iespējas. Iepriekš jums bija jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad ir viegli izveidot savienojumu ar jebkuru viņu tīkla serveri. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm. Kad esat izvēlējies atrašanās vietu, jūs varat viegli izveidot savienojumu ar vietām Sidnejā un Melburnā.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA labi darbojas Sidnejā un Melburnā. Abas ir labas atrašanās vietas izmantošanai Austrālijā.

PIA Australia ātruma tests

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN Austrālijā: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa koncentrējas uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serverus Austrālijā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju un atlasiet reģiona valsti. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu šajā valstī. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Austrālijā. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri katrā vietā un pārbaudījām veiktspēju. Ātrums svārstījās no 24 Mbps Brisbenā līdz 106 Mbps Sidnejā.

CyberGhost Australia ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN Austrālijā: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Virdžīnijā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs pārbaudījām IPVanish serveriem Pertā, Sidnejā un Metblournē un atradām ātrumu no 50 Mbps līdz 66 Mbps.

IPVanish Australia ātruma tests

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Jūs varat apskatīt mūsu top 10 VPN pakalpojumi, lai iegūtu vairāk ideju. Jums vajadzētu būt gandarītam par kādu no iepriekš parādītajām iespējām. Mēs tos izvēlējāmies, salīdzinot ar citiem vadošajiem VPN pakalpojumiem, pamatojoties uz privātumu (žurnālu politika un šifrēšana), Austrālijas serveru atrašanās vietu pieejamību, ātrumu, uzticamību un cenu. Mēs arī meklējām pakalpojumus ar labu VPN serveru tīklu reģionā. Jūs vēlaties, lai uzticams VPN sniedzējs palīdzētu aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Jūs arī vēlēsities ātru tīklu HD satura straumēšanai citās valstīs. Pakalpojumi, kas tiek kopīgoti ziņojumā, ir vislabākie VPN, kas nodrošina privātumu un atbloķē ģeogrāfiskos ierobežojumus populārām straumēšanas vietnēm, piemēram, Netflix, Hulu, Amazon Instant Video un simtiem citu kanālu visā pasaulē..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map