Labākie Deli VPN

Deli, IndijaDeli, Indija, ir otrā lielākā pilsēta valstī, un tajā dzīvo nedaudz vairāk par 16,8 miljoniem cilvēku. Lieliska arhitektūra ir šīs senās pilsētas sastāvdaļa, un tā ir labi pazīstama ar lieliskajām vēsturiskajām vietām. Tas ir tāpēc, ka iedzīvotāji ir nepārtraukti okupējuši pilsētu kopš 6. gadsimta pirms mūsu ēras. Ja jūs dodaties uz Deli biznesa, izklaides vai citu iemeslu dēļ, jums vajadzētu izmantot VPN jebkurā laikā, kad pārlūkojat internetu. Mēs dalīsimies iemeslos, kāpēc drīz, bet vispirms apskatīsim mūsu galvenās izvēles par labākajiem VPN Deli..


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA52. lppIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Pirmie iedzīvotāji, iespējams, apdzīvoja šo teritoriju otrajā tūkstošgades pirms mūsu ēras. Tomēr arheologi ir atraduši tikai relikvijas, kas datētas ar 3. gadsimtu pirms mūsu ēras. 1206. gadā Deli sultāns sāka būvēt pirmo mošeju. Kopš seniem laikiem pilsēta ir redzējusi savu valdnieku daļu un nestabilitāti reģionā.

Mūsdienīgākā laikā delhiīdi bauda lielāko tirdzniecības centru Indijas ziemeļdaļā. Kopā ar arhitektūru un dārziem jūs varat sagaidīt tādas vietas kā Indijas vārti, Deli Nacionālais muzejs, Chandni Chowk & Chawri Bazar un vēl vairāk. Pievienojiet to augošajai ekonomikai, kas darbojas modernizācijas virzienā, un jums ir recepte, kas piesaista daudzus apmeklētājus.

Apmeklējot Deli vai Deli (jo tie atrodas 12 jūdžu attālumā), izmantojot VPN, atrodoties pilsētā, jūs varēsit izvairīties no cenzūras. Indijai nav stingras politikas attiecībā uz filtrēšanu, taču ir vairākas vietnes un lietotnes, kuras parasti tiek bloķētas. Pieslēdzoties VPN serverim ārpus valsts, jūs varat maldināt programmatūru, domājot, ka atrodaties kaut kur citur. Tad jūs tur varēsit skatīt ierobežotu saturu.

Vēl viens iemesls VPN izmantošanai Deli ir palīdzēt aizsargāt jūsu privātumu. Ja plānojat izmantot kādu no pieejamajiem WiFi pakalpojumiem, jūs riskējat, ka kibernoziedznieki jūs gaida. Neviens nevēlas, lai viņu dati tiktu apdraudēti ceļojuma laikā. Izmantojot VPN, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar jūsu izvēlētu serveri. Tas ziņkārīgajām acīm padara daudz grūtāk nozagt jūsu slepeno informāciju.

Sākot no Deli, VPN izmantošana ir laba ideja no privātuma aizsardzības līdz pat Indijas cenzūras novēršanai. Šie ir divi lieli iemesli, lai izmantotu vienu, taču, ja pakalpojums būs pieejams, jūs to varat atrast vairāk. Tomēr ar visām pieejamajām iespējām izvēles dēļ ir viegli sajaukt. Tagad, kad mēs parādījām jums VPN izmantošanas nozīmi, pārdomāsim dažas lietas.

Ienāksim iekšā un apskatīsim labākos Deli VPN.

1. Labākais VPN Deli: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Deli ātruma pārbaude

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Varbūt jūs atradīsit šo problēmu ar mūsu pieminētajām pilsētām. Vienkārši atlasiet cilni “Visi” un atlasiet Indija. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties Chennai servera atrašanās vietas. Kā redzat, serveris Čennajā Ņūdeli veica vislabāko no visiem VPN ar ātrumu 95.10 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais VPN Deli: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 67%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Deli ātruma pārbaude

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojas labi Deli ar lejupielādes ātrumu 35,55 Mbps.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no tikai USD 3,33 mēnesī.

Skatīt PIA piedāvājumus

3. Labākais VPN Deli: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

Deli ir nozīmīgs tirdzniecības centrs Indijas ziemeļdaļā, un šajā reģionā ir daži serveri. Tāpēc mēs izvēlēsimies serveri vistuvākajā IPVanish atrašanās vietā, kas atrodas Deli, Indijā. Viņiem ir viens no labākajiem tīkliem reģionā, un viņi ir pietiekami ātri, lai izdarītu visu, ko vēlaties. Viņu tuvums pilsētai padara viņus par vienu no mūsu iecienītākajiem objektiem Deli.

IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Āzijā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas visā Āzijā. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Deli ātruma pārbaude

IPVanish mitina 2 serverus Ņūdeli, Indijā (tuvākais serveris reģionā), un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar kādu no tiem. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Ņūdeli, Indijā, un konstatējām, ka ātrums ir 25,36 Mb / s.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

Un tur jums ir vislabākās iespējas, ko VPN pakalpojumu sniedzēji var izmantot, apmeklējot Deli. Protams, jūs joprojām varat justies brīvi, apskatot mūsu top 10 VPN sarakstu, ja vēlaties citas iespējas. Vienkārši pārliecinieties, vai pakalpojumu sniedzējam, kuru apskatījāt, ir serveri, kas atrodas šajā apgabalā. Mēs pieņēmām lēmumus, pamatojoties uz drošību, ātrumu, uzticamību un pat cenu. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem tajā pašā apgabalā kā Deli. Tādā veidā jūs esat pārliecināts, ka iegūsit vislabāko pieejamo ātrumu. Izmantojot mūsu iespējas, viņiem visiem ir labi tīkli, tāpēc nav sliktas izvēles. Lai straumētu saturu, izšķiroša nozīme ir labam ātrumam. Cerams, ka varat izmantot mūsu ceļvedi, lai pieņemtu labākos lēmumus, kas jums palīdzēs.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map