Labākie Chromebook datoru VPN

Chromebook dators Chromebook dators ir klēpjdators, kas darbojas operētājsistēmā ChromeOS. Tas ir paredzēts izmantošanai, kad lielākoties ir izveidots savienojums ar internetu, un tiek uzskatīts par nelielu klientu. Tas nozīmē, ka lielākā daļa lietotņu, kuras tā izmanto, atrodas mākonī, nevis pašā mašīnā. Tā kā tas ir Google produkts, lietotāji var piekļūt dažādām lietotnēm, piemēram, Gmail, Google kalendāram, Google Keep un Google Drive, pat bezsaistes režīmā. Google saka, ka viņu daudzslāņu drošības arhitektūra novērš vajadzību pēc pretvīrusu programmatūras, taču mēs neiesakām to izmantot bez VPN. Apskatiet mūsu labāko Chromebook datoru VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Ir vairāki dažādi veidotāji, no kuriem jūs varat izvēlēties, atkarībā no jūsu vajadzībām. Dažiem ir divkārša funkcionalitāte, un tie darbojas gan kā klēpjdators, gan kā planšetdators. Lielākajai daļai no tām ir no 7 līdz 9 stundām akumulatora darbības laiks, ātrs ātrums un operētājsistēma, kas to jauninās pati. Tomēr ņemiet vērā, ja vien jums nav datu plāna, jums gandrīz vienmēr ir nepieciešams Wi-Fi savienojums, lai jau sākotnēji varētu iestatīt lietas. Paturot to prātā, jūs vēlaties izmantot VPN savām darbībām tiešsaistē.

Kas ir VPN? Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir programmatūra, kas pēc jūsu vēlmēm rada drošu savienojumu ar serveri, iespējams, citā valstī. Šeit ir daži no viena lietojuma veidiem. Labs iemesls VPN izmantošanai ir atbloķēt piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Ģeogrāfiskā bloķēšana ir tehnoloģija, kas identificē lietotāja atrašanās vietu, pamatojoties uz IP adresi. Šī tehnoloģija rada blokādi, kas neļaus jums redzēt saturu ārpus mērķa apgabala. Izmantojot serveri citā valstī, jūs varētu apiet šos ierobežojumus. Ja jūs ceļojat uz ārzemēm un vēlaties redzēt saturu no savas dzimtenes vai ja vēlaties skatīt saturu no citas valsts, varat to izmantot VPN.

Vēl viens labs iemesls VPN izmantošanai ir privātums. Tas šifrēs jūsu datus un nodrošinās papildu drošību. Lai gan smalkie Google ļaudis saka, ka jums nav jāuztraucas par ļaunprātīgu programmatūru, izmantojot Google Chromebook, vienmēr ir cilvēki, kuri vēlēsies pārtvert jūsu datus. Ņemot vērā, ka Chromebook dators jebkurā gadījumā ir paredzēts lietošanai tīklā, nebūtu prātīgi to neizmantot. Jautājums ir, izvēloties dažādas izvēles protokolos?

Lai arī visiem uzņēmumiem ir dažādi izmantojamie protokoli, mēs ar jums dalīsimies labākajos protokolos. Izmantojot OpenVPN protokolu, vienmēr tiek nodrošināta vislabākā drošība. Ja straumējat, parasti izmantojat OpenVPN (UDP). Šī opcija ir lieliski piemērota VoIP, Skype, tiešsaistes spēlēm vai pat tādu straumēšanas pakalpojumu izmantošanai kā Netflix, Hulu vai Pandora. Ja rodas savienojuma problēmas vai problēmas ar savienojuma pārtraukšanu, jums vajadzētu doties izvēloties OpenVPN (TCP). TCP versija nav tik ātra, taču dati tiek pārbaudīti, pārbaudot kļūdas.

Ja vēlaties atbloķēt saturu vai aizsargāt savus datus, mēs iesakām ExpressVPN. Viņi neveic žurnālus un tiem ir nogalināšanas pārslēgšanas funkcija, tāpēc tas nodrošina, ka tiek aizsargāts, ja savienojums pārtrūkst. Izmantojot straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix, labākā izvēle ir ExpressVPN. Tā kā viņi piedāvā mobilo klientu un viņiem ir ātrs tīkls Ziemeļamerikā un Eiropā, jums būs nepieciešams tikai izveidot savienojumu, un jūs varētu baudīt straumēšanu no valstīm, kurās ir vislielākās satura bibliotēkas. Pašlaik vislielākā atlase ir ASV.

Lai piekļūtu tikai ģeogrāfiski ierobežotam saturam, labākais risinājums ir izmantot ExpressvPN MediaStreamer (Smart DNS) funkciju. Abi šie pakalpojumi piedāvā interneta trafika šifrēšanu, bet MediaStreamer palīdzēs kanālu atbloķēšanā bez neliela ātruma zuduma. Protams, tas ir atkarīgs no tā, vai SmartDNS atbloķē konkrēto kanālu, kuru vēlaties redzēt. Abas iespējas ir pieejamas visiem ExpressVPN dalībniekiem, un jūs varat pārslēgties starp tām jebkurā laikā. Chromebook datora rakstura dēļ mēs iesakām izmantot šifrētu opciju. Mēs neiesakām ātri pārdot vērtspapīrus. Tā kā ātrums ir problēma, ja dažos gadījumos mēģināt straumēt, ja vien neredzat kvalitātes atšķirības, papildu šifrēšanas slānis ir jebkura ātruma vērts, kuru jūs varētu zaudēt.

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Chromebook datoru VPN.

1. Vislabākais Chromebook datoru VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Chromebook datoru VPN: NordVPN

NordVPN

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Chromebook datoru VPN: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais Chromebook datoru VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privātā interneta piekļuve dalībniekiem piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

5. Labākais VPN Chromebook datoram: IPVanish

IPVanish

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Mūsu rīcībā ir arī citas izvēles 10 labākie VPN pakalpojumi lapā, taču jums šī opcija nav jāizpēta. Mēs kopumā esam izvēlējušies labāko, tāpēc nevajadzēs to darīt. Mēs, izvēloties lēmumu, izmantojām drošību, cenu un ātrumu. Turklāt mēs izvēlējāmies arī uzņēmumus ar lielu skaitu tīkla serveru, kuriem, iespējams, vēlēsities izveidot savienojumu, lai tos labāk skatītu. Ja jūs meklējat uzticamus VPN nodrošinātājus, noteikti izvēlieties tādu, kas nodrošinās jūsu privātumu un atbalstīs ātros tīklus HD satura straumēšanai no citām valstīm..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map