Labākie bezmaksas VPN Kodi

Kodi bezmaksas VPNKodi ir populārākā atvērtā koda multivides straumēšanas programma tīmeklī. Tā struktūras dēļ lietotāji var izmantot šo brīnišķīgo rīku, lai parādītu visus savus multivides elementus. Jūs varat video, mūziku, attēlus un citu. Vēl viena funkcija, kas lietotājiem patīk, ir spēja lejupielādēt oficiālus un trešo pušu papildinājumus. Jūs varat palaist Kodi daudzās ierīcēs, ieskaitot Amazon Firesticks, Android lietojumprogrammu kastes (bieži sauktas par Kodi kastēm), Raspberri Pi, Windows, Mac un Linux balstītos datoros. Šajā amatā mēs palīdzēsim jums atrast labāko bezmaksas VPN vietni Kodi.


VPN pakalpojums
Atsauksmes Bezmaksas VPN
LimitsVisit
Vietnes serveris
Vietas vienlaicīga
Savienojumi
ExpressVPN30 dienu garantijaIPVanish148. lpp5
CyberGhostĀtruma vāciņšApmeklējiet vietni151
TunnelBearLejupielādēt vāciņuApmeklējiet vietni201
VējrakstsLejupielādēt vāciņuVējraksts91
ZoogTVLejupielādēt vāciņuZoogTV31
VPN vārtiIzglītībasApmeklējiet vietnin / a1

Kāpēc Kodi papildinājumu darbināšanas laikā ir nepieciešams VPN? Ir daži iemesli. Vispirms sāksim ar atšķirību starp oficiālajiem un trešo pušu papildinājumiem. Oficiālos papildinājumus atbalsta Kodi komanda, bet trešo personu papildinājumus – citi. Izvēloties kādu no šīm opcijām, varat straumēt no dažādiem to piedāvātajiem avotiem. Tas ietver papildinājumus, kas var būt bezmaksas, taču ģeogrāfiski bloķēti noteiktām vietām. Tas arī aizsargās jūsu privātumu, vienlaikus izmantojot Kodi un citas lietotnes. Tagad apskatīsim labākās iespējas.

1. Labākais Kodi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Ir divi faktori, kas padara ExpressVPN par labu izvēli. Tā ir MediaStreamer opcija apvienojumā ar Express VPN ātro pakalpojumu. Izmantojot tos kopā, tas palīdzēs atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus. Dažreiz ir īpaši papildinājumi, kas tiek bloķēti ārpus noteiktas zonas. Pieslēdzoties serverim valstī, kuru mēģināt apskatīt, varat šo problēmu atrisināt. Kopā jūs varat izbaudīt savu izvēli, nezaudējot ātrumu. Protams, VPN serveri joprojām šifrēs jūsu savienojumu. Lai gan šis nav pilnīgi bez maksas, viņi piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, lai pārbaudītu pakalpojumu.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
94160Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Kanzassitija, Losandželosa, Maiami, Mineapolisa, Ņūdžersija, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanfrancisko, Sanhosē, Santa Monika, Sietla, Tampa, Virdžīnija, Vašingtona

Iepriekš redzamajā tabulā redzēsit, ka jums nevajadzētu radīt problēmas ar ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. ExpressVPN ir vairāki serveri, kas atrodas visā pasaulē, un tas palīdzēs jums aizsargāt jūsu privātumu. Jūs noteikti varat atbloķēt ģeogrāfiski bloķētu saturu un aizsargāt savu privātumu, kamēr atrodaties iecienītajā Kodi ierīcē.

Runājot par ExpressVPN izmantošanu, jūs varat izvēlēties, kurai pilsētai vēlaties izveidot savienojumu. Jūs nevarat izvēlēties atsevišķus serverus, taču tie jums izvēlēsies labāko. Pēc visu iestatīšanas varat izvēlēties savu pilsētu. To vienmēr var mainīt vēlāk, ja nepieciešams.

Kā mēs jau minējām iepriekš, ExpressVPN ir izmaksas. Tomēr jūs varat sagaidīt daudz augstākas kvalitātes produktu, nekā iegūsit ar jebkuru bezmaksas pakalpojumu. Mēs iesakām jums pamēģināt, nevis izmantot iespēju, izmantojot savu privātumu un drošību. Viņiem ir garš funkciju klāsts, kā arī lielisks klientu serviss un liels tīkls. Vienkārši varat izmantot vienu VPN kontu lietotnei, kas atrodas Kodi vai ārpus tās Mēnesī 6,67 USD.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Kodi VPN: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. Tāpat kā dažos citos pakalpojumos, kurus mēs pieminējām, CyberGhost VPN ir bezmaksas piedāvājums, taču tam ir ierobežojumi. Tajos ietilpst ierobežots tikai 15 vietu saraksts, vienlaicīgs vienlaicīgs savienojums, lēnāki serveri un citi trūkumi.

ValstisLocationsServersProtocolsSoftwareMonthly18 Mo.Refund
60802960. gadsOpenVPN, PPTP, L2TP / IPSecWindows11,99 USD49,50 USD45 diena

Ja izvēlaties izmantot apmaksātu versiju, CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai citās valstīs. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt Wi-Fi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam no vienkārši Mēnesī 2,75 USD viņu pašreizējās paaugstināšanas laikā.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

3. Labākais bezmaksas VPN Kodi: TunnelBear

TunnelBear

Kā redzat augšējā tabulā, TunnelBear ir bezmaksas versija. Tomēr pastāv virkne dažādu ierobežojumu, ar kuriem jūs saskaraties. Tas ietver zemu lejupielādes vāciņu, tikai 20 serveru atrašanās vietas un tikai 1 savienojumu vienlaikus. Lai arī tas darbosies, lejupielādes vāciņš ir tikai 500 MB. Ja plānojat straumēšanu, iespējams, varēsit skatīties tikai dažas minūtes, pirms sasniegsit vāciņu.

ValstisLokācijasServeriProtokoliProgrammatūraMēneša MēnesisAtmaksa
2022NezināmsOpenVPN, IKEv2, IPSecVPN programmatūra9,99 USD59,88 USDNav

Protams, TunnelBear ir vairāki serveri, kas atrodas visās 3 Ziemeļamerikas valstīs. Tie ir populāri, lai palīdzētu jums apiet dažus ģeogrāfiskos ierobežojumus. Piemēram, ja vēlaties skatīties papildinājumu no Kanādas, jums būs jāpieslēdzas tur esošajam serverim. Citas valstis ar serveru atrašanās vietām ir Lielbritānija, Vācija, Spānija, Nīderlande, Austrālija, Honkonga, Japāna, Francija, Zviedrija, Singapūra, Dānija, Indija, Īrija, Itālija, Šveice, Brazīlija un Norvēģija. Tomēr viņiem patīk pievienot atrašanās vietas, lai viņi varētu palielināt šo skaitu.

Pakalpojums ir diezgan ātrs, taču ir grūti zināt, cik daudz serveru viņiem ir. Turklāt jūs iegūsit labāku ātrumu, izvēloties viņu apmaksātu plānu. Uz ko var paļauties, ir spēcīga šifrēšana, OpenVPN protokols (labākais pieejamais sabiedrībā) un citas funkcijas. Varat arī paļauties uz labu smieklu, jo viņu vietnē ir smieklīgi attēli. Viņi dara labu darbu, lai VPN būtu jautri.

Ja jūs nolemjat izmēģināt viņu apmaksātu pakalpojumu, viņu pakalpojuma viena mēneša cena ir 9,99 USD. Tomēr TunnelBear piedāvā: 50% atlaide ja iegādājaties gada abonementu par 58,88 ASV dolāriem. Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt viņu darba gadu tikai par 4,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni TunnelBear

4. Labākais bezmaksas VPN pakalpojums Kodi: Windscribe

Windscribe piedāvā saviem lietotājiem bezmaksas pakalpojumus. Tie ļauj lietotājam mēnesī iegūt 10 GB lielu satiksmi, tomēr pastāv arī citi ierobežojumi. Piemēram, ja jūs izvēlaties bezmaksas opciju, tās ļauj pavisam 9 atrašanās vietas. Ja jūsu mērķis ir Kodi apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, tas jums var nederēt pārāk labi. Turklāt mums liek domāt, ka viņi nepiedāvā pilnu protokolu vai funkciju klāstu bezmaksas versijā.

ValstisLokācijasServeriProtokoliProgrammatūraMēneša MēnesisAtmaksa
52. lpp56300+OpenVPN, IKEv2VPN programmatūra9,00 USD90,00 USD3 dienas

Ja jūs nolemjat izvēlēties premium versiju, jūs saņemat augstākas klases pakalpojumu priekšrocības bez cenas. Tas ietver serverus vairāk nekā 52 valstīs, spēcīgu šifrēšanu, iebūvētu iznīcināšanas slēdzi, dubultu apiņu, laika joslu krāpšanu un daudz ko citu. Pakalpojums ir pieejams arī visām jūsu iecienītākajām ierīcēm. Apsveriet iespēju apmaksāt versiju, lai pilnībā izmantotu VPN potenciālu.

Apmaksātajā Pro VPN pakalpojumā Windscribe tiek izmantots ļoti vienkāršs cenu noteikšanas modelis. Viņi piedāvā gan mēneša, gan gada abonementus. Jūs varat saņemt viņu pakalpojumu mēnesi par 9,00 USD. Tāpat kā daudzi citi pakalpojumu sniedzēji, viņi piedāvā atlaidi, ja jūs iegādājaties ilgāka termiņa gada paketi. Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt viņu darba gadu par USD 7,50 mēnesī, par to rēķinot kā gada maksājumu USD 90,00. Tas jums ietaupīs apmēram 17% no parastās mēneša cenas.

Apmeklējiet vietni Windscribe

Kaut arī mēs domājam, ka esam jums piedāvājuši vislabākās bezmaksas VPN iespējas Kodi, jums vienmēr jāuzmanās no bezmaksas pakalpojumiem. Bieži vien tie nedod jums priekšrocības vai drošību, ko jūs varētu gaidīt. Tomēr jūs noteikti esat laipni aicināti ielūkoties mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Mēs pieņēmām lēmumus, pamatojoties uz uzticamību, ātrumu, drošību un servera atrašanās vietu. Ir svarīgi atrast pakalpojumu sniedzēju, kurā būtu daudz dažādu faktoru. Jūs vēlaties iegūt pēc iespējas labāku ātrumu neatkarīgi no tā, ko plānojat darīt ar Kodi. Visām mūsu piedāvātajām izvēlēm ir labi zināmi un stabili tīkli, tāpēc nav sliktu izvēļu. Mēs ceram, ka esam veduši jūs uz pareizā ceļa, lai pieņemtu labu lēmumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map