KazenesBlackberry ir bezvadu ierīču līnija, kuru izveidoja Kanādas uzņēmums ar nosaukumu Research In Motion (RIM). Viņu pirmā ierīce tika uzbūvēta 1996. gadā kā divvirzienu interaktīvs peidžeris. 1998. gadā Blackberry kļuva par pirmo rokas ierīci, kas integrēja arī e-pastu. Ierīcei tika pievienotas arī tālruņa iespējas. Atšķirībā no mūsdienu tālruņiem, Blackberry bija viena no pirmajām ierīcēm, kurai bija pilna tastatūra, kas atvieglo ziņojumapmaiņu. Kopš tā laika RIM ir mainījis savu vārdu uz Blackberry Limited un ir pievienojies citu viedtālruņu kompāniju rindām. Ja jums ir Blackberry un pārlūkojat tīmekli, mēs iesakām izmantot VPN.

RankVPN pakalpojumsCenaApmeklēt vietniVPN rādītājs
1IPVanish4,87 USDApmeklējiet vietniIPVanish statistika
2ExpressVPN6,67 USDApmeklējiet vietniExpressVPN statistika
3CyberGhostUSD 3,50Apmeklējiet vietniCyberGhost statistika
4NordVPN3,99 USDApmeklējiet vietniNordVPN statistika
5Privāta piekļuve internetam2,50 USDApmeklējiet vietniVIP statistika

Tā kā Blackberry operētājsistēma sauca Blackberry OS, 2015. gada septembrī tika paziņots, ka jaunās ierīces versijas pārcelsies uz Android balstītu operētājsistēmu ar nosaukumu Priv. Šis solis ir interesanta izvēle, jo 85% pasaules viedtālruņu darbojas operētājsistēmā Android. Veicot šo darbību, Blackberry ir potenciāls atgūt daļu no zaudētās tirgus daļas un piekļūt lietotnēm, kurām iepriekš nevarēja piekļūt.

Viena no slavenākajām Blackberry funkcijām tiek saukta par Blackberry Messenger (BBM). Tā ir programma, kas bija ārkārtīgi populāra 2000. gadu otrajā pusē un kuru varēja izmantot kā saziņas rīku starp Blackberry lietotājiem. Kad starp platformu kurjeri sāka kļūt populāri, daudzi sāka no tā attālināties. 2013. gadā Blackberry Limited uzsāka BBM šķērsplatformu versiju, un līdz šim to ir ieguvis vairāk nekā 1/4 no miljarda lietotāju. BBM piedāvā daudzas funkcijas, kas atrodamas mūsdienu tērzēšanas lietotnēs, piemēram, videozvanus, lietotāju ikonu maiņu un zvanīšanu, izmantojot VoIP sistēmu. BBM var lejupielādēt bez maksas, taču pakalpojuma cena parastajai versijai ir USD 23,88 gadā vai aizsargātajai versijai – 29,99 USD gadā. Pēdējais piedāvā pilnu šifrēšanu no vienas puses uz otru, kā arī papildu aizsardzības.

Līdztekus BBM darbojas arī drošu ziņojumapmaiņu, tīmekļa pārlūkošana padara jūs neaizsargātu, ja vien neizmantojat VPN. Ja atrodaties operētājsistēmā Priv, jums Blackberry ir daudz iespēju. Konkrēti, jūs vēlaties meklēt OpenVPN protokolu, jo tas ir ātrākais un drošākais. Ja jūsu Blackberry ierīce ir nedaudz vecāka un izmanto Blackberry OS, jums, iespējams, būs jāizmanto protokols ar nosaukumu IKEv2. VPN izmantošanai, veicot uzņēmējdarbību vai pat sērfojot internetā, ir vairākas priekšrocības.

Pirmā priekšrocība ir privātums. Pēdējā lieta, kas nepieciešama jebkuram lietotājam, ir tā, lai viņu dati būtu neaizsargāti pret zādzībām vai kaitējumu neatkarīgi no tā, ko viņi izvēlas darīt tiešsaistē. Izmantojot VPN, šifrēšanai jūs pievienosit papildu slāni. Vai esat kādreiz meklējis produktu tiešsaistē un sācis redzēt šī produkta vai līdzīgu produktu reklāmas? Tas ir tāpēc, ka tiek izmantota izsekošana. Labs VPN pakalpojums to pārtrauks.

Otrkārt, izmantojot VPN, jums ir iespēja atbloķēt saturu. Ja ceļojat uz valsti vai dzīvojat valstī, kurā ir ierobežojoša interneta politika, VPN var būt būtisks līdzeklis. Tādās valstīs kā, piemēram, Ķīna, ir grūti veikt jebkāda veida uzņēmējdarbību, ja to neizmantojat. Izmantojot VPN, tiktu zaudēta arī cita veida satura bloķēšana. Iedomājieties, ka vēlaties straumēt video no citas valsts. Ja neatrodaties šajā valstī, iespējams, saņemsit jauku ziņojumu, kurā teikts, ka saturs ir ierobežots, ja vien jūs neatrodaties tur. Viss, kas jums būtu jādara, ir izveidot savienojumu ar serveri šajā valstī, un VPN palīdzētu jums piekļūt.

Izmantojot jebkuru veiksmi, jūs varat redzēt priekšrocības, kas saistītas ar labu pakalpojumu sniedzēju atrašanu, ko izmantot kopā ar jūsu Blackberry. Varbūt mēs jums pat parādījām iespējamos lietojumus, kas jums vēl nebija notikuši. Šeit uzskaitītie VPN pakalpojumu sniedzēji ir labākās Blackberry izvēles iespējas, pamatojoties uz drošību, ātrumu, cenu un serveru skaitu. Viņi visi ir labi zināmi uzņēmumi privātuma telpā un ir vienojušies par labu mūsu lasītājiem. Ja jūsu privātums jums ir svarīgs, mēs aicinām jūs izmantot mūsu piedāvātās cenas, ko piedāvā vietējie pakalpojumu sniedzēji. Ir arī citas izvēles, kuras varat izdarīt no mūsu VPN top 10 saraksts, bet jums to nevajadzēja darīt. Mēs domājam, ka no visiem šeit pieminētajiem jūs iegūsit lieliskus rezultātus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me