Blacksburg, VirdžīnijaBlacksburg, Virdžīnija ir pilsēta ar aptuveni 43 tūkstošiem cilvēku. Tas atrodas uz rietumiem no Roanoke, Džordžijas Vašingtonas un Džefersona nacionālā meža austrumu malā. Virdžīnijas Politehniskais institūts un Valsts universitāte (Va Tech) pilsētā dominē demogrāfiski un ekonomiski, un tā plaukst skolas dēļ. Ja jūs gatavojaties apmeklēt VA Tech un pārējo Blacksburg, vēlēsities izmantot VPN, izmantojot publisko WiFi. Mēs padalīsimies, kāpēc tas ir svarīgi drīz. Tomēr vispirms apskatiet mūsu labāko Blekburgas VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4Surfshark3,49 USDSurfshark68Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA52. lppIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Blēksburgas vēsture aizsākās 1671. gadā. Fort Henrija komandieris Abrahams Vuds organizēja vairākas ekspedīcijas, lai izpētītu tālākus rietumus no Virdžīnijas kolonijas. Kad pētnieki Batts un Fallams beidzot atrada pāreju virs kalna, viņi sasniedza apgabalu, kas tagad pazīstams kā Blēksburgas pilsēta. Valsts likumdevēji pilsētu oficiāli izveidoja 1798. gada 13. janvārī. Tomēr viņi to neiekļāva līdz 1871. gadam. Skola tika nodibināta 1872. gadā..

Neskatoties uz garo koledžas vēsturi, pilsēta īsti neatdzīvojās līdz 20. gadsimta otrajai pusei. 70. gados iedzīvotāju skaits pieauga no 9 līdz 30 000. Mūsdienās jūs varat apmeklēt teātrus, muzejus, vēsturiskas vietas un daudz ko citu. Ja esat apmeklējamā pilsētā, atradīsit dažas lietas, kas jūs aizkavētu.

Neatkarīgi no tā, kāpēc apmeklējat pilsētu, jums, iespējams, vajadzēs vai vēlaties izmantot publisko WiFi. Kā mēs jau minējām iepriekš, jūs vēlaties pārliecināties, vai izmantojat VPN. Daļēji tas ir paredzēts jūsu privātuma aizsardzībai. Tieši tāpēc, ka Blēksburga joprojām ir maza pilsēta, tas nenozīmē, ka jūs varat ļaut sardzei. Noteikti ir iespējams, ka kāds varētu mēģināt nozagt jūsu personas datus. Izveidojot drošu un privātu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri, jūs ikvienam padarāt daudz grūtāku iespēju iegūt jūsu sensitīvo informāciju.

Otrais VPN izmantošanas iemesls ir palīdzēt jums apiet tīkla un ģeogrāfiskos ierobežojumus. Konkrētāk, tīkla ierobežojumi attiecas uz ugunsmūriem, ar kuriem jūs varētu saskarties. Ja esat kādreiz apmeklējis skolu, organizāciju vai biznesu un ja tas traucē jums redzēt kaut ko vēlaties redzēt, tas ir ugunsmūris. Tādā pašā veidā ģeogrāfiskais ierobežojums neļauj jums kaut ko redzēt tiešsaistē, iespējams, tāpēc, ka neesat tam pareizajā apgabalā. Šajā gadījumā izmantojot VPN, jūs varat maldināt programmatūru, uzskatot, ka atrodaties kaut kur citur. Tādā veidā jūs varat redzēt to, ko vēlaties redzēt.

Šie ir labākie VPN izmantošanas iemesli, ja apmeklējat Blēksburgu. Tomēr jūs varat atrast vairāk, ja sākat izpētīt. Neatkarīgi no tā, pie kura pakalpojumu sniedzēja pierakstāties, jūs, iespējams, iegūsit daudz dažādu protokolu izvēli. Divi labākie izmantojamie ir IKEv2 un OpenVPN. Ne visi pakalpojumu sniedzēji piedāvā pirmo iespēju, taču abi darbosies lieliski. Izvēloties OpenVPN, pakalpojumu sniedzēji var jums izvēlēties starp TCP un UDP versijām. Ja tā, UDP ir ātrāks, savukārt TCP ir lieliska izvēle. Tagad mēs sīkāk apskatīsim pakalpojumu sniedzējus.

1. Labākais VPN Blacksburg: IPVanish

IPVanish

IPVanish mēs izmantosim serverus Atlantā (jo tas ir labākais risinājums Blacksburg). Pēc pieredzes varam pateikt, ka tur esošie serveri ir ātri un uzticami. Jūs atradīsit arī to, ka IPVanish ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV, tāpat kā jebkuram citam VPN pakalpojumam. Tas padara tos par vienu no mūsu VPN, kuru ikdienā izmantojam Blēksburgā.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6389Ešburna, Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanhosē. Sietla, Vašingtona DC

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish mitina 48 serverus Atlantā, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram, atl.a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Atlantā, atl-a46, un konstatējām, ka ātrums ir 64.00 Mb / s.

IPVanish Charlotte ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

2. Labākais Blekburgas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Ja kopā izmantojat ExpressVPN ātro piekļuvi un funkciju MediaStreamer, tie darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Tas palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat varat atrast jaunāko tiešsaistes izklaides un sporta notikumu sarakstu.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
94160Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Kanzassitija, Losandželosa, Maiami, Mineapolisa, Ņūdžersija, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanfrancisko, Sanhosē, Santa Monika, Sietla, Tampa, Virdžīnija, Vašingtona

Kā redzat iepriekšējā tabulā, ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītās komandas no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Tas attiecas uz Atlantu (jo tā ir labākā vieta). Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu ASV – Atlanta. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Atlantā un ātrums bija 57,79 Mb / s.

ExpressVPN charlotte ātruma pārbaude

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Varat tikai ar vienu VPN kontu savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) tikai Mēnesī 6,67 USD ar gada abonementu.

Apmeklējiet ExpressVPN

3. Labākais VPN Blacksburg: NordVPN

NordVPNNordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
6180Atlanta, Bufalo, Čikāga, Dalasa, Denvera, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanhosē, Sietla, Sentluisa, Vašingtona DC

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja jūs abonējat sava konta ilgāku termiņu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina 39 serverus Atlantā. Diemžēl NordVPN klients nerāda servera pilsētu. Tomēr viņi mums ir laipni nodrošinājuši Atlanta serveru numurus. Jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar kādu no šiem serveriem: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Vienkāršākais veids, kā atlasīt konkrētu servera numuru, ir lietotnē atlasīt cilni “Serveri” un pēc tam kārtot rezultātus alfabēta secībā. Pēc tam varat ritināt uz leju un izvēlēties jebkuru no servera numuriem, ko mēs esam uzskaitījuši iepriekš. Jūs varat redzēt ielādes laika procentuālo daudzumu un attālumu līdz katram serverim. Mēs pārbaudījām serveri Atlantā, un lejupielādes ātrums bija 57,49 Mb / s.

NordVPN šarlotes ātruma pārbaude

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 3,99 USD ar 2 gadu dalību.

Apmeklējiet NordVPN

Par dažām citām iespējām varat apskatīt 10 labākie VPN pakalpojumi saraksts. Mēs tomēr nedomājam, ka jums tas būs nepieciešams. Mūsu lēmumi tika pieņemti, ņemot vērā ātrumu, uzticamību, cenu, drošību un atrašanās vietas. Tā kā mūsu izvēlētie serveri ir ātri un atrodas tajā pašā reģionā kā Blacksburg, jūs iegūsit vislabāko iespējamo ātrumu. Tas ir ļoti svarīgi, ja vēlaties straumēt saturu. Visām mūsu iespējām ir lieliski tīkli, tāpēc visas iespējas ir labas. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat atrast vislabāko variantu savām vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me