BangladešaNeskatoties uz to, ka Bangladešas valsts ir 92. vietā pēc fiziskā lieluma, tā ir 8. apdzīvotākā ar gandrīz 163 miljoniem iedzīvotāju. Lai arī valstī ir vērojama izaugsme un investīcijas, ienākumi uz vienu iedzīvotāju gadā ir nedaudz virs 1k. Tas padara to par labu vietu ražošanai un citai izaugsmei. Ja plānojat doties uz Bangladešu biznesa vai izklaides dēļ un plānojat izmantot WiFi, atrodoties tur, vēlēsities izmantot arī VPN. Tam ir vairāki iemesli, taču vispirms apskatiet mūsu labāko Bangladešas VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Bangladešas apgabals tika dibināts apmēram pirms 20 000 gadu, un vara laikmeta apmetnes tika izveidotas 4000 gadus atpakaļ. Tas padara tur esošo kultūru ļoti senu, un valsts vadība gadu gaitā ir piedzīvojusi daudz un dažādas izmaiņas. Mūsdienās valsts ir atzīta par vienotu parlamentāru republiku un ir neatkarīga kopš 1971. gada. Bangladešā kā jaunattīstības valstī ir uz tirgu balstīta jaukta ekonomika, un tā tiek uzskatīta par ļoti labu likmi nākotnē. Tomēr kukuļošana un korupcija veido 3,7% no valsts budžeta.

Ja plānojat ceļojumu uz valsti, ir dažas lietas, kas jums jāpatur prātā. Klimats paliek diezgan silts, jo tas šķērso Tropic of Cancer, bet musonu sezona var būt bīstama un ilgst no jūnija līdz martam. Pārliecinieties, ka dzerat tīru ūdeni, jo valstī ir augsts piesārņojuma līmenis. Iespējams, vēlēsities ņemt līdzi arī kādu lietus rīku.

Interneta piekļuve un privātums Bangladešā

Gandrīz pusei Bangladešas ir sava veida piekļuve internetam. Tāpat kā daudzās valstīs pēdējā laikā, nozarē ir vērojama diezgan liela izaugsme. Kamēr tiek atvērts arvien vairāk publisko WiFi punktu, jūs vēlēsities izmantot VPN, lai aizsargātu savu privātumu. Tā kā valstī ir liels iedzīvotāju skaits, varat saderēt, ka ir cilvēki, kuri labprāt iegūtu slepenus datus. Tas varētu būt kāds no jums blakus, vai tas, kuru neredzat, tikai gaida, lai izmantotu neaizsargāto lietotāju priekšrocības. Pieslēdzoties VPN, lai šifrētu datus, jūs ievērojami apgrūtināt savas informācijas nozagšanu. Tas palīdzēs saglabāt drošību, nekā jūs parasti būtu.

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Kaut arī šķiet, ka valstī nav daudz cenzūras, ir gadījumi, kad noteiktas tīmekļa vietnes noteikti tiek bloķētas. Turklāt ir zināms, ka valsts ierobežo joslas platumu, lai mēģinātu samazināt VoIP pakalpojumus. Lai gan tas nenotiek konsekventi, tas notiek laiku pa laikam. Arī tad, ja jums ir piekļuves saturs, kas raksturīgs tikai reģionam, jums tas būs jāizmanto, lai palīdzētu.

Kā izvēlēties Bangladešas VPN

Šie divi punkti ir lielākie VPN izmantošanas iemesli, taču jūs varat atklāt citus. No jūsu privātuma aizsardzības līdz bloķēšanas novēršanai jūs tiksit aizsargāts, ja izmantosit labu VPN pakalpojumu. Kā jau minējām, VPN aizsargā jūsu privātumu, izmantojot šifrēšanu. Daudzi pakalpojumu sniedzēji jums dos iespēju izvēlēties starp vairākiem protokolu veidiem. Tas, kas jums jāizvēlas, kad vien iespējams, tiek saukts par OpenVPN. Tā tiek uzskatīta par labāko izvēli sabiedrībā. Ja jums tiek dota izvēle starp OpenVPN UDP un TCP versiju, abi darbosies kā paredzēts. Atšķirība ir tā, ka UDP ir ātrāks. Ja rodas savienojuma problēmas, ieteicams pārbaudīt TCP versiju. Lai arī tas notiek lēnāk, jums ir lielākas iespējas saglabāt savienojumu.

Ja jūs meklējat citas iespējas, lūdzu, nekautrējieties izpētīt mūsu top 10 VPN pakalpojumu saraksts. Mēs domājam, ka tomēr būsit apmierināts ar iespējām, kuras mēs jums iepriekš sniedzām. Tie tika izvēlēti, ņemot vērā ātrumu, uzticamību, cenu un drošību. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar labu VPN serveru tīklu reģionā. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko pieejamo ātrumu. Protams, viņiem visiem ir lieliski tīkli. Ātrums ir svarīgs, ja plānojat lejupielādēt vai straumēt jebkura veida saturu. Pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs minējām iepriekš, ir vislabākās iespējas to izdarīt. Cerams, ka mūsu ceļvedis palīdzēs jums pieņemt pēc iespējas labāku lēmumu un ietaupīt naudu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me