ŅūdžersijaŅūdžersija ir austrumu piekrastes štats, kas robežojas ar Ņujorku un Pensilvāniju ASV. Lai arī tā ir 4. mazākā valsts valstī, tā ir vienpadsmitā ar vislielāko iedzīvotāju skaitu un lēš, ka tajā ir nedaudz vairāk par 9 miljoniem cilvēku. Daudzi cilvēki dažādos veidos atsaucas uz valsti, taču to oficiāli sauc par Dārza valsti. Ir diezgan daudz dažādu iemeslu, kāpēc valsts redz ceļotājus. Ja jūs esat viens no viņiem un jums ir jāizmanto publiskais WiFi, vispirms izveidojiet savienojumu ar VPN. Šeit ir dažas lieliskas izvēles iespējas.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam USD 3,33 PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 5,20 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa

Valsts vēsture aizsākās 180 miljonu gadu laikā, kad valsts robežojās ar Ziemeļāfriku. Kad sadūrās Ziemeļamerika un Āfrika, spiediens radīja Apalaču kalnus. Kad ledāji sāka samazināties pēc ledus laikmeta pirms aptuveni 18 000 gadiem, atkāpšanās ledāji atstāja purvus, kā arī daudzas aizas un upes. Protams, vēlākos laikos valsti apdzīvoja indiāņi un pēc tam kolonisti.

Mūsdienās valsts tuvums Ņujorkai un Pensilvānijai ir novedis pie tā, ka dolāri tūristiem var dot lielu peļņu, kā arī tirdzniecība. Štatā varat atrast daudzus muzejus, parkus, botāniskos dārzus, sporta komandas un dažādas citas lietas. Šie faktori noved pie valsts plaukstošās ekonomikas. Kamēr valsts ekonomika ir daudzšķautņaina, paturiet prātā, ka tai ir 9. lielākais nodokļu slogs valstī.

Ja jūs apmeklējat štatu, jums būs ērti piekļūt Ņujorkai vai Filadelfijai. Jums arī būs viegli piekļūt vienai no daudzajām iestādēm, kas saviem klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Lai gan tas var izklausīties labi, pirms tā izmantošanas jums patiešām ir jāpievienojas VPN. Tas ir tāpēc, ka slēpjas kibernoziedznieki. Var derēt, ka vismaz daži cilvēki gaida, lai gūtu labumu no nenojaušamiem mērķiem. Pieslēdzoties VPN, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar jūsu izvēlētu serveri. Tas apgrūtina slepenu datu nozagšanu.

Vēl viens labs iemesls, lai izmantotu VPN, ir palīdzēt izvairīties no elektroenerģijas padeves pārtraukumiem un ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Ja esat sporta līdzjutējs, jūs jau zināt, ka var būt nepatīkami straumēt iecienīto komandu tiešsaistē, ja atrodaties tajā pašā pilsētā. Mēģiniet skatīties, kā Jets tiešsaistē spēlē ikvienu mājās. Turklāt uzņēmumi, valstis un iestādes arī bloķēs saturu. Tiem, kas atrodas mērķa apgabalā vai ārpus tā, ģeogrāfiskie ierobežojumi var radīt problēmas. Izmantojot savienojumu ar VPN, jūs bloķējat bloķēšanas programmatūru, domājot, ka atrodaties kaut kur citur. Varat arī izveidot savienojumu ar serveri citā apgabalā, lai piekļūtu saturam šajā reģionā.

Kāds ir labākais Ņūdžersijas VPN?

Šo iemeslu dēļ mēs apkopojām labāko Ņūdžersijas VPN sarakstu.

  • Ātrums VPN serveriem, kas atrodas Ņujorkā
  • Mēs koncentrējāmies uz ātrākajiem tīkliem reģionā
  • Mēs izvēlējāmies VPN, kas neuzglabā lietošanas žurnālus
  • Iespēja atbloķēt ģeogrāfiskos un aptumšošanas ierobežojumus
  • Spēcīga šifrēšana, lai tiešsaistē nodrošinātu jūsu privātumu
  • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick atbalsts
  Labākie VPN Tubi TV

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Ņūdžersijas VPN:

1. Labākais Ņūdžersijas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu ASV – Ņujorka. Varat arī ierakstīt to augšpusē. Kā redzat, mēs pārbaudījāmies uz Džērsisitijas, Sekaukusa un Plainfīlda ar ātrumu aptuveni 225 Mb / s visās 3 pilsētās. ExpressVPN ir ātrākais Ņūdžersijas VPN.

ExpressVPN Ņūdžersijas ātruma tests

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Ņūdžersijas VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

  Labākie VPN Oculus

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN mitina vairākus serverus Ņujorkā. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri NYC trīs dažādās vietās Ņūdžersijā, un rezultāti svārstījās no 187 Mbps līdz 197 Mbps.

Ņūdžersijas NordVPN ātruma tests

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Ņūdžersijas VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Mēs izveidojām savienojumu ar VPN serveriem Ņujorkā un pārbaudījām ātrumu Ņūdžersijā. Rezultātus varat redzēt zemāk.

PIA Ņūdžersijas ātruma tests

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Nogalināšanas slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad VPN neizdosies. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Ņūdžersijas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost dibināja 2001. gadā 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

  Labākie Sirakūzu VPN

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt ātrumu Ņūdžersijā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Izvēlieties manu serveri”. Pēc tam jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt noteiktu serveri. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Ņujorkā. Tāpēc mēs izveidojām savienojumu ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums svārstījās no 69 Mbps līdz 79 Mbps.

Ņūdžersijas CyberGhost ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais Ņūdžersijas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Virdžīnijā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri NYC uz serveriem Džērsisitijā, Sekaukā un Plainfīldā un atradām ātrumu no 118 Mbps līdz 146 Mbps.

IPVanish New Jersey ātruma tests

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Ikvienam, kurš vēlas redzēt citas iespējas, vienmēr varat brīvi ielūkoties mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Tomēr mēs nedomājam, ka jums tas būs jādara. Mēs izvēlējāmies, pamatojoties uz drošību, ātrumu, uzticamību, cenu un servera atrašanās vietu. Mēs arī speciāli meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem Ņujorkā un reģionā. Tādā veidā jums būs pieejams vislabākais iespējamais ātrums. Visiem mūsu minētajiem pakalpojumiem ir lieliski tīkli, tāpēc nav sliktas izvēles. Ja plānojat straumēt jebkāda veida saturu, ātrums ir ļoti svarīgs. Izmantojot mūsu ceļvedi, mēs varam palīdzēt jums pieņemt pareizo lēmumu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me