Daka, BangladešaDaka, Bangladeša ir galvaspilsēta un lielākā pilsēta valstī. Tā kā tajā dzīvo gandrīz 19 miljoni cilvēku, tā ir 4. apdzīvotākā pilsēta pasaulē. Tā kā Daka ir tikai 118 kvadrātjūdzes, tā ir visvairāk pārpildītā pilsēta visā pasaulē. Pēdējā laikā tas ir piedzīvojis diezgan nelielu izaugsmi, un ārvalstu un vietējie ieguldījumi ir strauji augoši. Tiek uzskatīts, ka tā ir arī viena no visstraujāk augošajām pilsētām apkārt. Ja plānojat apmeklēt pilsētu, pirms savienojuma izveides ar WiFi noteikti vēlēsities izmantot VPN. Mēs jums pateiksim, kāpēc pēc brīža, bet vispirms apskatiet mūsu ieteikumus par labākajiem Daka VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2HMA Pro VPN4,29 USDHideMyAss280
3PureVPN2,88 USDDrošāksVPN180Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Pilsētas vēsture aizsākās pirmajā tūkstošgadē. 1608. gadā Mogāla impērija pasludināja vecpilsētu Daku par galvaspilsētu. Kad briti 1800. gados sagūstīja Daku, pilsēta cieta no bada un pagrimuma. Lielbritānijas valdīšana nebeidzās, kamēr valsts 1947. gadā ieguva neatkarību.

2011. gadā Time Magazine Daka tika uzskaitīta kā tikko kalts lielpilsēta, un tā ir valsts politiskais un biznesa centrs. Lietas, kas piesaista pilsētas apmeklētājus, ietver muzejus, uzņēmumus, arhitektūras ēkas, gleznainas pastaigu ekskursijas, laivu tūres un daudz ko citu. Kā redzat, dīkstāves laikā tur ir daudz darāmā. Paturiet prātā, ka pilsēta gandrīz plīst pie šuvēm.

Ja plānojat izmantot internetu Dakā, jums var būt problēmas ar ātrumu un stabilitāti. Valsts mērogā Bangladešā ir viens no zemākajiem interneta lietošanas rādītājiem pasaulē. Tomēr jums vajadzētu būt iespējai atrast interneta savienojumu dažās iestādēs un viesnīcās. Ja jums tas ir jāizmanto, jūs vēlēsities sevi aizsargāt ar VPN. Var derēt, ka ir daudz kibernoziedznieku, kas tikai gaida, lai nozagtu jūsu privātos datus. Izveidojot drošu un šifrētu savienojumu ar serveri, jūs noziedzniekiem padarīsit daudz grūtāk pakļaut jūsu informāciju.

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai Dakā ir cenzūras dēļ. Bangladešas valsts bieži bloķē vietnes, kuras tā uzskata par nepiemērotām. Vietējie pakalpojumu sniedzēji arī bloķēs visas ostas, izņemot HTTP / HTTPS. Izmantojot VPN, jūs varat likt bloķēšanas programmatūrai domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Ir arī noderīgi apiet ostas aizsprostojumus, ar kuriem jūs saskarsities.

Kā redzat, šie ir divi lielākie VPN lietošanas iemesli, atrodoties Dakā. Tomēr, reģistrējoties savā kontā, jūs varat atrast citus lietojumus. Sākot no kibernoziedznieku apstāšanās un cenzūras jautājumu risināšanas, VPN palīdzēs sasniegt jūsu mērķus. Tagad, kad mēs jums parādījām, kāpēc tie ir svarīgi, ir dažas lietas, par kurām jums jums jāstāsta.

VPN darbojas, izmantojot šifrēšanas protokolus. Tomēr tie var mulsināt, ja vēlaties vislabāko aizsardzību. Vislabākais izmantojamais protokols ir OpenVPN, kad vien varat. Tas ir nozares standarts, jo piedāvā vislabāko ātruma un drošības sajaukumu. Izmantojot dažus pakalpojumu sniedzējus, iespējams, redzēsit izvēli starp UDP un TCP versiju. UDP parasti ir labākā izvēle, jo tā ir ātrākā. Tomēr TCP versija ir labāka, ja rodas savienojuma problēmas. Tā kā Bangladešā ir lielas iespējas rasties savienojuma problēmas, ieteicams pārliecināties, ka pakalpojums jums sniedz šo iespēju.

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Daka VPN.

1. Labākais Daka VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Daka ātruma pārbaude

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Āzijas Klusā okeāna reģionu un pēc tam atvērt Bangladešu. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties tur esošos serverus. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Dakā un ātrums bija 30,18 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais Daka VPN: HMA

HMA VPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par 2,99 USD mēnesī (75% atlaide)

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

HMA Daka ātruma pārbaude

Ja jūsu mērķis ir atrast VPN ar visvairāk serveru vietām, tad HideMyAss ir jūsu labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina daudzus VPN serverus visā Āzijā, tostarp dažus Bangladešā. Lai izveidotu savienojumu ar tur esošo serveri, jums jāuzsāk “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, atlasiet “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pilsētas” un meklējiet Daku. Pēc tam jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri, lai pārbaudītu, un ātrums bija 24,32 Mbps.

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN no tikai 4,99 USD mēnesī un visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju..

Skatīt HMA piedāvājumus

3. Labākais Daka VPN: PureVPN

PureVPN

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 2,88 mēnesī (atlaide 74%)

PureVPN darbojas kopš 2007. gada, padarot tos par vienu no vecākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Jau agrīns sākums ir palīdzējis viņiem izvērsties un ieviest jauninājumus. PureVPN ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem VPN klientiem. Viņiem ir arī bezmaksas lietotnes gan iOS, gan Android.

Inovācijas ir joma, kas palīdz PureVPN izcelties no iepakojuma. Viņi turpina pakalpojumam pievienot jaunas funkcijas un papildinājumus. Lai palīdzētu paātrināt veiktspēju, varat pievienot NAT ugunsmūri, īpašu IP adresi, StealthVPN pārlūku un īpašu opciju, ko sauc par speciālu straumēšanu..

PureVPN Daka ātruma tests

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Bangladešā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Valsts izvēles rīks”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt noteiktu serveri, izmantojot cilni “Pārlūkot visus serverus”. PureVPN tīklā ir vairāki serveri, kas atrodas Bangladešā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 48,28 Mb / s.

PureVPN ļoti labi darbojas cenu kategorijā. Viņiem ir samazinājusies cenu noteikšana par vairāk nekā 74%, jo pakalpojums turpina augt. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera atrašanās vietām, sākot no tikai USD 2,88 mēnesī. Gada plāns ir liela vērtība.

Skatīt PureVPN piedāvājumus

Kad mēs meklējam VPN pakalpojumu izmantošanai Dakā, mēs uzskatām, ka esam jums piedāvājuši labākās iespējas. Tomēr laipni lūdzam ielūkoties mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Tikai pārliecinieties, ka jūsu izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam ir serveri, kas atrodas šajā apgabalā. Mēs pieņēmām lēmumus, balstoties uz drošību, ātrumu, uzticamību un cenu. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus, kuriem ir serveri Dakā. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko ātrumu. Ja plānojat kaut ko straumēt, svarīgs ir labs ātrums. Mūsu sarakstā nav sliktu izvēļu, jo viņiem visiem ir labi tīkli. Cerams, ka mūsu ceļvedis palīdzēs jums pieņemt pareizo lēmumu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me