Labākie brīvās formas VPN (ABC saime)

Brīvā formaFreeform, agrāk pazīstams kā ABC Family, ir pamata kabeļa un satelīta kanāls, kas kopš 2001. gada pieder ABC. Tas ir Amerikas apraides uzņēmuma Disney meitasuzņēmums. Kanālu piedāvājumā ir modernas un uz ģimeni vērstas izrādes, kurām ir liela auditorija, taču ir daudz piedāvātu seriālu un filmu, kas paredzētas sievietēm vecumā no 14 līdz 34 gadiem. Ja atrodaties ASV, varat skatīties bez maksas tiešsaistē bez pieteikšanās. Ja atrodaties ārpus ASV, jums būs jāizmanto VPN, lai izvairītos no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Apskatiet mūsu labāko formātu VPN sarakstu.


RankVPN ServicePriceVisitServer
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Programmēšanas veidi, kurus jūs, iespējams, sagaidīsit vietnē Freeform (ABC Family), ietver mākslas filmas, kas paredzētas TV filmām, reliģiskām programmām un sindicētiem šoviem. Aptuveni 82% ASV iedzīvotāju, kuriem pieder vismaz viens televizors, ir piekļuve šim kanālam, tāpēc, ja atrodaties ASV, pastāv liela iespēja, ka jums tas ir vai jūs zināt kādu, kurš to dara. Protams, tā kā tā ir orientēta uz ģimeni, to var noskatīties visa ģimene. Apskatīsim dažus no raidījumiem.

 • Melisa un Džoijs – Ģimenes šovs, kas ilga 4 gadus un kurā parādījās Melissa Joan Hart un Joey Lawrence simpātijas, stilā, kas līdzīgs šovam Who’s The Boss 80. gados.
 • The Fosters – Pusaudžu un ģimenes drāma par viena dzimuma pāriem, kas audzina daudznacionālu ģimeni.
 • Pēdējais cilvēks stāvēja – Ģimenes kompozīcija, kurā Tims Allens ir 3 meitu tēvs un sporta preču veikalu ķēdes mārketinga direktors.
 • Pārslēdzās piedzimstot – Visaugstāk novērtētais šovs ABC ģimenei par 2 pusaudžiem, kuri tika mainīti piedzimstot un dzīvo 2 ļoti dažādās pasaulēs. Tā ir pirmā sērija tīkla televīzijā, kurā parādītas visas ainas, kas uzņemtas amerikāņu zīmju valodā (ASL). Tas arī parāda dažas no problēmām, ar kurām nedzirdīgie bērni saskaras pretstatā “Hearies”, kā uz viņiem tiek runāts šovā.
 • Grieķu – drāmas / komēdijas seanss par studentiem, kuri piedalās brālībās un draudzēs izdomātajā Kipras-Rodas universitātē.

Atkarībā no gada laika stacija rādīs pilnmetrāžas filmas, ģimenes filmas, kas tika rādītas teātros. Daži no šiem piemēriem ir tas, kā Grinch nozaga Chtistmas un National Lampoon Ziemassvētku brīvdienas. Tie ir tikai daži no pārraidītajiem šoviem un filmām, bet ir arī daudz vairāk. Tā kā kabeļtelevīzijas kanālu nākotne kļūst mazāk droša, rodas jautājums, kas notiks ar tādiem kanāliem kā ABC Family? Uz dažiem jau var atbildēt. Freeform (ABC Family) ir pārdevis daļu šovu licencēšanas tiešsaistes straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix un Hulu.

Pārmaiņas ir kaut kas tāds, ar kuru ABC ģimene ir pazīstama. Tas faktiski sākās 1977. gadā kā populārā TV sludinātāja, vārdā Pat Robertsons, sadalīšana. Laika gaitā tas ir kļuvis par ģimenes kanālu, un Fox to nopirka 1998. gadā. 2001. gadā ABC nopirka kanālu un pārdēvēja to par ABC Family. Ne daudzām stacijām ir ne ilgmūžība, kāda tā ir, ne arī apņemšanās rādīt ģimenes apraidi.

Kāpēc izmantot VPN, lai straumētu saturu no ABC ģimenes? Ir lieliski, ja jūs šobrīd atrodaties ASV, bet ko darīt, ja neesat? Ja jūs esat pastāvīgais iedzīvotājs un ceļojat uz ārzemēm vai mēģināt skatīties no citas valsts, jums tiks liegta iespēja redzēt programmu ārpus ASV. Bloķēšana notiek tāpēc, ka tehnoloģija, kas ļauj straumēt saturu, nolasa arī jūsu datora atrašanās vietu. Šajā gadījumā gudra ideja būtu izmantot VPN. Viss, kas jums būtu jādara, ir izveidot savienojumu ar serveri ASV, un jūs esat gatavs. To var izdarīt no jebkuras valsts, kurā atrodaties. Šādi rīkojoties, tehnoloģija tiek apmānīta, domājot, ka atrodaties ASV, pat ja neesat.

Vēl viena noderīga VPN funkcija nodarbojas ar drošības aspektu. Izmantojot VPN, jūs izveidojat drošu savienojumu ar serveri ASV vai jebkurā citā valstī, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. VPN pievieno šifrēšanas slāni jebkuram, ko jūs darāt tiešsaistē, neatkarīgi no tā, vai mēģināt atbloķēt šo saturu vai veicat sensitīvākas darbības. Faktiski mēs iesakām izmantot VPN, lai aizsargātu jūsu privātumu. Mūsdienu sabiedrībā ir daudz cilvēku, kuri labprāt iesaistītos jūsu personīgajā informācijā.

Jums jau vajadzētu redzēt, ka VPN lietošanai ir dažas labas priekšrocības, un tā ir nepieciešama, ja plānojat skatīties brīvformu ārpus ASV. Kurš ir labākais? Visas izvēles, kuras mēs pieminējam iepriekš tabulā, ir labas iespējas, un mēs uzskatām, ka jūs būtu apmierināti ar jebkuru no tām. Tomēr mums sarakstā ir daži favorīti. ExpressVPN ir augšpusē, jo mēs uzskatām, ka tas ir labākais VPN kopumā. Viņi piedāvā uzticamu tīklu un serverus visā pasaulē. Tie piedāvā ātru ātrumu, kas ir labs, lai atbloķētu un straumētu saturu, piemēram, ABC Family vai jebkuru citu. Jāpiemin arī ExpressVPN MediaStreamer (Smart DNS) funkcija. Tas palīdzēs jums skatīties tādas lietas kā Netflix, ABC Family un citas, bez šifrēšanas piepūles. Tas ir labs risinājums, ja rodas problēmas ar ātrumu, bet saturs tiek šifrēts. SmartDNS noteikti darbosies, taču tam trūkst VPN privātuma aizsardzības. Par laimi ExpressVPN dalībniekiem ir neierobežota pieeja abiem pakalpojumiem.

Pārleksim pa labi un tuvāk apskatīsim labākos brīvformas VPN.

1. Labākais brīvformas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais brīvformas VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais brīvformas VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais brīvformas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties pilnīgai piekļuvei CyberGhost tīklam ar 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais brīvformas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Ja vēlaties citas izvēles, lūdzu, apskatiet mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi lappuse. Tomēr jums tas nav jādara. Tie, kurus mēs šeit pieminam, ir iekļauti sarakstā vairāku kritēriju dēļ. To pamatā ir cena, ātrums, drošība un serveru atrašanās vietas. Mēs atkal uzskatām, ka jūs būsit apmierināts ar jebkuru no šeit uzskaitītajām iespējām. Izvēloties VPN, jūs vēlaties izvēlēties tādu, kas atbloķēs saturu, kuru vēlaties redzēt, un aizsargā jūsu privātumu. Pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs šeit pieminam, ir labi zināmi, un viņi to arī darīs.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map