Labākie Brensona VPN VPN

BrensonsBrensona, Misūri štats ir pilsēta, kas atrodas Ozarku kalnos Amerikas Savienotajās Valstīs un tika dibināta 1882. gadā. Neskatoties uz iedzīvotāju skaitu tikai 11 000, pilsētai ir vairākas redzamās lietas, un tā ir iecienīta tūristu galamērķis, jo tai ir saites ar valsti. mūzika, ieskaitot vairākus slavenību teātrus. Ja jūs gatavojaties apmeklēt šo mazo pilsētu ar lielām atrakcijām, mēs iesakām izmantot VPN. Pirms mēs jums pateiksim, kāpēc tas ir svarīgi, lūdzu, apskatiet labākos Branson, Misūri štata VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Kaut arī Brensona ir maza pilsēta, tur atrodas vairāki tūrisma objekti. Tajā ietilpst Titānika muzejs, Sudraba dolāru pilsēta, Table Rock Lake, Branson Scenic dzelzceļš un daudz kas cits. Visa šī tūrisma dēļ vienmēr ir svaigs cilvēku skaits, kas nāk un iet cauri pilsētai, un jūs varat saderēt, ka vairums no viņiem izmanto publisko WiFi. Lai arī tas ir lieliski piemērots tūrismam, tas ir lieliski piemērots arī kibernoziedzniekiem. Neviens nevēlas, lai viņu privātie dati tiktu nozagti, bet, ja jūs izmantojat neaizsargātu publisko WiFi, jūs riskējat. Tomēr, izmantojot VPN, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri. Tādā veidā jūs varat aizsargāt savu privātumu no visiem, kas vēlas nodarīt jums kaitējumu.

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai Bransonā ir palīdzēt jums apiet ugunsmūrus. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat publisku bezvadu internetu vai savienojumu no tādas koledžas kā Ozarks koledža, OTC Table Rock Campus vai Cofo, jūs, iespējams, nonāksit ugunsmūros. Tā ir programmatūra, kas neļauj jums redzēt lietas, kuras viņiem liekas, ka jums nevajadzētu redzēt. Izmantojot VPN un izveidojot savienojumu ar citu vietu, jūs varat pievilināt bloķējošo programmatūru domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tādā veidā jūs varēsit skatīt tādu saturu, kādu jūs varētu gaidīt.

Kāds ir labākais Brensona VPN?

Mēs uz to varam atbildēt, aplūkojot dažus dažādus faktorus. Šajā gadījumā drošība ir vissvarīgākā. Tikai apskatot kritērijus, mēs varam noteikt, kāds ir labākais Brensona VPN.

 • Stingrā politika, kas tiek pielietota lietotājiem, lai palīdzētu aizsargāt viņu privātumu
 • Spēcīga šifrēšana ar militārā līmeņa komponentiem, lai palīdzētu aizsargāt lietotāju no kiberkrekļiem
 • Iespēja apbraukt ugunsmūrus, atrodoties Brensonā un reģionā
 • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts
 • Ātrgaitas serveri, kas labi darbojas ātruma pārbaudēs pilsētā
 • Augsta tīkla stabilitāte, kas palīdzēs izvairīties no atvienošanās

Apskatīsim labākos VPN, kurus izmantot, atrodoties Bransonā.

1. Labākais Brensona VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Branson ātruma testsLietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet ASV un pēc tam atveriet Kanzassitiju. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Kad mēs tur pārbaudījām serveri, ātrums bija 101,78 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Brensona VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 2,99 mēnesī (atlaide 75%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

NordVPN Branson ātruma testsNordVPN mitina vairākus serverus Sentluisā. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri, kas atrodas Sentluisā, un pārbaudījām ātrumu uz Kanzassitiju. Lejupielādes ātrums bija 100.11 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 2,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Bransona VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

IPVanish ir ļoti populārs pakalpojums, un tam ir daudz serveru, kas atrodas visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, kurā kontinentā atrodaties, no tur esošajiem serveriem varat sasniegt labu sniegumu. Parasti tās ir ātras, un pakalpojumu sniedzējam ir viens no lielākajiem tīkliem pasaulē.

Kopā ar lielo pasaules tīklu IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Kā mēs minējām, viņi parasti ir viens no ātrākajiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Ir zināms, ka daudzās valstīs ir vairākas servera atrašanās vietas. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lielisks, lai aizsargātu jūsu privātumu, taču var tikt palaists garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

IPVanish Branson ātruma testsIPVanish ir serveri visā reģionā, un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs izveidojām savienojumu ar IPVanish serveri Kanzassitijā. Ātrums bija 109,54 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Ja jūs gatavojaties apmeklēt Branson, Mo, jūs vēlēsities izmantot VPN. Kaut arī mēs iepriekš esam jums piedāvājuši dažādas iespējas, mūsu vietnē ir arī citi top 10 VPN saraksts. Viņi visi darbosies labi, taču mēs optimizējām savu izvēli darbam Brensonas reģionā. Tādā veidā jums būs pieejams vislabākais tur pieejamais ātrums. Izlasot mūsu ceļvedi, jūs varat atrast vislabāko variantu jūsu vajadzībām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map