Labākie Čendu VPN

ČenduNeskatoties uz lielumu, Čendu ir tikai apakšprovinces pilsēta, kas atrodas Rietumu Ķīnā. Tas nozīmē, ka tas nav vienā līmenī ar dažām lielākajām jomām. Tas nozīmē, ka tajā dzīvo 14,3 miljoni cilvēku. Interesanti, ka tai ir unikāls nozīmīgas pilsētas apzīmējums. Tas ir saglabājis praktiski tādu pašu vārdu visos dažādos laikmetos no Ķīnas. Ja plānojat apmeklēt pilsētu, VPN ir obligāti jāizmanto, izmantojot internetu. Mēs vienā mirklī dalīsimies ar dažiem iemesliem. Pirmkārt, mēs iesakām jums apskatīt mūsu labāko Čendu VPN sarakstu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa
5Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA52. lppIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā jau jūs jau varējāt zināt, bizness uzplaukst Čendu. Vairāk nekā pusei no Fortune 500 uzņēmumiem tur ir filiāles. Citas lietas, kas piesaista apkārtnes apmeklētājus, ietver daudzas tēlotājas mākslas, tējas un kulinārijas mākslu, bezrūpīgu stilu, ballīšu pilsētas atmosfēru, festivālus un daudz ko citu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties ielās spēlēt Mahjong spēli vai noķert teātra izrādi, dīkstāves laikā vienmēr varat atrast ko darīt..

Viena lieta, kas daudziem patīk darīt, ir interneta izmantošana. Ja esat aizmirsis, ka Ķīna ir komunistiska valsts, to ātri atcerēsities, ja mēģināsit. Ķīnas lielais ugunsmūris ir leģendārs visā pasaulē. Tāpēc ir ļoti svarīgi izmantot VPN, lai izvairītos no cenzūras. Patiesība ir tāda, ka valdība cenzē internetu. Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri citā valstī, lai šifrētu savus datus un atbloķētu vietnes.

Nākamais lieliskais iemesls VPN izmantošanai Ķīnā ir privātuma aizsardzība. Valsts interneta politika nebeidzas ar milzīgo ugunsmūri. Tā vietā Ķīnas valdība atzīst, ka viņi uzrauga visu interneta trafiku. Izmantojot VPN, jums ir daudz grūtāk apdraudēt jūsu datus vai izsekot jūsu kustībai. Ņemiet vērā, ka gadījumā, ja Ķīnas valdība patiešām vēlas iegūt jūsu informāciju, tā nevilcināsies ar pieejamo metožu izmantošanu.

Kā redzat, obligāti jāizmanto VPN, atrodoties Čendu vai kādā citā Ķīnas pilsētā. Sākot no apbraukšanas pa Lielo ugunsmūri un beidzot ar ziņkārīgo skatienu, VPN pakalpojumu sniedzēji ir jūs aptvēruši. Šie ir divi labākie iemesli, kāpēc izmantot vienu, atrodoties tur. Pēc reģistrēšanās pakalpojumam jūs, iespējams, atradīsit arī citus lietojumus. Cerams, ka mēs jums paskaidrojām, kāpēc tas ir svarīgi. Tagad mēs runāsim par jūsu protokola un nodrošinātāja iespējām.

Apskatīsim labākos Čendu labākos VPN.

1. Labākais VPN Chengdu: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un palīdzēs jums apiet Ķīnas lielo ugunsmūri. Izmantojot VPN Čendu, noteikti ir dažas priekšrocības.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Changdu ātruma pārbaude

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Āziju un pēc tam atvērt Honkongu. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties tur esošos serverus. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Honkongā uz Čendu, un ātrums bija 119,59 Mb / s. ExpressVPN bija vienīgais VPN, kuru pārbaudījām un kurš faktiski izveidos savienojumu ar ātruma pārbaudes serveri Čendū.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais VPN Chengdu: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsit, ka NordVPN ir spēcīga klātbūtne Āzijā ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam Āzijā un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Changdu ātruma pārbaude

NordVPN Honkongā uztur vairākus serverus. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri Honkongā, un lejupielādes ātrums bija 78,61 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

3. Labākais VPN Chengdu: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Changdu ātruma pārbaude

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Losandželosā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Izvēlēties manu serveri”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt konkrētu serveri. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Honkongā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 91.34 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

4. Labākais VPN Chengdu: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

Čendu ir liela pilsēta ar lielisku ekonomiku. Tomēr nevajadzētu cerēt, ka atradīsit serverus šajā ballīšu pilsētā vai jebkur citur valstī. Tāpēc jums vajadzētu izveidot savienojumu ar serveri Honkongā (jo tā ir tuvākā pilsēta reģionā). Kad jūs to darīsit, jūs atradīsit, ka savienojumi pilsētā ir ātri, un tam vajadzētu darboties tikai jūsu vajadzībām. Tas padara IPVanish par vienu no labākajām izvēles iespējām, atrodoties Čendu.

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN ASV un Āzijā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas valstīs visā reģionā. Jūs varat izvēlēties noteiktu atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Changdu ātruma pārbaude

IPVanish mitina 19 serverus Honkongā (tuvākais serveris reģionā), un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar kādu no tiem. Savādi, ka viņi Honkongas serverus uzskaita 2 dažādos veidos. Lai gan jūs tos varat atrast, izvēloties Ķīnu un pēc tam Honkongu, varat arī atrast citu komplektu, ja kā valsti izvēlaties Honkongu. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Honkongā, hkg-c10, un konstatējām, ka ātrums ir 95,19 Mbps.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

5. Labākais VPN Chengdu: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 67%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Changdu ātruma pārbaude

PIA Windows klients ir ļoti vienkāršs. Cik daudz izmantojat un iestatījāt, jūs to daudz neatradīsit. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojās ar ātrumu 91.07 Mbps, kamēr bija savienots ar Honkongu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Nogalināšanas slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad VPN neizdosies. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no tikai USD 3,33 mēnesī.

Skatīt PIA piedāvājumus

Kaut arī mēs domājam, ka mēs esam jums nodevuši labākos pakalpojumu sniedzējus, ja atrodaties Čendu, noteikti laipni lūdzam ielūkoties mūsu top 10 VPN saraksts. Jūs tomēr vēlēsities pārliecināties, ka jūsu izvēlētajam serverim šajā reģionā ir serveri. Mēs pieņēmām lēmumus, balstoties uz uzticamību, ātrumu, drošību un atrašanās vietu. Svarīgi ir atrast pakalpojumu sniedzēju ar serveriem, kuri ir tuvu, bet uz kuriem neattiecas tiešie ķīniešu noteikumi. Jūs vēlaties iegūt pēc iespējas labāku ātrumu neatkarīgi no tā, ko plānojat tur darīt. Visām mūsu piedāvātajām izvēlēm ir labi zināmi un stabili tīkli, tāpēc nav sliktu izvēļu. Es ceru, ka šī rokasgrāmata palīdzēs jums pieņemt izglītotu lēmumu, pamatojoties uz jūsu vajadzībām.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map