Labākie Chromecast ierīces VPN

ChromecastChromecast ir digitālā multivides atskaņošanas ierīce, ko izstrādājusi Google. Lai arī tas nav daudz lielāks par USB zibatmiņas disku, tam ir HDMI savienojums, kas var straumēt saturu no mobilajām un tīmekļa lietotnēm, vai arī tas var dublēt displeju no pārlūka Chrome. Tas novērš nepieciešamību pēc vieda televizora, un tam ir zemāka cenu pozīcija nekā diviem lielākajiem konkurentiem – Roku un Apple TV. Neskatoties uz to, ka tie nedaudz atšķiras no Roku, viņi joprojām konkurē tajā pašā tirgū. Ciktāl Apple TV iet, tas ir paredzēts, lai dotos galvu uz galvas. Viņas ir daži VPN, kas diezgan labi darbojas ar Chromecast.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Kā jau minējām, Chromecast ir vairākas priekšrocības, it īpaši salīdzinājumā ar Apple TV. Par vienu, cena. Apple TV, tāpat kā vairums citu Apple produktu līnijas lietu, ir dārgs, un parastās izmaksas ir aptuveni 70 USD. Par USD 35 USD Chromecast ir tikai puse no Apple TV cenas. Papildus labākai cenai tika izlaists programmatūras izstrādes komplekts, kas trešo pušu pārdevējiem ļāva pielāgot savu programmatūru tā, lai tā darbotos ar Google ierīci. Lai arī Apple TV nodrošina arī citus kanālus, Chromecast nākotnes potenciāls ir daudz lielāks.

Tāpēc jūs varat jautāt, kāpēc jums tas būtu vajadzīgs VPN? Atbilde uz to ir vienkārša. Pieņemsim, ka jūs ceļojat uz ārzemēm, nesen pārcēlāties vai vienkārši gribējāt apskatīt saturu no cita reģiona. Mēs apskatīsim piemēru, izmantojot Netflix, lai palīdzētu labāk izskaidrot. Netflix ir populārs premium straumēšanas pakalpojums, kas ir pieejams daudzās pasaules valstīs, un atbalstītajiem reģioniem ir sava bibliotēka. Ja jūs atrastos ASV vai kādā citā valstī, jūs izmantotu VPN, lai izveidotu savienojumu ar jebkuru reģionu, kuru vēlaties. Citiem vārdiem sakot, jūs varat straumēt TV šovu no Netflix kanādiešu versijas uz jebkuru vietu, kur atradāties.

Vēl viens labs iemesls VPN izmantošanai ir šifrēšana. Sākot no piekļuves personas datiem, kurus vēlaties redzēt uz lielāka ekrāna, līdz potenciāli Youtube videoklipu vai cita veida skatīšanai, Chromecast ir daudz iespēju. Izmantojot VPN, jūsu dati tiks aizsargāti no visiem, kam varētu būt ziņkārīgās acis.

Tagad, kad redzat priekšrocības, kuras jūs izmantotu? Ciktāl tas attiecas uz atlasi, Chromecast ierīcēm ir dažas labas izvēles iespējas. Kaut arī visas mūsu iespējas aizsargās jūsu privātumu, OpenVPN protokola izmantošana būtu labākais veids, kā vienmēr, kad vien varat. Ja ātrums ir būtisks, jūs izmantojat OpenVPN (UDP). Tas ir labākais risinājums straumēšanas pakalpojumu izmantošanai, piemēram, Pandora vai Netflix. Ja rodas savienojuma problēmas un problēmas ar savienojuma pārtraukšanu, vēlēsities izmantot OpenVPN (TCP). Lai gan savienojums var būt nedaudz lēnāks, dati tiek pārbaudīti ar kļūdu palīdzību. Lai straumētu vai izveidotu savienojumu ar VPN, izmantojot mobilo tīklu, varat arī izpētīt citus protokolus, tostarp L2TP un IKEv2, lai nodrošinātu labu privātumu.

Ja vēlaties aizsargāt savus datus, jums jāizmanto ExpressVPN. Viņi neglabā žurnālus, un tiem ir nogalināšanas pārslēgšanas funkcija, tāpēc tas nodrošinās, ka jebkura pārlūkošana tiek aizsargāta. Tā kā liela daļa Chromecast ierīces tiek straumēta, labākā izvēle ir ExpressVPN. Viņiem ir ātrākais tīkls Ziemeļamerikā un Eiropā, kā arī tiek piedāvāts mobilais klients, tāpēc jūs vienkārši izveidotu savienojumu un varētu straumēt no valstīm, kurās ir vislielākās satura bibliotēkas. Pašlaik vislabākā izvēle ir ASV, taču jūs varētu izveidot savienojumu ar jebkuru reģionu, kuru vēlaties.

Ja jūs vienkārši vēlaties piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam, jūs izvēlaties ExpressVPN MediaStreamer (Smart DNS) funkciju. MediaStreamer palīdzēs atbloķēt kanālus, nezaudējot nelielu ātrumu. Tomēr mēs iesakām izvēlēties šifrētu opciju, jo mēs nekad neiesakām tirgot vērtspapīrus ātrumam. Atkarībā no tā, ko mēģināt straumēt, lielākajai daļai vizuālo multivides straumēšanai nepieciešams tikai 800 kbps savienojums. Kamēr nezaudē kvalitāti, jebkurus ātruma zaudējumus kompensē ar to saistītā drošība. ExpressVPN dalībniekiem ir pilnīga piekļuve abiem pakalpojumiem.

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Chromecast ierīces VPN.

1. Labākais Chromecast ierīces VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Chromecast ierīcēm: NordVPN

NordVPN

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Chromecast ierīcēm: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais Chromecast ierīces VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privātā interneta piekļuve dalībniekiem piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

5. Labākais Chromecast ierīces VPN: IPVanish

IPVanish

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Jūs varētu apskatīt mūsu sarakstu top 10 VPN pakalpojumus, ja vēlaties, bet tas nav jādara, jo šim amatam mēs izvēlējāmies labākos. Mūsu izvēles kritēriji ir balstīti uz drošību, ātrumu, cenu un lielu skaitu tīkla serveru visā pasaulē. Jūs vienmēr gribētu doties kopā ar uzticamākajiem uzņēmumiem, ieskaitot tos, kurus mēs šeit pieminam. Mūsu definīcijas tiem ietver jūsu privātuma aizsardzību un ātru tīklu izveidi, lai straumētu augstas izšķirtspējas saturu no citām valstīm.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map